Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 2 шілдедегі № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 шілдеде № 6437 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округі әкімінің 21.04.2021 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Шал ақын ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 20-34/179 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Астаған ауылында орналасқан "Ертаева" шаруа қожалығының аумағында жылқылар арасында ринопневмания ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Семипол ауылдық округінің әкімі Р. Есқұлов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 2 июля 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 июля 2020 года № 6437. Утратило силу решением акима Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Шал акына от 21 апреля 2020 года № 20-34/179 аким Семипольского сельского округа Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением болезни ринопневмании среди лошадей на территории крестьянского хозяйства "Ертаева", расположенного в селе Астаган район Шал акына Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Семипольского сельского округа
Р. Ескулов