Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/477-VI "Түркістан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/565-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 5981 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/477-VI "Түркістан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5312 тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен айқындалған Түркістан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізімі осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы У. Рахиев
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев
Түркістан облыстық
мәслихатының 2020 жылғы
11 желтоқсандағы № 54/565-VI
шешіміне қосымша
Түркістан облыстық
мәслихатының 2019 жылғы
9 желтоқсандағы № 44/477-VI
шешіміне қосымша
Түркістан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облыстық мәслихатының 14.09.2022 № 17/218-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Түркістан қаласы бойынша:
Қалаішілік бағыттар:
№1 бағытындағы "Алтын бұлақ автовокзалы – Түркістан автовокзалы – Алтын бұлақ автовокзалы"
(Алтын Бұлақ автовокзалы – №21 мектеп – Қазақстан мейрамханасы – Келешек балабақшасы – Береке базары – А.Науаи мектебі – Театр – Саз-өнер мектебі – Облыстық кірістер басқармасы – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Хилует жер асты мешіті – Керуен Сарай – Дастархан – Халықаралық қазақ түрік университеті – Әл-Фараби – Отырар – Тараз – Жібек жолы саябағы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Жібек жолы саябағы – Тараз – Абай – Әл-Фараби – Халықаралық қазақ түрік университеті – Дастархан – Керуен Сарай – Хилует жер асты мешіті – Әмір Темір – Банк – Наурыз – Медициналық колледж – Ақжелкен балабақшасы – Алтын Орда – Қуаныш Базары – Аққу – Облыстық кірістер басқармасы – Саз-өнер мектебі – Театр – А.Науаи мектебі – Береке базары – Келешек балабақшасы – Қазақстан мейрамханасы – №21 мектеп – Алтын бұлақ автовокзалы);
№1а бағытындағы "Б.Майлин көшесі мен Ә.Жангельдин көшесінің қиылысы – Түркістан автовокзалы – Б.Майлин көшесі мен Ә.Жангельдин көшесінің қиылысы"
(Б.Майлин көшесі мен Ә.Жангельдин көшесінің қиылысы – Береке базары – А.Науаи мектебі – Театр – Саз-өнер мектебі – Облыстық кірістер басқармасы – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Хилует жер асты мешіті – Керуен сарай – Дастархан – Халықаралық қазақ түрік университеті – Әл-Фараби – Сүйіндік аялдамасы – Гауһар ана көшесі – Шойынбет би көшесі – К.Нұрмаханов көшесі – Балғын дүкені – Ж.Майкотов көшесі – "Түркістан Арена" стадионы – Түркістан автовокзалы – "Түркістан" арена стадионы – Ж.Майкотов көшесі – Балғын дүкені – К.Нұрмаханов көшесі – Шойынбет би көшесі – Гауһар ана көшесі – Сүйіндік аялдамасы – Әл-Фараби – Халықаралық қазақ түрік университеті – Дастархан – Керуен сарай – Хилует жер асты мешіті – Әмір темір – Халық банк – Наурыз – Медициналық колледж – Ақжелкен балабақшасы – Алтын Орда – Қуаныш Базары – Аққу – Облыстық кірістер басқармасы – Саз-өнер мектебі – Театр – А.Науаи мектебі – Береке базары – С.Ерубаев атындағы №7 мектеп интернат – Б.Майлин көшесі мен Ә.Жангельдин көшесінің қиылысы);
№2 бағытындағы "Төле би көшесі – Мешіт – Кентау тас жолы – Төле би көшесі – Мешіт"
(Төле би көшесі – Мешіт – №16 мектеп – Театр – Саз-өнер мектебі – Облыстық кірістер басқармасы – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Әмір Темір – Ақмарал – Халықаралық қазақ түрік университеті – Интернат үйі – Кентау тас жолы – Интернат үйі – Халықаралық қазақ түрік университеті – Ақмарал – Халық банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Амангелді – Алтын орда – Қуаныш базары – Аққу – Облыстық кірістер басқармасы – Саз-өнер мектебі – Театр – Теміржол вокзалы – Тепловоздар мен вагондарды жөндеуге арналған тұрақ – Төле би көшесі – Мешіт);
№2а бағытындағы "Тұран тұрғын ауданы – Тәңірімберді батыр көшесі – Бірлік ауылы – Тәңірімберді батыр көшесі – Тұран тұрғын ауданы"

О внесении изменения в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/477-VI "Об определении перечня социально-значимых сообщений Туркестанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/565-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 декабря 2020 года № 5981
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/477-VI "Об определении перечня социально- значимых сообщений Туркестанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5312, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 декабря 2019 года) следующее изменения:
перечень социально-значимых сообщений Туркестанской области определенных указанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Туркестанского
областного маслихата У. Рахиев
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Туркестанского областного
маслихата от 11 декабря
2020 года № 54/565-VI
Приложение к решению
Туркестанского областного
маслихата от 9 декабря
2019 года № 44/477-VI
Перечень социально-значимых сообщений Туркестанской области
Сноска. Приложение - в редакции решения Туркестанского областного маслихата от 14.09.2022 № 17/218-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
По городу Туркестан:
Внутригородские маршруты:
Маршрут №1 "Автовокзал Алтын Булак – Автовокзал Туркестан – Автовокзал Алтын Булак"
(Автовокзал Алтын Булак – Школа №21 – Ресторан Казахстан – Детский сад Келешек – Рынок Береке – Школа А.Науаи – Театр – Школа Саз-онер – Областное управление доходов – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Подземный мечеть Хилует – Караван Сарай – Дастархан – Международный казахско-турецкий университет – Аль-Фараби – Отырар – Тараз – Парк Жибек жолы – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Административный деловой центр – Парк Жибек жолы – Тараз – Абай – Аль-Фараби – Международный казахско-турецкий университет – Дастархан – Караван Сарай – Подземный мечеть Хилует – Амир Темир – Банк – Наурыз – Медицинский колледж – Детский сад Акжелкен – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Областное управление доходов – Школа Саз-онер – Театр – Школа А.Науаи – Рынок Береке – Детский сад Келешек – Ресторан Казахстан – Школа №21 – Автовокзал Алтын Булак);
Маршрут №1а "Пересечение улицы Б.Майлина и улицы А.Жангельдина – Автовокзал Туркестан – Пересечение улицы Б.Майлина и улицы А.Жангельдина"
(Пересечение улицы Б.Майлина и улицы А.Жангельдина – Рынок Береке – Школа А.Науаи – Театр – Школа Саз-онер – Областное управление доходов – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско–турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Подземный мечеть Хилует – Караван Сарай – Дастархан – Международный казахско-турецкий университет – Аль-Фараби – Остановка Суйиндик – Улица Гаухар ана – Улица Шойынбет би – Улица К.Нурмаханова – Магазин Балгын – Улица Ж.Майкотова – Стадион "Туркестан Арена" – Автовокзал Туркестан – Стадион "Туркестан Арена" – Улица Ж.Майкотова – Магазин Балгын – Улица К.Нурмаханова – Улица Шойынбет би – Улица Гаухар ана – Остановка Суйиндик – Аль-Фараби – Международный казахско-турецкий университет – Дастархан – Караван Сарай – Подземный мечеть Хилует – Амир Темир – Народный банк – Наурыз – Медицинский колледж – Детский сад Акжелкен – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Областное управление доходов – Школа Саз-онер – Театр – Школа А.Науаи – Рынок Береке – Школа интернат №7 имени С.Ерубаева – Пересечение улицы Б.Майлина и улицы А.Жангельдина);
Маршрут №2 "Улица Толе би – Мечеть – Кентауское шоссе – Улица Толе би – Мечеть"
(Улица Толе би – Мечеть – Школа №16 – Театр – Школа Саз-онер – Областное управление доходов – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Амир Темир – Акмарал – Международный казахско-турецкий университет – Дом интернат – Кентауское шоссе – Дом интернат – Международный казахско-турецкий университет – Акмарал – Народный банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Амангельды – Алтын орда – Рынок Куаныш – Акку – Областное управление доходов – Школа Саз-онер – Театр – Железнодорожный вокзал – Стоянка для ремонта тепловозов и вагонов – Улица Толе би – Мечеть);
Маршрут №2а "Жилой район Туран – Улица Таниримберди батыра – Село Бирлик – Улица Таниримберди батыра – Жилой район Туран"

