Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата – ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 шілдедегі № 183 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 шілдеде № 6457 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім беру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына жауапкершілік "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в Уалихановском районе Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 16 июля 2020 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2020 года № 6457
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Уалихановском районе Северо-Казахстанской области.
2. Ответственность за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области".

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов ауданының
әкімі
К.Пшенбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 16 шілдесі
№ 183 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-аналар төлемақысының мөлшері
№ р/н
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың әкімшілік – аумақтық ұйымдарының орналасқан жері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Бөбекжай-бақша
Мектеп жанындағы шағын орталыққа толық күн келумен
Мектеп жанындағы шағын орталыққа толық емес күнмен келу
1
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Сабыр Мәліков көшесі, 72а, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Уалихановского района
К.Пшенбаев
Приложение
к постановлению акимата
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
от 16 июля 2020 года № 183
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в Уалихановском районе Северо-Казахстанской области
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Ясли- сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания
1
Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Сабыра Маликова, 72а, государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Балдаурен" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан

280
2
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Островский көшесі, 18, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Күншуақ" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
150
3
Уәлиханов ауданы, Қондыбай ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Чернигов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балбөбек" шағын орталығы
25
4
Уәлиханов ауданы, Ақтүйесай ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Ақтүйесай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Арай" шағын орталығы
45
5
Уәлиханов ауданы, Бидайық ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Бидайық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Қарлығаш" шағын орталығы
50
6
Уәлиханов ауданы, Өндіріс ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Өндіріс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Еркетай" шағын орталығы
25
7
Уәлиханов ауданы, Тілеусай ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Озерный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан" шағын орталығы
25
8
Уәлиханов ауданы, Қаратерек ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Қаратерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аққу" шағын орталығы
20
9
Уәлиханов ауданы, Мортық ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Мортық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балбөбек" шағын орталығы
30
10
Уәлиханов ауданы, Көктерек ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Елтай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Еркетай" шағын орталығы
20
11
Уәлиханов ауданы, Телжан ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Телжан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан" шағын орталығы
25
12
Уәлиханов ауданы, Көбенсай ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Көбенсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балбұлақ" шағын орталығы
25
13
Уәлиханов ауданы, Ақбұлақ ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Чехов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Бүлдіршін" шағын орталығы
30
14
Уәлиханов ауданы, Қарашілік ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Қарашілік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанынағы "Еркетай" шағын орталығы
16
15
Уәлиханов ауданы, Жамбыл ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Айгөлек" шағын орталығы
16
16
Уәлиханов ауданы, Қайрат ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Қайрат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан" шағын орталығы
20
17
Уәлиханов ауданы, Аққұдық ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Аққұдық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ақбота" шағын орталығы
15
18
Уәлиханов ауданы, Күзексай ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Шағырсай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Айналайын" шағын орталығы
10
19
Уәлиханов ауданы, Береке ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Береке негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Гүлдер-ай" шағын орталығы
10
20
Уәлиханов ауданы, Қаратал ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Қаратал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Нұр" шағын орталығы
16
21
Уәлиханов ауданы, Жасқайрат ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Жасқайрат негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан" шағын орталығы
16
22
Уәлиханов ауданы, Қулыкөл ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Әуезов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Айгөлек" шағын орталығы
50
23
Уәлиханов ауданы, Жас Ұлан ауылы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балбұлақ" шағын орталығы
15
24

280
2
Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Островского, 18, государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Куншуак" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
150
3
Уалихановский район, село Кондыбай, мини-центр "Балбобек" при коммунальном государственном учреждении "Черниговская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
25
4
Уалихановский район, село Актуйесай, мини-центр "Арай" при коммунальном государственном учреждении "Актуйесайская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
45
5
Уалихановский район, село Бидаик, мини-центр "Карлыгаш" при коммунальном государственном учреждении "Бидаикская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
50
6
Уалихановский район, село Ондирис, мини-центр "Еркетай" при коммунальном государственном учреждении "Ундрусская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
25
7
Уалихановский район, село Тлеусай, мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Озерная средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
25
8
Уалихановский район, село Каратерек, мини-центр "Акку" при коммунальном государственном учреждении "Каратерекская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
20
9
Уалихановский район, село Мортык, мини-центр "Балбобек" при коммунальном государственном учреждении "Мортукская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
30
10
Уалихановский район, село Коктерек, мини-центр "Еркетай" при коммунальном государственном учреждении "Ельтайская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
20
11
Уалихановский район, село Тельжан, мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Тельжанская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
25
12
Уалихановский район, село Кобенсай, мини-центр "Балбулак" при коммунальном государственном учреждении "Кобенсайская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
25
13
Уалихановский район, село Акбулак, мини-центр "Булдыршын" при коммунальном государственном учреждении "Чеховская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
30
14
Уалихановский район, село Карашилик, мини-центр "Еркетай" при коммунальном государственном учреждении "Карашиликская основная школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
16
15
Уалихановский район, село Жамбыл, мини-центр "Айголек" при коммунальном государственном учреждении "Жамбылская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
16
16
Уалихановский район, село Кайрат, мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Кайратская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
20
17
Уалихановский район, село Аккудык, мини-центр "Акбота" при коммунальном государственном учреждении "Аккудукская основная школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства и науки Республики Казахстан
15
18
Уалихановский район, село Кузексай, мини-центр "Айналайын" при коммунальном государственном учреждении "Шагирсайская основная школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
10
19
Уалихановский район, село Береке, мини-центр "Гулдер-ай" при коммунальном государственном учреждении "Берекинская основная школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
10
20
Уалихановский район, село Каратал, мини-центр "Нур" при коммунальном государственном учреждении "Каратальская основная школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
16
21
Уалихановский район, село Жаскайрат, мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Жаскайратская основная школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
16
22
Уалихановский район, село Кулыколь, мини-центр "Айголек" при коммунальном государственном учреждении "Ауезовская средняя школа" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
50
23
Уалихановский район, село Жас Улан, мини-центр "Балбулак" при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа имени Магжана Жумабаева" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерства образования Республики Казахстан
15
24

Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Мир көшесі, 10, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Кішкенекөл №2 ішінара интернатты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан" шағын орталығы
30
кестенің жалғасы
Бір айға арналған бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа кұны (теңге)
Бір айға ата - аналардың төлем мөлшері (теңге)
Бөбекжай-бақша
Мектеп жанындағы шағын орталыққа толық күнмен келу
Мектеп жанындағы шағын орталыққа толық емес күнмен келу
Бөбекжай- бақша
Мектеп жанындағы шағын орталыққа толық күнмен келу
Мектеп жанындағы шағын орталыққа толық емес күнмен келу

Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Мира, 10, мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Кишкенекольская средняя школа №2 с пришкольным интернатом" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области Министерство образования и науки Республики Казахстан
30
продолжение таблицы
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Ясли-сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Мини-центр с неполным днем пребывания
Ясли-сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини -центр с неполным днем пребывания при школе