Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 74/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 тамызда № 6479 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/2 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5765 болып тіркелді) келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6440054,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 550100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18792,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4427 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5866735 мың теңге;
2) шығындар – 6499024,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 427985 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 437471 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9486 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -486955,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 486955,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 437471 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9486 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 58970,1 мың теңге.";
6-1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6-1. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының бюджетінде аудандық бюджеттен бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін:
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 100050 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 62/2 "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 10 августа 2020 года № 74/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 августа 2020 года № 6479
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 62/2 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5765) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –6440054,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 550100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18792,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4427 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5866735 тысяч тенге;
2) затраты – 6499024,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 427985 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 437471 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9486 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 486955,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 486955,1 тысяч тенге;
поступления займов – 437471 тысяча тенге;
погашение займов – 9486 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 58970,1 тысяч тенге.";
пункт 6-1 изложить в новой редакции:
"6-1. Предусмотреть в бюджете Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета в бюджеты:
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казахстанской области" в сумме 100050 тысяч тенге;

"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне – 9507,6 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне – 2114,2 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 7747,4 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 11754,3 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 9731,4 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 8629,1 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознаменное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне – 3012,4 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 6441,7 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 5961,4 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 6302,3 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 4370,9 мың теңге.";
7-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3) 120449 мың теңге - Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 қаулысымен бекітілген нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға (бұдан әрі - нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы), соның ішінде:
ақпараттық жұмыс – 16 мың теңге,
жалақыны бөлшектеп субсидиялау – 7673 мың теңге,
көшуге субсидия беру – 11354 мың теңге,
жастар тәжірибесі – 9146 мың теңге,
тұрғын үйді жалдауға (жалға) беруге және коммуналдық шығындарды өтеуге – 6434 мың теңге,
жұмыс берушілерге арналған субсидиялар – 5965 мың теңге,

государственного учреждения "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" – 9507,6 тысяч тенге;
государственного учреждения "Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 2114,2 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" – 7747,4 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 11754,3 тысячи тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" – 9731,4 тысяча тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" – 8629,1 тысяч тенге;
государственного учреждения "Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" – 3012,4 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" – 6441,7 тысяча тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" – 5961,4 тысяча тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Пригородного сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" – 6302,3 тысячи тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" – 4370,9 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 7 изложить в новой редакции:
"3) 120449 тысяч тенге на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 "Об утверждении Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" (далее - Государственная программа развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"), в том числе:
информационная работа – 16 тысяч тенге,
частичное субсидирование заработной платы – 7673 тысячи тенге,
предоставление субсидий на переезд – 11354 тысячи тенге,
молодежная практика – 9146 тысяч тенге,
на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат– 6434 тысячи тенге,
субсидии работодателям– 5965 тысяч тенге,

жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар (100 айлық есептік көрсеткіштері) – 13255 мың теңге,
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар (200 айлық есептік көрсеткіштері) – 17496 мың теңге,
қоғамдық жұмыстар – 49110 мың теңге;";
7-тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"8) 299184 мың теңге - мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға;";
7-тармақтың 24) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"24) 32340 мың теңге - Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу.";
8-тармақтың 16) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"16) 57904 мың теңге - аудан мектептеріне автокөлік сатып алуға;";
8-тармақтың 45) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"45) 106000 мың теңге - хоккей кортын сатып алу және орнату;";
8-тармақтың 50) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"50) 12000 мың теңге – Новомихайловка, Бексеит, Минкесер, Становое ауылдарын абаттандыру;";
8-тармақ келесі мазмұндағы 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61) тармақшаларымен толықтырылсын:
"55) 2600 мың теңге – контейнерлерді сатып алуға - Белое ауылы, Афонькино ауылы, Михайловка ауылы, Мамлютка қаласы;
56) 14000 мың теңге – шаруашылық құрылыстарын сатып алуға – Афонькино ауылы, Михайловка ауылы;
57) 945 мың теңге – BilimMediaGroup қашықтықтан оқыту үшін білім беру порталының қызметтерін төлеуге;
58) 3010 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін ағымдағы жөндеу - Афонькино ауылы, Михайловка ауылы, Мамлютка қаласы;
59) 7000 – мың теңге - азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету;
60) 5576 мың теңге - білім беру ұйымдарына коммуналдық қызметтерді төлеуге;
61) 3000 мың теңге – аудандық маңызы бар "Леденево ауылына кіреберіс" автожолды ағымдағы жөндеу.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020 жылға арналған мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек түрлері бойынша шығындар 25149,9 мың теңге сомасында 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы А.Кошанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының хатшысы Р.Нурмуканова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2020 жылғы 10 тамызы
№ 74/2 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 62/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Мамлют аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