(Тұран тұрғын ауданы – 30 көше – Қожабаев көшесі – Кентау тас жолы – Қазыбек би көшесі – Ғ.Мұратбаев көшесі – Ақмарал – Әйтеке би көшесі – Халық банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Амангелді – Алтын орда – Қуаныш базары – Бесік базары – Береке маркеті – №20 мектеп – Тәңірімберді батыр көшесі – Бірлік ауылы – №20 мектеп – Тәңірімберді батыр көшесі – Болашақ – Марат базары – Жеңіс саябағы – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Әмір Темір – Әйтеке би көшесі – Ғ.Мұратбаев көшесі – Ақмарал – Қазыбек би көшесі – Кентау тас жолы – Қожабаев көшесі – 30 көше – Тұран тұрғын ауданы);
№3 бағытындағы "Қуаныш базары – Жәңгірхан көшесі – Қуаныш базары"
(Қуаныш базары – Бесік базары – Береке маркеті – Алтын бұлақ автовокзалы – №18 мектеп – Жәңгірхан көшесі – №18 мектеп – Алтын бұлақ автовокзалы – Марат базары – Алтын орда – Қуаныш базары);
№4 бағытындағы "Төле би көшесі – Мешіт – Телемұнара – Төле би көшесі – Мешіт"
(Төле би көшесі – Мешіт – Тепловоздар мен вагондарды жөндеуге арналған тұрақ – Теміржол вокзалы – Театр – Әубәкір қары – Арасат – Жауғашты базары – Бесік базар – Жол-пайдалану торабы – Полиция бөлімі – Қалалық аурухана – Медициналық колледжі – Бірлік ауылы – Телемұнара – Бірлік ауылы – Медициналық колледжі – Қалалық аурухана – Полиция бөлім – Жол-пайдалану торабы – Бекарыс – Жеңіс саябағы – Жауғашты базары – Арасат – Әубәкір қары – Театр – Теміржол вокзалы – Тепловоздар мен вагондарды жөндеуге арналған тұрақ – Төле би көшесі – Мешіт);
№4а бағытындағы "Төле би көшесі – Мешіт – Қарашық ауылы – Төле би көшесі – Мешіт"
(Төле би көшесі – Мешіт – Тепловоздар мен вагондарды жөндеуге арналған тұрақ – Теміржол вокзалы – Театр – Әубәкір қары – Арасат – Жауғашты базары – Бесік базары – Жол-пайдалану торабы – Полиция бөлімі – Қалалық аурухана – Медициналық колледжі – Бірлік ауылы – Қарашық ауылы – Бірлік ауылы – Медициналық колледжі – Қалалық аурухана – Полиция бөлімі – Жол-пайдалану торабы – Бекарыс – Жеңіс саябағы – Жауғашты базары – Арасат – Әубәкір қары – Театр – Теміржол вокзалы – Тепловоздар мен вагондарды жөндеуге арналған тұрақ – Төле би көшесі – Мешіт);
№5 бағытындағы "Отырар мөлтек ауданы №39 үй – С.Отарбаев көшесі мен Шавгар көшесінің қиылысы – Отырар мөлтек ауданы №39 үй"
(Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Саз-өнер мектебі – №19 мектеп – Ақмарал – Банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Амангелді – Алтын Орда – Қуаныш базары – Аққу – Жамбыл көшесі – С.Отарбаев көшесі мен Шавгар көшесінің қиылысы – Жамбыл көшесі – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Әмір Темір – Ақмарал – №19 мектеп – Саз-өнер мектебі – Отырар мөлтек ауданы №39 үй);
№5а бағытындағы "Отырар мөлтек ауданы №39 үй – С.Отарбаев көшесі мен Шавгар көшесінің қиылысы – Отырар мөлтек ауданы №39 үй"
(Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Саз-өнер мектебі – №19 мектеп – Ақмарал – Банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Амангелді – Алтын Орда – Қуаныш базары – Аққу – Жамбыл көшесі – С.Отарбаев көшесі мен Шавгар көшесінің қиылысы – Жамбыл көшесі – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Әмір Темір – Ақмарал – №19 мектеп – Саз-өнер мектебі – Отырар мөлтек ауданы №39 үй);
№6 бағытындағы "Тоған көшесі – Қызылорда тас жолы – "Асыл" мейрамханасы – Тоған көшесі"

(Жилой район Туран – 30 улица – Улица Кожабаева – Кентауская шоссе – Улица Казыбек би – Улица Г.Муратбаева – Акмарал – Улица Айтеке би – Народный банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Амангельды – Алтын орда – Рынок Куаныш – Рынок Бесик – Маркет Береке – Школа №20 – Улица Таниримберди батыра – Село Бирлик – Школа №20 – Улица Таниримберди батыра – Болашак – Рынок Марат – Парк Победы – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Амир Темир – Улица Айтеке би – Улица Г.Муратбаева – Акмарал – Улица Казыбек би – Кентауское шоссе – Улица Кожабаева – 30 улица – Жилой район Туран);
Маршрут №3 "Рынок Куаныш – Улица Жангирхана – Рынок Куаныш"
(Рынок Куаныш – Рынок Бесик – Маркет Береке – Автовокзал Алтын булак – Школа №18 – Улица Жангирхана – Школа №18 – Автовокзал Алтын булак – Рынок Марат – Алтын орда – Рынок Куаныш);
Маршрут №4 "Улица Толе би – Мечеть – Телебашня – Улица Толе би – Мечеть"
(Улица Толе би – Мечеть – Стоянка для ремонта тепловозов и вагонов – Железнодорожный вокзал – Театр – Аубакир кары – Арасат – Рынок Жаукашты – Рынок Бесик – Дорожно-эксплуатационный узель – Отдел полиции – Городская больница – Медицинский колледж – Село Бирлик – Телебашня – Село Бирлик – Медицинский колледж – Городская больница – Отдел полиции – Дорожно-эксплуатационный узель – Бекарыс – Парк Победы – Рынок Жаукашты – Арасат – Аубакир кары – Театр – Железнодорожный вокзал – Стоянка для ремонта тепловозов и вагонов – Улица Толе би – Мечеть);
Маршрут №4а "Улица Толе би – Мечеть – Село Карашык – Улица Толе би – Мечеть"
(Улица Толе би – Мечеть – Стоянка для ремонта тепловозов и вагонов – Железнодорожный вокзал – Театр – Аубакир кары – Арасат – Рынок Жаукашты – Рынок Бесик – Дорожно-эксплуатационный узель – Отдел полиции – Городская больница – Медицинский колледж – Село Бирлик – Село Карашык – Село Бирлик – Медицинский колледж – Городская больница – Отдел полиции – Дорожно-эксплуатационный узель – Бекарыс – Парк Победы – Рынок Жаукашты – Арасат – Аубакир кары – Театр – Железнодорожный вокзал – Стоянка для ремонта тепловозов и вагонов – Улица Толе би – Мечеть);
Маршрут №5 "Микрорайон Отырар дом №39 – Пересечение улицы С.Отарбаева и улицы Шавгар – Микрорайон Отырар дом №39"
(Микрорайон Отырар дом №39 – Школа Саз-онер – Школа №19 – Акмарал – Банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Амангельды – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Улица Жамбыла – Пересечение улицы С.Отарбаева и улицы Шавгар – Улица Жамбыла – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Амир Темир – Акмарал – Школа №19 – Школа Саз-онер – Микрорайон Отырар дом №39);
Маршрут №5а "Микрорайон Отырар дом №39 – Пересечение улицы С.Отарбаева и улицы Шавгар – Микрорайон Отырар дом №39"
(Микрорайон Отырар дом №39 – Школа Саз-онер – Школа №19 – Акмарал – Банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Амангельды – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Улица Жамбыла – Пересечение улицы С.Отарбаева и улицы Шавгар – Улица Жамбыла – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско–турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк –– Амир Темир – Акмарал – Школа №19 – школа Саз-онер – Микрорайон Отырар дом №39);
Маршрут №6 "Улица Тоган – Кызылординское шоссе – Ресторан "Асыл" – Улица Тоган"

(Тоған көшесі – Әмір Темір – Халық банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Амангелді – Алтын орда – Қуаныш базары – Аққу – Ататүрік мектебі – Талғат клиникасы – Жауғашты базары – Бесік базары – Береке маркеті – №27 мектеп – "Асыл" мейрамханасы – Бақытжан авто жанармай бекеті – Дулыға батыр көшесі – №27 мектеп – Марат базары – Бекарыс – Жеңіс саябағы – Жауғашты базары – Ататүрік мектебі – Талғат клиникасы – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Тоған көшесі);
№7 бағытындағы "Төле би көшесі мен О.Жарылқапов көшесінің қиылысы – Әкімшілік іскерлік орталық – Түркістан автовокзалы – Төле би көшесі мен О.Жарылқапов көшесінің қиылысы"
(Төле би көшесі мен О.Жарылқапов көшесінің қиылысы – Самал – С.Ерубаев көшесі – Арасат – Жауғашты базары – Бесік базары – Тәуке хан даңғылы – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Т.Бокин көшесі – С.Қожанов көшесі – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Әмір Темір – Қазыбек би көшесі – Ақмарал – Халықаралық қазақ түрік университеті – Интернат үйі – Қалалық емхана – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Кірістер департаменті – Әкімшілік іскерлік орталық – Түркістан автовокзалы – Әкімшілік іскерлік орталық – Кірістер департаменті – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Қалалық емхана – Қазыбек би көшесі – Халықаралық қазақ түрік университеті – Ақмарал – С.Қожанов көшесі – Банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Тәуке хан даңғылы – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Амангелді – Алтын Орда – С.Ерубаев көшесі – Бекарыс – Жеңіс саябағы – Жауғашты базары – Арасат – Кеңесары көшесі – Самал – Төле би көшесі мен О.Жарылқапов көшесінің қиылысы);
№8 бағытындағы "№23 мектеп – Б.Хандаулетұлы көшесі – №23 мектеп"
(Б.Хандаулетұлы көшесі – №21 мектеп – Жолаушы – Марат базары – Алтын орда – Қуаныш Базары – Аққу – Облыстық кірістер басқармасы – Саз-өнер мектебі – Театр – Теміржол вокзалы – Тепловоздар мен вагондарды жөндеуге арналған тұрақ – Төле би көшесі – Мешіт – Ортақ – Халықаралық қазақ түрік университеті – Әл-Фараби – Тұран мейрамханасы – №23 мектеп – Тұран мейрамханасы – Әл-Фараби – Халықаралық қазақ түрік университеті – Ортақ – Қуаныш базары – Тепловоздар мен вагондарды жөндеуге арналған тұрақ – Теміржол вокзалы – Театр – Саз-өнер мектебі – Облыстық кірістер басқармасы – Аққу – Автовокзал – Береке маркеті – Жолаушы – №21 мектеп – Б.Хандәулетұлы көшесі);
№9 бағытындағы "Қалалық перзентхана үйі – Туберкулездік диспансері – Қалалық перзентхана үйі"
(Қалалық перзентхана үйі – Талғат клиникасы – Жауғашты базары – Бесік базары – Жол-пайдалану торабы – Полиция бөлімі – Қалалық аурухана – Медициналық колледжі – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Хилует жер асты мешіті – Керуен Сарай – Дастархан – Халықаралық қазақ түрік университеті – Шипа су – Туберкулездік диспансері – С.Рахимов мектебі – Керуен Сарай – Хилует жер асты мешіті – Әмір Темір – Халық Банкі – Сәлем қонақ үйі – Медициналық колледжі – Полиция бөлімі – Жол-пайдалану торабы – Бекарыс – Жеңіс саябағы – Жауғашты базары – Талғат клиникасы – Қалалық перзентхана үйі);

