Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVII-4 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № LIV-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 4686 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат LIV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVII-4 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4573 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"366 797" деген сандар "398 712" деген сандармен ауыстырылсын;
"356 260" деген сандар "388 175" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"366 797" деген сандар "459 535" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"- 0" деген сан "- 60 823" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60 823 мың теңге:
қарыздар түсімі – 54 745 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 078 мың теңге".
2) 2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"95 650" деген сандар "110 317" деген сандармен ауыстырылсын;
"93 732" деген сандар "108 399" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"95 650" деген сандар "335 885" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"- 0" деген сан "- 225 568" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225 568 мың теңге:
қарыздар түсімі – 225 158 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 410 мың теңге".
3) 3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"76 575" деген сандар "103 729" деген сандармен ауыстырылсын;
"74 756" деген сандар "101 910" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-4 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2020-2022 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 22 июня 2020 года № LIV-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 июля 2020 года № 4686
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2020-2022 годы, районной маслихат VI созыва на LIV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-4 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4573, опубликованно 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "366 797" заменить цифрами "398 712";
цифры "356 260" заменить цифрами "388 175";
в подпункте 2):
цифры "366 797" заменить цифрами "459 535".
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "- 60 823".
подпункт 6) изложить в новой редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 60 823 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 54 745 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 078 тысяч тенге".
2) в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "95 650" заменить цифрами "110 317";
цифры "93 732" заменить цифрами "108 399";
в подпункте 2):
цифры "95 650" заменить цифрами "335 885".
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "- 225 568".
подпункт 6) изложить в новой редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 225 568 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 225 158 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 410 тысяч тенге".
3) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "76 575" заменить цифрами "103 729";
цифры "74 756" заменить цифрами "101 910";
в подпункте 2):

"36 320" деген сандар "42 977" деген сандармен ауыстырылсын;
"35 106" деген сандар "41 763" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"36 320" деген сандар "42 977" деген сандармен ауыстырылсын.
11) 12-тармақ алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

цифры "36 320" заменить цифрами "42 977";
цифры "35 106" заменить цифрами "41 763";
в подпункте 2):
цифры "36 320" заменить цифрами "42 977".
11) пункт 12 исключить.
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).