гранты переселенцам на реализацию новых бизнес-идей (100 месячных расчетных показателей) – 13255 тысяч тенге,
гранты переселенцам на реализацию новых бизнес-идей (200 месячных расчетных показателей) – 17496 тысяч тенге,
общественные работы – 49110 тысяч тенге;";
подпункт 8) пункта 7 изложить в новой редакции:
"8) 299184 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;";
подпункт 24) пункта 7 изложить в новой редакции:
"24) 32340 тысяч тенге – возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан.";
подпункт 16) пункта 8 изложить в новой редакции:
"16) 57904 тысячи тенге – на приобретение автотранспорта для школ района;";
подпункт 45) пункта 8 изложить в новой редакции:
"45) 106000 тысяч тенге – приобретение и установка хоккейного корта;";
подпункт 50) пункта 8 изложить в новой редакции:
"50) 12000 тысяч тенге – благоустройство сел Новомихайловка, Бексеит, Минкесер, Становое;";
пункт 8 дополнить подпунктами 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61) следующего содержания:
"55) 2600 тысяч тенге – на приобретение контейнеров - село Белое, село Афонькино, село Михайловка, город Мамлютка;
56) 14000 тысяч тенге – на приобретение хозяйственных построек - село Афонькино, село Михайловка;
57) 945 тысяч тенге – на оплату услуг образовательного портала для дистанционного обучения BilimMediaGroup;
58) 3010 тысяч тенге – текущий ремонт системы водоснабжения - село Афонькино, село Михайловка, город Мамлютка;
59) 7000 тысяч тенге – обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
60) 5576 тысяч тенге – на оплату коммунальных услуг организациям образования;
61) 3000 тысяч тенге – текущий ремонт автодороги районного значения "Подъезд к селу Леденево".";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить расходы по видам социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан на 2020 год в сумме 25149,9 тысяч тенге, согласно приложению 5.".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области А.Кошанов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области Р.Нурмуканова
Приложение 1
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 74/2
Приложение 1
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 24 декабря 2019 года № 62/2
Мамлютский районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

50651,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1179,3
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43348
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5624
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
280749,4
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38831,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
28841,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
213076
02
Қорғаныс
29297,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29297,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7013
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
20284,7
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3061
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3061
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3061
04
Білім беру
3310428,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3035661
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
160304
003
Жалпы білім беру
2875357
006
Балаларға қосымша білім беру
69961
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
42803,2
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
42803,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
231964
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14037
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33918
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

50651,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1179,3
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43348
015
Капитальные расходы государственного органа
5624
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
280749,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
38831,8
003
Капитальные расходы государственного органа
28841,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
213076
02
Оборона
29297,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29297,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7013
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
20284,7
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3061
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3061
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3061
04
Образование
3310428,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
3035661
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
160304
003
Общеобразовательное обучение
2875357
006
Дополнительное образование для детей
69961
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
42803,2
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
42803,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
231964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14037
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33918
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

8165
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
667
023
Әдістемелік жұмыс
31474
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық- медициналық -педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10394
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
133309
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
462300
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64751
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
64751
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
58048
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
30934
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
8009
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
19105
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
339501
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
163930
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25149,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
788
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
62368,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32702
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32182,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
700
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21480
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
633785,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32340
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
32340
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
601445,9
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
5613

8165
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
667
023
Методическая работа
31474
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10394
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
133309
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
462300
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64751
005
Государственная адресная социальная помощь
64751
464
Отдел образования района (города областного значения)
58048
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
30934
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
8009
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
19105
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
339501
002
Программа занятости
163930
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25149,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
788
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62368,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32702
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32182,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
700
021
Капитальные расходы государственного органа
200
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21480
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
633785,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32340
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
32340
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
601445,9
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
5613