(Улица Тоган – Амир Темир – Народный банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Амангельды – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Школа Ататюрк – Клиника Талгат – Рынок Жаукашты – Рынок Бесик – Маркет Береке – Школа №27 – Ресторан "Асыл" – Автозаправочная станция Бакытжан – Улица Дулыга батыра – Школа №27 – Рынок Марат – Бекарыс – Парк Победы – Рынок Жаукашты – Школа Ататюрк – Клиника Талгат – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Улица Тоган);
Маршрут №7 "Пересечение улицы Толе би и улицы О.Жарылкапова – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Пересечение улицы Толе би и улицы О.Жарылкапова"
(Пересечение улицы Толе би и улицы О.Жарылкапова – Самал – Улица С.Ерубаева – Арасат – Рынок Жаукашты – Рынок Бесик – Проспект Тауке хана – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Улица Т.Бокина – Улица С.Кожанова – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Амир Темир – Улица Казыбек би – Акмарал – Международный казахско-турецкий университет – Дом интернат – Городская поликлиника – Микрорайон Отырар дом №39 – Департамент доходов – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Административный деловой центр – Департамент доходов – Микрорайон Отырар дом №39 – Городская поликлиника – Улица Казыбек би – Международный казахско-турецкий университет – Акмарал – Улица С.Кожанова – Банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Проспект Тауке хана – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Амангельды – Алтын Орда – Улица С.Ерубаева – Бекарыс – Парк Победы – Рынок Жаукашты – Арасат – Улица Кенесары – Самал – Пересечение улицы Толе би и улицы О.Жарылкапова);
Маршрут №8 "Школа №23 – Улица Б.Хандаулетулы – Школа №23"
(Улица Б.Хандаулетулы – Школа №21 – Жолаушы – Рынок Марат – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Областное управление доходов – Школа Саз-онер – Театр – Железнодорожный вокзал – Стоянка для ремонта тепловозов и вагонов – Улица Толе би – Мечеть – Ортак – Международный казахско-турецкий университет – Аль-Фараби – Ресторан Туран – Школа №23 – Ресторан Туран – Аль-Фараби – Международный казахско-турецкий университет – Ортак – Рынок Куаныш – Стоянка для ремонта тепловозов и вагонов – Железнодорожный вокзал – Театр – Школа Саз-онер – Областное управление доходов – Акку – Автовокзал – Маркет Береке – Жолаушы – Школа №21 – Улица Б.Хандаулетулы);
Маршрут №9 "Городской родильный дом – Туберкулезный диспансер – Городской родильный дом"
(Городской родильный дом – Клиника Талгат – Рынок Жаукашты – Рынок Бесик – Дорожно-эксплуатационный узель – Отдел полиции – Городская больница – Медицинский колледж – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Подземный мечеть Хилует – Караван Сарай – Дастархан – Международный казахско-турецкий университет – Шипа су – Туберкулезный диспансер – Школа С.Рахимова – Караван Сарай – Подземный мечет Хилует – Амир Темир – Народный банк – Гостиница Салем – Медицинский колледж – Отдел полиции – Дорожно-эксплуатационный узель – Бекарыс – Парк Победы – Рынок Жаукашты – Клиника Талгат – Городской родильный дом);

№9а бағытындағы "Қалалық перзентхана үйі – №26 мектеп – Қалалық перзентхана үйі"
(Қалалық перзентхана үйі – Талғат клиникасы – Жауғашты базары – Бесік базары – Жол-пайдалану торабы – Полиция бөлімі – Қалалық аурухана – Медициналық колледжі – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Хилует жер асты мешіті – Керуен Сарай – Дастархан – Халықаралық қазақ түрік университеті – №26 мектеп – Ортақ – С.Рахимов мектебі – Керуен Сарай – Хилует жер асты мешіті – Әмір Темір – Халық Банкі – Сәлем қонақ үйі – Медициналық колледжі – Полиция бөлімі – Жол-пайдалану торабы – Бекарыс – Жеңіс саябағы – Жауғашты базары – Талғат клиникасы – Қалалық перзентхана үйі);
№10 бағытындағы "Санитас емханасы – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Кірістер департаменті – Түркістан автовокзалы – Санитас емханасы"
(Түркістан автовокзалы – Әкімшілік іскерлік орталық – Кірістер департаменті – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Саз-өнері мектебі – Қалалық емхана – Әл-Фараби – Халықаралық қазақ түрік университеті – Дастархан – Керуен Сарай – Хилует жер асты мешіті – Әмір Темір – Халық банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Амангелді – Жібек базары – Игілік мешіті – Теміржол вокзалы – Санитас емханасы – Теміржол вокзалы – Игілік мешіті – Жібек базары – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Хилует жер асты мешіті – Керуен Сарай – Дастархан – Халықаралық қазақ түрік университеті – Әл-Фараби – Қалалық емхана – Саз-өнері мектебі – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Кірістер департаменті – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы);
№11 бағытындағы "Гауһар ана көшесі – Қуаныш базары – Гауһар ана көшесі"
(Қуаныш базары – Ш.Ниязов мектебі – М.Мақатаев көшесі – №22 мектеп – №26 мектеп – М.Абенова мектебі – Гауһар ана көшесі – М.Абенова мектебі – №26 мектеп – №22 мектеп – М.Мақатаев көшесі – Ш.Ниязов мектебі – Қуаныш базары);
№12 бағытындағы "Тұран тұрғын ауданы – №24 мектеп – Алтын бұлақ автовокзалы – Тұран тұрғын ауданы – №24 мектеп"
(Алтын бұлақ автовокзалы – Береке базары – Н.Төреқұлов мектебі – Самал – Шаңырақ – Талғат клиникасы – Жауғашты базары – Бесік базары – Жол-пайдалану торабы – Полиция бөлімі – Қалалық аурухана – Медициналық колледжі – Сәлем қонақ үйі – Амфитеатр – Банк – Әмір Темір – Ақмарал – Халықаралық қазақ түрік университеті – Интернат үйі – №14 мектеп – Мешіт – Тұран тұрғын ауданы – №24 мектеп – Мешіт – Тұран тұрғын ауданы – №14 мектеп – Интернат үйі – Халықаралық қазақ түрік университеті – Ақмарал – Халық банк – Наурыз – Медициналық колледжі – Полиция бөлімі – Жол-пайдалану торабы – Бекарыс – Жеңіс саябағы – Талғат клиникасы – Шаңырақ – Самал – Н.Төреқұлов мектебі – Береке базары – Алтын бұлақ автовокзалы);
№13 бағытындағы "Теміржол вокзалы – Ғ.Мұратбаев көшесі – Теміржол вокзалы"
(Теміржол вокзалы – Театр – Саз-өнер мектебі – Облыстық кірістер басқармасы – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Білім бөлімі – Ақмарал – Ғ.Мұратбаев көшесі – Ақмарал – Білім бөлімі – Халық банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Амангелді – Алтын Орда – Қуаныш базары – Аққу – Облыстық кірістер басқармасы – Саз-өнер мектебі – Театр – Теміржол вокзалы);
№30 бағытындағы "Ынтымақ елді мекені – "Тұран су" мекемесі – Самал көшесі – "Нұр" дүкені – Ынтымақ елді мекені – "Тұран су" мекемесі"

Маршрут №9а "Городской родильный дом – Школа №26 – Городской родильный дом"
(Городской родильный дом – Клиника Талгат – Рынок Жаукашты – Рынок Бесик – Дорожно-эксплуатационный узель – Отдел полиции – Городская больница – Медицинский колледж – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Подземный мечеть Хилует – Караван Сарай – Дастархан – Международный казахско-турецкий университет – Школа №26 – Ортак – Школа С.Рахимова – Караван Сарай – Подземный мечеть Хилует – Амир Темир – Народный банк – Гостиница Салем – Медицинский колледж – Отдел полиции – Дорожно-эксплуатационный узель – Бекарыс – Парк Победы – Рынок Жаукашты – Клиника Талгат – Городской родильный дом);
Маршрут №10 "Поликлиника Санитас – Микрорайон Отырар дом №39 – Департамент доходов – Автовокзал Туркестан – Поликлиника Санитас"
(Автовокзал Туркестан – Административный деловой центр – Департамент доходов – Микрорайон Отырар дом №39 – Школа Саз-онер – Городская поликлиника – Аль-Фараби – Международный казахско-турецкий университет – Дастархан – Караван Сарай – Подземный мечеть Хилует – Амир Темир – Народный банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Амангельды – Рынок Жибек – Мечеть Игилик – Железнодорожный вокзал – Поликлиника Санитас – Железнодорожный вокзал – Мечеть Игилик – Рынок Жибек – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Подземный мечеть Хилует – Караван Сарай – Дастархан – Международный казахско-турецкий университет – Аль-Фараби – Городская поликлиника – Школа Саз-онер – Микрорайон Отырар дом №39 – Департамент доходов – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан);
Маршрут №11 "Улица Гаухар ана – Рынок Куаныш – Улица Гаухар ана"
(Рынок Куаныш – Школа Ш.Ниязова – Улица М.Макатаева – Школа №22 – Школа №26 – Школа М.Абенова – Улица Гаухар ана – Школа М.Абенова – Школа №26 – Школа №22 – Улица М.Макатаева – Школа Ш.Ниязова – рынок Куаныш);
Маршрут №12 "Жилой район Туран – Школа №24 – Автовокзал Алтын Булак – Жилой район Туран – Школа №24"
(Автовокзал Алтын булак – Рынок Береке – Школа Н.Торекулова – Самал – Шанырак – Клиника Талгат – Рынок Жаукашты – Рынок Бесик – Дорожно-эксплуатационный узель – Отдел полиции – Городская больница – Медицинский колледж – Гостиница Салем – Амфитеатр – Банк – Амир Темир – Акмарал – Международный казахско-турецкий университет – Дом интернат – Школа №14 – Мечеть – Жилой район Туран – Школа №24 – Мечеть – Жилой район Туран – Школа №14 – Дом интернат – Международный казахско-турецкий университет – Акмарал – Народный банк – Наурыз – Медицинский колледж – Отдел полиции – Дорожно-эксплуатационный узель – Бекарыс – Парк Победы – Клиника Талгат – Шанырак – Самал – Школа Н.Торекулова – Рынок Береке – Автовокзал Алтын булак);
Маршрут №13 "Железнодорожный вокзал – Улица Г.Муратбаева – Железнодорожный вокзал"
(Железнодорожный вокзал – Театр – Школа Саз-онер – Областное управление доходов – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Отдел образования – Акмарал – Улица Г.Муратбаева – Акмарал – Отдел образования – Народный банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Амангельды – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Областное управление доходов – Школа Саз-онер – Театр – Железнодорожный вокзал);
Маршрут №30 "НаселҰнный пункт Ынтымак – Учреждение "Туран су" – Улица Самал – Магазин "Нур" – НаселҰнный пункт Ынтымак – Учреждение "Туран су"

