Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 43/1 "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 55/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 6737 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 43/1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5761 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 600 083,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 338 010,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 624,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 767 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 246 681,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 734 973,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 777 886,1 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 781 950,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 064,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 923 482,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 923 482,4 мың теңге:
қарыздар түсімі - 781 950,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 064,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 596,3 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2020 жылға жергілікті атқарушы органның қарыз лимиті 4 064,1 мың теңге сомасында белгіленсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 8 618 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 43/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2020 года № 55/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 ноября 2020 года № 6737
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 43/1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5761) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Шал акына на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 600 083,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 338 010,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 624,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 767 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 246 681,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 734 973,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 777 886,1 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 781 950,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 064,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 923 482,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 923 482,4 тысяч тенге:
поступление займов – 781 950,2 тысяч тенге;
погашение займов – 4 064,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 596,3 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Установить лимит долга местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 4064,1 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 8 618 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

16 761
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 747
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
123 399
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123 399
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 876,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 443
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
924,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 509
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
180 577,8
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі жәнеавтомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 006
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
266
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
155 305,8
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
30 151
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 151
02
Қорғаныс
12 208
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 208
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 001
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 623
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 584
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 864
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 864
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 864
04
Білім беру
3 479 532,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
41 942
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
41 942
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 395 426,5

16 761
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16 747
003
Капитальные расходы государственного органа
14
122
Аппарат акима района (города областного значения)
123 399
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
123 399
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 876,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 443
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
924,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 509
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
180 577,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25 006
003
Капитальные расходы государственного органа
266
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
155 305,8
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
30 151
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
30 151
02
Оборона
12 208
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 208
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 001
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 623
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 584
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 864
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 864
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 864
04
Образование
3 479 532,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
41 942
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
41 942
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 395 426,5