"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінен бөліп шығару жолымен "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 35 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 153 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 мамырда № 6319 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31- бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 - бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінен бөліп шығару жолымен "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 35 қаулысының (2015 жылғы 27 наурыздағы "Есіл-Таңы", "Ишим" газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3148 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі А. Абдуллаев

О признании утратившим силу постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2015 года № 35 "О реорганизации государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Есильского района Северо-Казахстанской области" путем выделения из него государственного учреждения "Отдел ветеринарии Есильского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 мая 2020 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 мая 2020 года № 6319
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области "О реорганизации государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Есильского района Северо-Казахстанской области" путем выделения из него государственного учреждения "Отдел ветеринарии Есильского района Северо-Казахстанской области" от 20 февраля 2015 года № 35 (опубликовано 27 марта 2015 года в газетах "Есіл-Таңы", "Ишим", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3148).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Есильского района А. Абдуллаев