(Самал көшесі – "Нұр" дүкені – №18 мектеп – Мұнай базасы – Әубәкір қары – Арасат – Жауғашты базары – Бесік базар – Жол-пайдалану торабы – Полиция бөлімі – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Хилует жер асты мешіті – Керуен Сарай – Дастархан – Халықаралық қазақ түрік университеті – Әл-Фараби – Отырар – Тараз – Жібек жолы саябағы – Әкімшілік іскерлік орталық – Түркістан автовокзалы – Ынтымақ елді мекені – "Тұран-Су" мекемесі – Түркістан автовокзалы – Әкімшілік іскерлік орталық – Жібек жолы саябағы – Тараз – Абай – Әл-Фараби – Халықаралық қазақ түрік университеті – Дастархан – Керуен Сарай – Хилует жер асты мешіті – Әмір Темір – Халық банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Полиция бөлімі – Жол-пайдалану торабы – Бекарыс – Жеңіс саябағы – Жауғашты базары – Арасат – Әубәкір қары – Мұнай базасы – №18 мектеп – Самал көшесі – "Нұр" дүкені);
№31 бағытындағы "Ж.Жабаев мектебі – Түркістан автовокзалы – Ж.Жабаев мектебі"
(Ж.Жабаев мектебі – Әубәкір қары – Арасат – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Әмір Темір – Ақмарал – Халықаралық қазақ түрік университеті – Батыс Еуропа-Батыс Қытай автомагистралі – Отырар мөлтек ауданы – Назарбаев атындағы зияткерлік мектебі – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Назарбаев атындағы зияткерлік мектебі – Отырар мөлтек ауданы – Батыс Еуропа-Батыс Қытай автомагистралі – Халықаралық қазақ түрік университеті – Ақмарал – Халық банк – Наурыз – Медициналық колледж – Жаннат ана – Сара – Амангелді – Алтын Орда – Қуаныш базары – Аққу – Арасат – Әубакір қары – Ж.Жабаев мектебі);
№14 бағытындағы "Балтакөл тас жолы – "Golden Camel Group LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы – Балтакөл тас жолы – "Golden Camel Group LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі"
(Балтакөл тас жолы – "Golden Camel Group LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – Алтын Бұлақ автовокзалы – Жолаушы – Марат базары – Жол-пайдалану торабы – Полиция бөлімі – Қалалық аурухана – Медициналық колледжі – Сәлем қонақ үйі – Амфитеатр – Банк – Хилует жер асты мешіті – Керуен сарай – Дастархан – Халықаралық қазақ түрік университеті – Әл-Фараби – Отырар – Тараз – Жібек жолы саябағы – Әкімшілік іскерлік орталық – Түркістан автовокзалы – Әкімшілік іскерлік орталық – Жібек жолы саябағы – Тараз – Абай – Әл-Фараби – Халықаралық қазақ түрік университеті – Дастархан – Керуен Сарай – Хилует жер асты мешіті – Әмір Темір – Банк – Салем қонақ үйі – Медициналық колледжі – Полиция бөлімі – Жол-пайдалану торабы – Береке маркеті – Жолаушы – Алтын Бұлақ автовокзалы – Балтакөл тас жолы – "Golden Camel Group LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі);
№15 бағытындағы "Теміржол вокзалы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы – Теміржол вокзалы"
(Теміржол вокзалы – Тәуке хан даңғылы – Театр – Саз-өнер мектебі – Облыстық кірістер басқармасы – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Т.Бокин көшесі – С.Қожанов көшесі – Алпамыс – Әл-Фараби көшесі – Наурыз – Амфитеатр – Банк – Әмір Темір көшесі – Б.Саттарханов даңғылы – Хилует жер асты мешіті – Керуен сарай – Дастархан – Халықаралық қазақ түрік университеті – Әл-Фараби – Отырар – Тараз – Жібек жолы саябағы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Кірістер департаменті – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Кірістер департаменті – Әкімшілік іскерлік орталығы – Б.Саттарханов даңғылы – Жібек жолы саябағы – Тараз – Абай – Әл-Фараби – Халықаралық қазақ түрік университеті – Дастархан – Керуен сарай – Хилует жер асты мешіті – Әмір Темір көшесі – Әмір Темір – С.Қожанов көшесі – Банк – Наурыз – Медициналық колледжі – Ақжелкен бала бақшасы – Тәуке хан даңғылы – Алтын Орда – Қуаныш базары – Аққу – Облыстық кірістер басқармасы – Саз-өнер мектебі – Театр – Теміржол вокзалы);
№16 бағытындағы "Қарашық өзені – Батыс Еуропа-Батыс Қытай автомагистралі – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы – Қарашық өзені"
(Қарашық өзені – Батыс Еуропа-Батыс Қытай автомагистралі – Мега орталық – Шекті Тілеу Жолды-аяқ көшесі – Тұран мейрамханасы – Тараз – Жібек жолы саябағы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Жібек жолы саябағы – Тараз – Тұран мейрамханасы – Шекті Тілеу Жолды-аяқ көшесі – Мега орталық – Батыс Еуропа-Батыс Қытай автомагистралі – Қарашық өзені);
№17 бағытындағы "Шипа су – Шәуілдір тас жолы – Батыс Еуропа-Батыс Қытай автомагистралі – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы – Шипа су"

(Улица Самал – Магазин "Нур" – Школа №18 – Нефтебаза – Аубакир кары – Арасат – Рынок Жаукашты – Рынок Бесик – Дорожно-эксплуатационный узель – Отдел полиции – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Подземный мечеть Хилует – Караван Сарай – Дастархан – Международный казахско-турецкий университет – Аль-Фараби – Отырар – Тараз – Парк Жибек жолы – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – НаселҰнный пункт Ынтымак – Учреждение "Туран-Су" – Автовокзал Туркестан – Административный деловой центр – Парк Жибек жолы – Тараз – Абай – Аль-Фараби – Международный казахско–турецкий университет – Дастархан – Караван Сарай – Подземный мечеть Хилует – Амир Темир – Народный банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Отдел полиции – Дорожно-эксплуатационный узель – Бекарыс – Парк Победы – Рынок Жаукашты – Арасат – Аубакир кары – Нефтебаза – Школа №18 – Улица Самал – Магазин "Нур");
Маршрут №31 "Школа Ж.Жабаева – Автовокзал Туркестан – Школа Ж.Жабаева"
(Школа Ж.Жабаева – Аубакир кары – Арасат – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Алпамыс – Амфитеатр – Банк – Амир Темир – Акмарал – Международный казахско-турецкий университет – Автомагистраль Западная Европа-Западный Китай – Микрорайон Отырар – Интеллектуальная школа имени Назарбаева – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Административный деловой центр – Интеллектуальная школа имени Назарбаева – Микрорайон Отырар – Автомагистраль Западная Европа-Западный Китай – Международный казахско-турецкий университет – Акмарал – Народный банк – Наурыз – Медицинский колледж – Жаннат ана – Сара – Амангельды – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Арасат – Аубакир кары – Школа Ж.Жабаева);
Маршрут №14 "Балтакольское шоссе – Товарищество с ограниченной ответственностью "Golden Camel Group LTD" – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Балтакольское шоссе – Товарищество с ограниченной ответственностью "Golden Camel Group LTD"
(Балтакольское шоссе – Товарищество с ограниченной ответственностью "Golden Camel Group LTD" – Автовокзал Алтын Булак – Жолаушы – Рынок Марат – Дорожно-эксплуатационный узель – Отдел полиции – Городская больница – Медицинский колледж – Гостиница Салем – Амфитеатр – Банк – Подземный мечеть Хилует – Караван Сарай – Дастархан – Международный казахско-турецкий университет – Аль-Фараби – Отырар – Тараз – Парк Жибек жолы – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Административный деловой центр – Парк Жибек жолы – Тараз – Абай – Аль-Фараби – Международный казахско-турецкий университет – Дастархан – Караван Сарай – Подземный мечеть Хилует – Амир Темир – Банк – Гостиница Салем – Медицинский колледж – Отдел полиции – Дорожно-эксплуатационный узель – Маркет Береке – Жолаушы – Автовокзал Алтын Булак – Балтакольское шоссе – Товарищество с ограниченной ответственностью "Golden Camel Group LTD");
Маршрут №15 "Железнодорожный вокзал – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Железнодорожный вокзал"
(Железнодорожный вокзал – Проспект Тауке хана – Театр – Школа Саз-онер – Областное управление доходов – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Улица Т.Бокина – Улица С.Кожанова – Алпамыс – Улица Аль-Фараби – Наурыз – Амфитеатр – Банк – Улица Амир Темир – Проспект Б.Саттарханова – Подземная мечеть Хилует – Караван Сарай – Дастархан – Международный казахско-турецкий университет – Аль-Фараби – Отырар – Тараз – Парк Жибек жолы – Административный деловой центр – Департамент доходов – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Административный деловой центр – Департамент доходов – Административный деловой центр – Проспект Б.Саттарханова – Парк Жибек жолы – Тараз – Абай – Аль-Фараби – Международный казахско-турецкий университет – Дастархан – Караван Сарай – Подземная мечеть Хилует – Улица Амир Темир – Амир Темир – Улица С.Кожанова – Банк – Наурыз – Медицинский колледж – Детский сад Акжелкен – Проспект Тауке хана – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Областное управление доходов – Школа Саз-онер – Театр – Железнодорожный вокзал);
Маршрут №16 "Река Карачик – Автомагистраль Западная Европа-Западный Китай – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Река Карачик"
(Река Карачик – Автомагистраль Западная Европа-Западный Китай – Мега центр – Улица Шекти Тилеу Жолды-аяк – Ресторан Туран – Тараз – Парк Жибек жолы – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Административный деловой центр – Парк Жибек жолы – Тараз – Ресторан Туран – Улица Шекти Тилеу Жолды-аяк – Мега центр – Автомагистраль Западная Европа-Западный Китай – Река Карачик);
Маршрут №17 "Шипа су – Шаульдерское шоссе – Автомагистраль Западная Европа-Западный Китай – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Шипа су"

