Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 41 "2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 23 қарашадағы № 235 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 24 қарашада № 5904 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына, Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 53/543-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 41 "2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5450 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 2 наурызда жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3-қосымшасы "Республикалық бюджеттен бөлінген қаражат шегінде асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері" осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 4-қосымшасы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 229 бұйрығы қолданысқа енгеннен кейінгі өтінімдер негізінде асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері" осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Туркестанской области от 27 февраля 2020 года № 41 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год"
Постановление акимата Туркестанской области от 23 ноября 2020 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 24 ноября 2020 года № 5904
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404, решением Туркестанского областного маслихата от 30 октября 2020 года № 53/543-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 27 февраля 2020 года № 41 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5450, опубликовано 2 марта 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
приложение 3 к указанному постановлению "Объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год в пределах средств, выделенных из республиканского бюджета" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 4 к указанному постановлению "Объемы субсидий на 2020 год по направлениям субсидирования на развитие племенного животнодство, повышение продуктивности и качества продукции животноводство по заявкам, после введения в действие приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 июля 2020 года № 229 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
А.Ш. Жетпісбай
Ә.Е. Тұрғымбеков
Ж.Е. Аманбаев
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
Ұ.Қ. Тәжібаев
А.А. Абдуллаев
А.Б. Тасыбаев
"Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы №41 "2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы "___"_____________№_____ қаулысына
Түркістан облысы
әкімдігінің 2020 жылғы
"23" қарашадағы
№ 235 қаулысына
1-қосымша
Түркістан облысы
әкімдігінің 2020 жылғы
"27" ақпандағы
№ 41 қаулысына
3-қосымша
"Республикалық бюджеттен бөлінген қаражат шегінде 2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері"
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидия нормативі, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемі
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

3. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Тажибаева У.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Жетписбай А.Ш.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Тажибаев У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б .
К постановлению акимата Туркестанской области от "___" _________ 2020 года №____ "О внесении изменений в постановление акимата Туркестанской области от 27 февраля 2020 года № 41 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год"
Приложение 1
к постановлению акимата
Туркестанской области от
"23" ноября 2020 года № 235
Приложение 3
к постановлению акимата
Туркестанской области
от "27" февраля
2020 года № 41
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год в пределах средств, выделенных из республиканского бюджета
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидии на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон

40 683
101 707,8
Барлығы
778 750,0
Мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Сыйымдылығы бір уақытта кемінде 1000 бас болатын бордақылау алаңдарына бордақылау үшін өткізілген немесе ауыстырылған бұқашықтардың құнын арзандату
тірідей салмағы, килограмм
200
1 106 250
221 250,0
Барлығы
221 250,0
Түркістан облысы
әкімдігінің 2020 жылғы
"23" қарашадағы
№ 235 қаулысына
2-қосымша
Түркістан облысы
әкімдігінің 2020 жылғы
"27" ақпандағы
№ 41 қаулысына
4-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 17 шілдедегі №229 бұйрығы күшіне енгеннен кейінгі өтінімдер негізінде, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидия нормативі, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемі
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

40 683
101 707,8
Итого
778 750,0
Объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Удешевление стоимости бычков, реализованных или перемещенных на откорм в откормочные площадки вместимостью не менее 1 000 голов единовременно или на мясоперерабатывающие предприятия с убойной мощностью 50 голов в сутки
килограмм живого веса
200
1 106 250
221 250,0
Итого
221 250,0
Приложение 2
к постановлению акимата
Туркестанской области от
"23" ноября 2020 года № 235
Приложение 4
к постановлению акимата
Туркестанской области
от "27" февраля
2020 года № 41
Объемы субсидий на 2020 год по направлениям субсидирования на развитие племенного животнодство, повышение продуктивности и качества продукции животноводство по заявкам, после введения в действие приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 июля 2020 года № 229 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидии на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/ случной сезон