(Шипа су – Шәуілдір тас жолы – Алматы көшесі – Ж.Майкотов көшесі – Сапарбай Болыс көшесі – Б.Саттарханов даңғылы – Шекті тілеу Жолды-аяқ көшесі – Ш.Қалдаяқов көшесі – Тараз көшесі – Батыс Еуропа-Батыс Қытай автомагистралі – Ш.Қалдаяқов көшесі – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – 11 көше – Ж.Майкотов көшесі – Түркістан автовокзалы – "ЭКО" базар – 9 көше – Ж.Майкотов көшесі – 11 көше – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Ш.Қалдаяқов көшесі – Батыс Еуропа-Батыс Қытай автомагистралі – Тараз көшесі – Ш.Қалдаяқов көшесі – Шекті тілеу Жолды-аяқ көшесі – Б.Саттарханов даңғылы – Сапарбай Болыс көшесі – Ж.Майкотов көшесі – Алматы көшесі – Шәуілдір тас жолы – Шипа су);
№18 бағытындағы "Тұран тұрғын ауданы – Самрұқ көшесі – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан автовокзалы – Тұран тұрғын ауданы"
(Түркістан автовокзалы – 13 көше – Ж.Майкотов көшесі – "Түркістан Арена" стадионы – 11 көше – Б.Саттарханов даңғылы – Жібек жолы саябағы – Тараз – Абай – Әл-Фараби – Халықаралық қазақ түрік университеті – Дастархан – Керуен сарай – Хилует жер асты мешіті – Әмір Темір көшесі – Әмір темір – С.Қожанов көшесі – Халық банк – Наурыз – Т.Бокин көшесі – Бокин – Тәуке хан даңғылы – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Сара – Амангелді – Алтын Орда – Қуаныш базары – Аққу – Ш.Айманов көшесі – С.Ерубаев көшесі – Жауғашты базары – Бекарыс – Жол-пайдалану торабы – Полиция бөлімі – Н.Төреқұлов көшесі – Қалалық аурухана – Медициналық колледж – Әл-Фараби көшесі – Сәлем қонақ үйі – Наурыз – Байбұрт көшесі – Амфитеатр – Әмір Темір көшесі – Әмір Темір – Қазыбек би көшесі – Ақмарал – Халықаралық қазақ түрік университеті – Кентау тас жолы – Версаль мейрамханасы – Тұран тұрғын ауданы – Саққорған көшесі – Айтуар би көшесі – Самрұқ көшесі – Айтуар би көшесі – Саққорған көшесі – Тұран тұрғын ауданы – Кентау тас жолы – Версаль мейрамханасы – Қазыбек би көшесі – Халықаралық қазақ түрік университеті – Ақмарал – С.Қожанов көшесі – Халық банк – Наурыз – Медициналық колледж – Н.Төреқұлов көшесі – С.Ерубаев көшесі – Полиция бөлімі – Жол-пайдалану торабы – Бекарыс – Жеңіс саябағы – Жауғашты базары – Ш.Айманов көшесі – Тәуке хан даңғылы – Аққу – Автовокзал – Амангелді – Сара – Халықаралық қазақ түрік университетінің заң факультеті – Т.Бокин көшесі – С.Қожанов көшесі – Алпамыс – Наурыз – Байбұрт көшесі – Амфитеатр – Әмір темір көшесі – Б.Саттарханов даңғылы – Хилует жер асты мешіті – Керуен сарай – Дастархан – Халықаралық қазақ түрік университеті – Әл-Фараби – Отырар – Тараз – Жібек жолы саябағы – 11 көше – "Түркістан Арена" стадионы – Ж. Майкотов көшесі – 13 көше – Түркістан автовокзалы);

(Шипа су – Шаульдерское шоссе – Улица Алматы – Улица Ж.Майкотова – Улица Сапарбай Болыс – Проспект Б.Саттарханова – Улица Шекти Тилеу Жолды-аяк – Улица Ш.Калдаякова – Улица Тараз – Автомагистраль Западная Европа-Западный Китай – Улица Ш.Калдаякова – Микрорайон Отырар дом №39 – 11 улица – Улица Ж.Майкотова – Автовокзал Туркестан – "ЭКО" рынок – 9 улица – Улица Ж.Майкотова – 11 улица – Микрорайон Отырар дом №39 – Улица Ш.Калдаякова – Автомагистраль Западная Европа-Западный Китай – Улица Тараз – Улица Ш.Калдаякова – Улица Шекти Тилеу Жолды-аяк – Проспект Б.Саттарханова – Улица Сапарбай Болыс – Улица Ж.Майкотова – Улица Алматы – Шаульдерское шоссе – Шипа су);
Маршрут №18 "Жилой район Туран – Улица Самрук – Административный деловой центр – Автовокзал Туркестан – Жилой район Туран"
(Автовокзал Туркестан – 13 улица – Улица Ж.Майкотова – Стадион "Туркестан Арена" – 11 улица – Проспект Б.Саттарханова – Парк Жибек жолы – Тараз – Абай – Аль-Фараби – Международный казахско-турецкий университет – Дастархан – Караван Сарай – Подземная мечеть Хилует – Улица Амир Темир – Амир Темир – Улица С.Кожанова – Народный банк – Наурыз – Улица Т.Бокина – Бокин – Проспект Тауке хана – Юридический факультет международного казахско-турецкого университета – Сара – Амангельды – Алтын Орда – Рынок Куаныш – Акку – Улица Ш.Айманова – Улица С.Ерубаева – Рынок Жаукашты – Бекарыс – Дорожно-эксплуатационный узель – Отдел полиции – Улица Н.Торекулова – Городская больница – Медицинский колледж – Улица Аль-Фараби – Гостиница Салем – Наурыз – Улица Байбурт – Амфитеатр – Улица Амир Темир – Амир Темир – Улица Казыбек би – Акмарал – Международный казахско-турецкий университет – Кентауское шоссе – Ресторан Версаль – Жилой район Туран – Улица Саккорган – Улица Айтуар би – Улица Самрук – Улица Айтуар би – Улица Саккорган – Жилой район Туран – Кентауское шоссе – Ресторан Версаль – Улица Казыбек би – Международный казахско-турецкий университет – Акмарал – Улица С.Кожанова – Народный банк – Наурыз – Медицинский колледж – Улица Н.Торекулова – Улица С.Ерубаева – Отдел полиции – Дорожно-эксплуатационный узель – Бекарыс – Парк победы – Рынок Жаукашты – Улица Ш.Айманова – Проспект Тауке хана – Акку – Автовокзал – Амангельды – Сара – Юридический факультет международного казахско–турецкого университета – Улица Т.Бокина – Улица С.Кожанова – Алпамыс – Наурыз – Улица Байбурт – Амфитеатр – Улица Амир Темир – Проспект Б.Саттарханова – Подземная мечеть Хилует – Караван Сарай – Дастархан – Международный казахско-турецкий университет – Аль-Фараби – Отырар – Тараз – Парк Жибек жолы – 11 улица – Стадион "Туркестан Арена" – Улица Ж.Майкотова – 13 улица – Автовокзал Туркестан);

№20 бағытындағы "Түркістан халықаралық әуежайы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Қожа Ахмет Яссауи кесенесі – Түркістан халықаралық әуежайы"
(Түркістан халықаралық әуежайы – Әуежайға баратын жол – Ж.Майкотов көшесі – 11 көше – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – Ш.Қалдаяқов көшесі – Шекті тілеу Жолды-аяқ көшесі – Қазыбек би көшесі – Әмір темір көшесі – Б.Саттарханов даңғылы – Батырбеков көшесі – Б.Саттарханов даңғылы – Әмір Темір көшесі – Қазыбек би көшесі – Шекті Тілеу Жолды-аяқ көшесі – Ш.Қалдаяқов көшесі – Отырар мөлтек ауданы №39 үй – 11 көше – Ж.Майкотов көшесі – Әуежайға баратын жол – Түркістан халықаралық әуежайы).
Кентау қаласы бойынша:
Қалаішілік бағыттар:
№1 бағытындағы "Береке базары – Хантағы Біресік – Береке базары"
(Озерная көшесі – А.Яссауи даңғылы – Береке базары – Сейфуллин көшесі – Қонаев даңғылы – Панфилов көшесі – Құрманғазы көшесі – Экскаватор – Айналма дөңгелек қозғалысы – Сарбас – Кентау сервис – Хантағы әкімдігі – Торлан – Біресік – Көпір – Еспенбетов көшесі – Айналма дөңғелек қозғалысы – Көпір – Айналма дөңгелек қозғалысы – Үсенбаев көшесі – Айналма дөңгелек қозғалысы – Көпір – Айналма дөңгелек қозғалысы – Еспенбетов көшесі – Көпір – Біресік – Торлан – Хантағы әкімдігі – Кентау сервис – Сарбас – Айналма дөңгелек қозғалысы – Экскаватор – Құрманғазы көшесі – Панфилов көшесі – Қонаев даңғылы – Сейфуллин көшесі – Береке базары – А.Яссауи даңғылы – Озерная көшесі);
№2 бағытындағы "Береке базары – Байылдыр ауылы – Береке базары"
(Береке базары – Қазақтелеком – Алтынсарин көшесі – Жүзу бассейні – М. Дулатов көшесі – "Бычья рога" дүкені – Шахтерская көшесі – Теміржол өткелі – Көпір – Абай ауылы – Байылдыр – Жангельдин көшесі – Володар көшесі – Абай ауылы – Көпір – Теміржол өткелі – "Бычья рога" дүкені – Шахтерская көшесі – М.Дулатов көшесі – Жүзу бассейні – Алтынсарин көшесі – Қазақтелеком – Береке базары);
№3 бағытындағы "Береке базары – Құрманғазы көшесі – Береке базары"
(Береке базары – А.Яссауи даңғылы – Сейфуллин көшесі – Логинов көшесі – Луначарский көшесі – Мичурин көшесі – Ескі автовокзал – Құрманғазы көшесі – Жастар орталығы – Гагарин көшесі – Абылайхан көшесі – Ынтымақ көшесі – Абай даңғылы – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Әкімдік – Қазақтелеком – А.Яссауи даңғылы – Береке базары);
№4 бағытындағы "Береке базары – Бала бүргем мөлтек ауданы – Береке базары"
(Береке базары – А.Яссауи даңғылы – Сейфуллин көшесі – Абай даңғылы – №10 орта мектеп – Әл-Фараби көшесі – Әли Бекенов көшесі – Ромах көшесі – Айналма дөңгелек қозғалысы – Бала бүргем көшесі – Жұмабаев көшесі – А.Байтұрсынов көшесі – Төле би көшесі – Уәлиханов көшесі – Алтынсарин көшесі – Абай даңғылы – А.Яссауи даңғылы – Панфилов көшесі – Қонаев даңғылы – Сейфуллин көшесі – Береке базары);
№5 бағытындағы "Береке базары – Шұғыла мөлтек ауданы – Береке базары"
(Береке базары – А.Яссауи даңғылы – Сейфуллин көшесі – Мечта дүкені – Құралбаев көшесі – Асыл қонақ үйі – Әл-Фараби көшесі – "Таңшолпан" бөбекжай балабақшасы – Кентау-Қарнақ жолы – Аялдама – Шұғыла мөлтек ауданы – "Дин-асыл" бөбекжай балабақшасы – Зират – №19 мектеп – Уәлиханов көшесі – Абай даңғылы – Халық банк – Әкімдік – Абай даңғылы – А.Яссауи даңғылы – Береке базары);
№6 бағытындағы "Береке базары – Шахтастрой – Береке базары"
(Береке базары – А.Яссауи даңғылы – Панфилов көшесі – Қонаев даңғылы – Гагарин көшесі – Жамбыл көшесі – Құрманғазы көшесі – Темір жол – Бейбітшілік көшесі – Торайғыров көшесі – Ащысай көшесі – Спатаев көшесі – Құрманғазы көшесі – Сейфуллин көшесі – Қонаев даңғылы – Төлеби көшесі – Береке базары);
№7 бағытындағы "Береке базары – Жұмабаев көшесі – Береке базары"

Маршрут №20 "Международный аэропорт Туркестан – Административный деловой центр – Микрорайон Отырар дом №39 – Мавзолей Ходжа Ахмеда Яссави – Международный аэропорт Туркестан"
(Международный аэропорт Туркестан – Дорога в аэропорт – Улица Ж.Майкотова – 11 улица – Микрорайон Отырар дом №39 – Улица Ш.Калдаякова – Улица Шекти Тилеу Жолды-аяк – Улица Казыбек би – Улица Амир Темир – Проспект Б.Саттарханова – Улица Батырбекова – Проспект Б.Саттарханова – Улица Амир Темир – Улица Казыбек би – Улица Шекти Тилеу Жолды-аяк – Улица Ш.Калдаякова – Микрорайон Отырар дом №39 – 11 улица – Улица Ж.Майкотов – Дорога в аэропорт – Международный аэропорт Туркестан).
По городу Кентау:
Внутригородские маршруты:
Маршрут №1 "Рынок Береке – Хантагы Биресик – Рынок Береке"
(Улица Озерная – Проспект А.Яссауи – Рынок Береке – Улица Сейфуллина – Проспект Кунаева – Улица Панфилова – Улица Курмангазы – Экскаватор – Круговое движение – Сарбас – Кентау Сервис – Акимат Хантагы – Торлан – Биресик – Мост – Улица Еспенбетова – Круговое движение – Мост – Круговое движение – Улица Усенбаева – Круговое движение – Мост – Круговое движение – Улица Еспенбетова – Мост – Биресик – Торлан – Акимат Хантагы – Кентау Сервис – Сарбас – Круговое движение – Экскаватор – Улица Курмангазы – Улица Панфилова – Проспект Кунаева – Улица Сейфуллина – Рынок Береке – Проспект А.Яссауи – Улица Озерная);
Маршрут №2 "Рынок Береке – Село Байылдыр – Рынок Береке"
(Рынок Береке – Казахтелеком – Улица Алтынсарина – Плавательный бассейн – Улица М.Дулатова – Магазин "Бычья рога" – Улица Шахтерская – Железнодорожный переезд – Мост – Село Абая – Байылдыр – Улица Жангельдина – Улица Володар – Село Абая – Мост – Железнодорожный переезд – Магазин "Бычья рога" – Улица Шахтерская – Улица М.Дулатова – Плавательный бассейн – Улица Алтынсарина – Казахтелеком – Рынок Береке);
Маршрут №3 "Рынок Береке – Улица Курмангазы – Рынок Береке"
(Рынок Береке – Проспект А.Яссауи – Улица Сейфуллина – Улица Логинова – Улица Луначарского – Улица Мичурина – Старый автовокзал – Улица Курмангазы – Молодежный центр – Улица Гагарина – Улица Абылайхана – Улица Ынтымак – Проспект Абая – Центр обслуживания населения – Акимат – Казахтелеком – Проспект А.Яссауи – Рынок Береке);
Маршрут №4 "Рынок Береке – Микрорайон Бала бургем – Рынок Береке"
(Рынок Береке – проспект А.Яссауи – Улица Сейфуллина – Проспект Абая – Средняя школа №10 – Улица Аль-Фараби – Улица Али Бекенова – Улица Ромах – Круговое движение – Улица Бала бургем – Улица Жумабаева – Улица А.Байтурсынова – Улица Толе би – Улица Валиханова – Улица Алтынсарина – Проспект Абая – Проспект А.Яссауи – Улица Панфилова – Проспект Кунаева – Улица Сейфуллина – Рынок Береке);
Маршрут №5 "Рынок Береке – Микрорайон Шугыла – Рынок Береке"
(Рынок Береке – Проспект А.Яссауи – Улица Сейфуллина – Магазин Мечта – Улица Куралбаева – Гостиница Асыл – Улица Аль-Фараби – Детский ясли-сад "Таншолпан" – Дорога Кентау-Карнак – Остановка – Микрорайон Шугыла – Детский ясли-сад "Дин-асыл" – Кладбище – Школа №19 – Улица Валиханова – Проспект Абая – Народный банк – Акимат – Проспект Абая – Проспект А.Яссауи – Рынок Береке);
Маршрут №6 "Рынок Береке – Шахтастрой – Рынок Береке"
(Рынок Береке – Проспект А.Яссауи – Улица Панфилова – Проспект Кунаева – Улица Гагарина – Улица Жамбыла – Улица Курмангазы – Железная дорога – Улица Бейбитшилик – Улица Торайгырова – Улица Ащысай – Улица Спатаева – Улица Курмангазы – Улица Сейфуллина – Проспект Кунаева – Улица Толеби – Рынок Береке);
Маршрут №7 "Рынок Береке – Улица Жумабаева – Рынок Береке"

(Береке базары – Панфилов көшесі – А.Яссауи даңғылы – Б.Момышұлы көшесі – Ы.Алтынсарин атындағы №1 мектеп-гимназиясы – Әл-Фараби көшесі – "1000 ұсақ-түйек" дүкені – Алтынсарин көшесі – №24 орта мектеп – Уәлиханов көшесі – "Жансая" шипажайы – Рысқұлов көшесі – "Құрылыс" дүкені – Жұмабаев көшесі – "Жансая" шипажайы – Алтынсарин көшесі – №24 орта мектеп – Әл-Фараби көшесі – Ы.Алтынсарин атындағы №1 мектеп-гимназиясы – Б.Момышұлы көшесі – Береке базары);
№10 бағытындағы "Береке базары – Астана шағын ауданы – Береке базары"
(Береке базары – Панфилов көшесі – Қонаев даңғылы – "Астана" шағын ауданы – №14 мектеп – Құралбаев көшесі – Сейфуллин көшесі – А.Яссауи даңғылы – №22 мектеп – Қазақтелеком – Халыққа қызмет көрсету орталығы – №23 мектеп – Рысқұлов көшесі – Уалиханов көшесі – Емхана – Байтұрсынов көшесі – Абай даңғылы – А.Яссауи даңғылы – Аялдама – Береке базары);
Ауданішілік бағыттар:
"Кентау – Қарнақ – Шаштөбе елді мекені – Кентау"
(Кентау – Бүргем – Қарнақ – Шаштөбе – Қарнақ – Бүргем – Кентау);
"Кентау – Саяжай – Кентау"
(Саяжай – Сейфуллин көшесі – А.Яссауи даңғылы – Аялдама – А.Яссауи даңғылы – Абай даңғылы – Әл-Фараби көшесі – Абай даңғылы – А. Яссауи даңғылы – Аялдама – Ақниет – Құсшы ата – Саяжай);
"Кентау – Бабайқорған – Абай елді мекені – Кентау"
(Кентау – Қарнақ – Шерт – Бабайқорған – Абай – Бабайқорған – Шерт – Қарнақ – Кентау);
"Кентау-Ащысай – Кентау"
(Кентау – Ойық – Ихан су – Ащысай – Ихан су – Ойық – Кентау).
Арыс қаласы бойынша:
Қалаішілік бағыттар:
№1 бағытындағы "Онтам 2 шағын ауданы – Оңтүстік шағын ауданы – Онтам 2 шағын ауданы"
(Онтам 2 шағын ауданы – Онтам шағын ауданы – Тараз шағын ауданы – Дендросаябақ – Нұрсая шағын ауданы – И.Журба мектебі – Төлебай батыр көшесі – "Құралай ана" мешіті – Р.Қошқарбаев көшесі – "Тәуелсіздік" стелласы – С.Қожанов мектебі – "Мерей" кіші маркеті – Әл-Фараби алаңы – Халыққа қызмет көрсету орталығы – №17 колледж – Емхана – Орталық базар – Жедел жәрдем бекеті – Мал базары – Футбол мектебі – Е.Молдабаев мектебі – Мәди дүкені – Ә.Балғынбеков көшесі – Футбол стадионы – Байсын дүкені – Оңтүстік шағын ауданы – Байсын дүкені – Футбол стадионы – Ә.Балғынбеков көшесі – Мәди дүкені – Е.Молдабаев мектебі – Футбол мектебі – Мал базары – Жедел жәрдем бекеті – Орталық базар – Емхана – №17 колледж – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Әл-Фараби алаңы – "Мерей" кіші маркеті – С.Қожанов мектебі – "Тәуелсіздік" стелласы – Р.Қошқарбаев көшесі – "Құралай ана" мешіті – Төлебай батыр көшесі – И.Журба мектебі – Нұрсая шағын ауданы – Дендросаябақ – Тараз шағын ауданы – Онтам 1 шағын ауданы – Онтам 2 шағын ауданы);
№2 бағытындағы "Орталық базар – Ақымбеков көшесі – Тораптық аурухана – Орталық мешіт – Орталық базар"

(Рынок Береке – Улица Панфилова – Проспект А.Яссауи – Улица Б.Момышулы – Школа-гимназия №1 имени Ы.Алтынсарина – Улица Аль-Фараби – Магазин "1000 мелочей" – Улица Алтынсарина – Средняя школа №24 – Улица Валиханова – Санатория "Жансая" – Улица Рыскулова – Магазин "Курылыс" – Улица Жумабаева – Санатория "Жансая" – Улица Алтынсарина – Средняя школа №24 – Улица Аль-Фараби – Школа-гимназия №1 имени Ы.Алтынсарина – Улица Б.Момышулы – Рынок Береке);
Маршрут №10 "Рынок Береке – Микрорайон Астана – Рынок Береке"
(Рынок Береке – Улица Панфилова – Проспект Кунаева – Микрорайон "Астана" – Школа №14 – Улица Куралбаева – Улица Сейфуллина – Проспект А.Яссауи – Школа №22 – Казахтелеком – Центр обслуживания населения – Школа №23 – Улица Рыскулова – Улица Валиханова – Поликлиника – Улица Байтурсынова – Проспект Абая – Проспект А.Яссауи – Остановка – Рынок Береке).
Внутрирайонные маршруты:
"Кентау – Карнак – НаселҰнный пункт Шаштобе – Кентау"
(Кентау – Бургем – Карнак – Шаштобе – Карнак – Бургем – Кентау);
"Кентау – Саяжай – Кентау";
(Саяжай – Улица Сейфуллина – Проспект А.Яссауи – Остановка – Проспект А.Яссауи – Проспект Абая – Улица Аль-Фараби – Проспект Абая – Проспект А.Яссауи – Остановка – Акниет – Кусшы ата – Саяжай);
"Кентау – Бабайкорган – НаселҰнный пункт Абай – Кентау";
(Кентау – Карнак – Шерт – Бабайкорган – Абай –Бабайкорган – Шерт –Карнак – Кентау);
"Кентау – Ащысай – Кентау".
(Кентау – Ойык – Ихан су – Ащысай – Ихан су – Ойык – Кентау).
По городу Арыс:
Внутригородские маршруты:
Маршрут №1 "Микрорайон Онтам 2 – Микрорайон Онтустик – Микрорайон Онтам 2"
(Микрорайон Онтам 2 – Микрорайон Онтам – Микрорайон Тараз – Дендропарк – Микрорайон Нурсая – Школа И.Журба – Улица Толебай батыра – Мечеть "Куралай ана" – Улица Р.Кошкарбаева – Стелла "Независимость" – Школа С.Кожанова – Мини маркет "Мерей" – Площадь Аль-Фараби – Центр обслуживания населения – Колледж №17 – Поликлиника – Центральный Рынок – Станция скорой помощи – Скотный рынок – Футбольная школа – Школа Е.Молдабаева – Магазин Мади – Улица А.Балгынбекова – Футбольный стадион – Магазин Байсын – Микрорайон Онтустик – Магазин Байсын – Футбольный стадион – Улица А.Балгынбекова – Магазин Мади – Школа Е.Молдабаева – Футбольная школа – Скотный рынок – Станция скорой помощи – Центральный Рынок – Поликлиника – Колледж №17 – Центр обслуживания населения – Площадь Аль-Фараби – Мини маркет "Мерей" – Школа С.Кожанова – Стелла "Независимость" – Улица Р.Кошкарбаева – Мечеть "Куралай ана" – Улица Толебай батыра – Школа И.Журба – Микрорайон Нурсая – Дендропарк – Микрорайон Тараз – Микрорайон Онтам 1 – Микрорайон Онтам 2);
Маршрут №2 "Центральный рынок – Улица Акымбекова – Узловая больница – Центральный мечеть – Центральный рынок"

(Орталық базар – Полиция бөлімі – "Мейман бол" кафесі – Амангелді көшесі – Арбат – №376 мектеп – "Ақниет" кіші маркеті – "Құралай" тойханасы – №2 Темір жол вокзалы – С.Қожанов мектебі – "Тәуелсіздік" стелласы – Е.Шерімов көшесі – Тораптық аурухана – "Арыс" шипажайы – "TS" автожанармай бекеті – Парковый мөлтек ауданы – Орталық мешіт – "Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – Ә.Жангельдин мектебі – "Қазақтелеком" – Жедел жәрдем бекеті – Орталық базар);
№3 бағытындағы "Наурыз шағын ауданы – Алатау батыр шағын ауданы – Наурыз шағын ауданы"
(Наурыз шағын ауданы – Асан Қожа көшесі – №372 мектеп – Назерке дүкені – С.Адамбеков мектебі – "Кәусар" автожанармай бекеті – Шүкірбеков көшесі мен Рысқұлов көшесінің қиылысы – Диірмен – Азизаев көшесі – "Ақсу" дүкені – Мақатаев көшесі – "Бақыт" дүкені – "Астана" тойханасы – Қалау Датқа көшесі – Әйтеке би көшесі – Балалар үйі – Дабыл және байланыс қашықтығы ШЧ-38 – Қазпошта – Орталық базар – М.Әуезов мектебі – Ә.Жангелдин мектебі – Автомектеп – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Арыс қаласының әкімдігі – "Мерей" маркеті – "Микос" кафесі – "TS" автожанармай бекеті – №2 мектеп – Саяжай-1 шағын ауданы – Алатау батыр шағын ауданы – Саяжай-1 шағын ауданы – №2 мектеп – "TS" автожанармай бекеті – "Микос" кафесі – "Мерей" маркеті – Арыс қаласының әкімдігі – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Автомектеп – Ә.Жангелдин мектебі – М.Әуезов мектебі – Орталық базар – Қазпошта – Дабыл және байланыс қашықтығы ШЧ-38 – Балалар үйі – Әйтеке би көшесі – Қалау Датқа көшесі – "Астана" тойханасы – "Бақыт" дүкені – Мақатаев көшесі – "Ақсу" дүкені – Азизаев көшесі – Диірмен – Шүкірбеков көшесі мен Рысқұлов көшесінің қиылысы – "Кәусар" автожанармай бекеті – С.Адамбеков мектебі – Назерке дүкені – №372 мектеп – Асан Қожа көшесі – Наурыз шағын ауданы).
Ауданішілік бағыттар:
"Арыс – Дермене – Арыс"
(Арыс қаласы – Онтам елді мекені – Онтам 2 елді мекені – Ақдала елді мекені – Дермене елді мекені – Ақдала елді мекені – Онтам 2 елді мекені – Онтам елді мекені – Арыс қаласы);
"Арыс – Монтайтас – Арыс"
(Арыс қаласы – Талдықұдық елді мекені – Аршабай елді мекені – Қабылсай елді мекені – Ақтас елді мекені – Шағыр елді мекені – Монтайтас елді мекені – Шағыр елді мекені – Ақтас елді мекені – Қабылсай елді мекені – Аршабай елді мекені – Талдықұдық елді мекені – Арыс қаласы);
"Арыс – Байырқұм – Арыс"
(Арыс қаласы – Аққала елді мекені – Көкжиде елді мекені – Жиделі елді мекені – Байырқұм елді мекені – Жиделі елді мекені – Көкжиде елді мекені – Аққала елді мекені – Арыс қаласы);
"Арыс – Байтоғай – Арыс"
(Арыс қаласы – Шөгірлі елді мекені – Қожатоғай елді мекені – Байтоғай елді мекені – Қожатоғай елді мекені – Шөгірлі елді мекені – Арыс қаласы).
Сарыағаш ауданы бойынша:
Қалаішілік бағыттар:
"Дәулет базары – Әйтеке би – Самал мөлтек ауданы – Дәулет базары"
(Дәулет базары – Сау бол автобекеті – Әйтеке би көшесі – Табыс дүкені – Сығанақ көшесі – Табыс дүкені – Әйтеке би көшесі – Сау бол автобекеті – Дәулет базары);
"Дәулет базары – Жаңақұрылыс – Самал мөлтек ауданы – Дәулет базары"
(Дәулет базары – Падишах қонақ үйі – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Астана көшесі – Қарқаралы көшесі – Табыс дүкені – "Мөлтек" емханасы – Табыс дүкені – Қарқаралы көшесі – Астана көшесі – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Падишах қонақ үйі – Дәулет базары);
"Дәулет базары – Туберкулездік диспансері – Гагарин – Дәулет базары"
(Дәулет базары – Халық банк – Асаубаев көшесі – "1001 түн" кафесі – Ә.Бөкейхан көшесі – Мәдениет үйі – Туберкулездік диспансері – Аудандық ішкі істер бөлімі – Дәулет базары);
"Асаубаев – Мөлтек емханасы – Асаубаев"

(Центральный Рынок – Отдел полиции – Кафе "Мейман бол" – Улица Амангельды – Арбат – Школа №376 – Мини маркет "Акниет" – Тойхана "Куралай" – Железнодорожный вокзал №2 – Школа С.Кожанова – Стелла "Независимость" – Улица Е.Шеримова – Узловая больница – Санатория "Арыс" – Автозаправочная станция "TS" – Микрорайон Парковый – Центральный мечеть – Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык Транзит" – Школа А.Жангелдина – "Казахтелеком" – Станция скорой помощи – Центральный Рынок);
Маршрут №3 "Микрорайон Наурыз – Микрорайон Алатау батыра – Микрорайон Наурыз"
(Микрорайон Наурыз – Улица Асан Кожа – Школа №372 – Магазин Назерке – Школа С.Адамбекова – Автозаправочная станция "Каусар" – Пересечение улицы Шукирбекова и улицы Рыскулова – Мельница – Улица Азизаева – Магазин "Аксу" – Улица Макатаева – Магазин "Бакыт" – Ресторан "Астана" – Улица Калау Датка – Улица Айтеке би – Детский дом – Дистанция сигнализации и связи ШЧ-38 – Казпочта – Центральный Рынок – Школа М.Ауезова – Школа А.Жангелдина – Автошкола – Центр обслуживания населения – Акимат города Арыс – Маркет "Мерей" – Кафе "Микос" – Автозаправочная станция "TS" – Школа №2 – Микрорайон Саяжай-1 – Микрорайон Алатау батыра – Микрорайон Саяжай-1 – Школа №2 – Автозаправочная станция "TS" – Кафе "Микос" – Маркет "Мерей" – Акимат города Арыс – Центр обслуживания населения – Автошкола – Школа А.Жангелдина – Школа М.Ауезова – Центральный Рынок – Казпочта – Дистанция сигнализации и связи ШЧ-38 – Детский дом – Улица Айтеке би – Улица Калау Датка – Ресторан "Астана" – Магазин "Бакыт" – Улица Макатаева – Магазин "Аксу" – Улица Азизаева – Мельница – Пересечение улицы Шукирбекова и улицы Рыскулова – Автозаправочная станция "Каусар" – Школа С.Адамбекова – Магазин Назерке – Школа №372 – Улица Асан Кожа – Микрорайон Наурыз).
Внутрирайонные маршруты:
"Арыс – Дермене – Арыс"
(Город Арыс –НаселҰнный пункт Онтам – НаселҰнный пункт Онтам 2 – НаселҰнный пункт Акдала –НаселҰнный пункт Дермене – НаселҰнный пункт Акдала – НаселҰнный пункт Онтам 2 – НаселҰнный пункт Онтам – Город Арыс);
"Арыс – Монтайтас – Арыс"
(Город Арыс – НаселҰнный пункт Талдыкудык – НаселҰнный пункт Аршабай – НаселҰнный пункт Кабылсай – НаселҰнный пункт Актас – НаселҰнный пункт Шагыр – НаселҰнный пункт Монтайтас – НаселҰнный пункт Шагыр – НаселҰнный пункт Актас – НаселҰнный пункт Кабылсай – НаселҰнный пункт Аршабай – НаселҰнный пункт Талдыкудык – Город Арыс);
"Арыс – Байыркум – Арыс"
(Город Арыс – НаселҰнный пункт Аккала – НаселҰнный пункт Кокжиде – НаселҰнный пункт Жидели – НаселҰнный пункт Байркум – НаселҰнный пункт Жидели – НаселҰнный пункт Кокжиде – НаселҰнный пункт Аккала – Город Арыс);
"Арыс – Байтогай – Арыс"
(Город Арыс – НаселҰнный пункт Шогирли – НаселҰнный пункт Кожатогай – НаселҰнный пункт Байтогай – НаселҰнный пункт Кожатогай – НаселҰнный пункт Шогирли – Город Арыс).
По Сарыагашскому району:
Внутригородские маршруты:
"Рынок Даулет – Айтеке би – Микрорайон Самал – Рынок Даулет"
(Рынок Даулет – Автостанция Сау бол – Улица Айтеке би – Магазин Табыс – Улица Сыганак – Магазин Табыс – Улица Айтеке би – Автостанция Сау бол – Рынок Даулет);
"Рынок Даулет – Жанакурылыс – Микрорайон Самал – Рынок Даулет"
(Рынок Даулет – Гостиница Падишах – Центр обслуживания населения – Улица Астана – Улица Каркаралы – Магазин Табыс – Поликлиника "Молтек" – Магазин Табыс – Улица Каркаралы – Улица Астана – Центр обслуживания населения – Гостиница Падишах – Рынок Даулет);
"Рынок Даулет – Туберкулезный диспансер – Гагарин – Рынок Даулет"
(Рынок Даулет – Народный банк – Улица Асаубаева – Кафе "1001 тун" – Улица А.Бокейхана – Дом культуры – Туберкулезный диспансер – Районный отдел внутренних дел – Рынок Даулет);
"Асаубаев – Поликлиника Молтек – Асаубаев"

(Кезеңбұлақ – Саяжай – №11 мектеп интернаты – Орталық базар – Д.Қонаев көшесі – Аудандық орталық ауруханасы – Болашақ мектеп гимназиясы – Қ.Сәтбаев атындағы мектебі – Ш.Әлиханов көшесі – №11 техникалық колледжі – "ҚазТранГаз Аймақ" акционерлік қоғамы – Жеңіс спорт мектебі – Байтұров көшесі – Денросаябақ – Ащыбұлақ мектебі – Денросаябақ – Байтұров көшесі – Жеңіс спорт мектебі – "ҚазТранГаз Аймақ" акционерлік қоғамы – №11 техникалық колледжі – Ш.Әлиханов көшесі – Қ.Сәтбаев атындағы мектебі – Болашақ мектеп гимназиясы – Аудандық орталық ауруханасы – Д.Қонаев көшесі – Орталық базар – №11 мектеп интернаты – Саяжай – Кезеңбұлақ);
Ауданішілік бағыттар:
"Қазығұрт – Алтын төбе – Қазығұрт"
(Қазығұрт – Шарапхана – Сынтас – Қосағаш – Алтын төбе – Қосағаш – Сынтас – Шарапхана – Қазығұрт);
"Қазығұрт – Қарабау – Қазығұрт"
(Қазығұрт – Шарбұлақ – Қарабау – Шарбұлақ – Қазығұрт);
"Қазығұрт – Қақпақ – Қазығұрт")
(Қазығұрт – Айнатас – Қақпақ – Айнатас – Қазығұрт);
"Қазығұрт – Абай (Жігерген) – Қазығұрт"
(Қазығұрт – Шарапхана – Сынтас – Жаңабазар – Қарабастау – Абай – Қарабастау – Жаңабазар – Сынтас – Шарапхана – Қазығұрт);
"Қазығұрт – Майбұлақ – Қазығұрт"
(Қазығұрт – Шарапхана – Сынтас – Жаңабазар – Жылыбұлақ – Майбұлақ – Жылыбұлақ – Жаңабазар – Сынтас – Шарапхана – Қазығұрт);
"Қазығұрт – Жаңабазар – Қазығұрт"
(Қазығұрт – Шарапхана – Сынтас – Жаңабазар – Сынтас – Шарапхана – Қазығұрт);
"Қазығұрт – Жаңаталап – Қазығұрт"
(Қазығұрт – Шарапхана – Сынтас – Жаңабазар – Жаңаталап – Жаңабазар – Сынтас Шарапхана – Қазығұрт).
Түлкібас ауданы бойынша:
Ауданішілік бағыттар:
"Т.Рысқұлов – Абай – Пістелі – Абай – Т.Рысқұлов"
(Т.Рысқұлов – Тастұмсық – Жаскешу – Балықты – Абай – Пістелі – Абай – Балықты – Жаскешу – Тастұмсық – Т.Рысқұлов);
"Т.Рысқұлов (Күлімхан базары) – Қараағашты (Дауан) – Т.Рысқұлов (Күлімхан базары)"
(Қараағашты (Дауан) – Түлкібас аудандық полиция бөлімі – "Наби" сауда үйі – "Агро" колледжі – Аудандық аурухана – "Мебельный" аялдамасы – Т.Рысқұлов (Күлімхан базары) – Береке базары – Аудандық халыққа қызмет көрсету орталығы – Қараағашты (Дауан);
"Т.Рысқұлов – Көксағыз – Тастыбұлақ (Қызыләскер) – Көксағыз – Т.Рысқұлов"
(Тастыбұлақ (Қызыләскер) – Көксағыз – Майтөбе – Түлкібас – Шұқырбұлақ – Т.Рысқұлов – Шұқырбұлақ – Түлкібас – Майтөбе – Көксағыз – Тастыбұлақ (Қызыләскер);
"Т.Рысқұлов – Түлкібас – Сахартрест – Түлкібас – Т.Рысқұлов"
(Ескі әк зауыты – Сахартрест – Түлкібас теміржол вокзалы – Т.Рысқұлов – Түлкібас теміржол вокзалы – Сахартрест – Ескі әк зауыты);
"Т.Рысқұлов (Береке базары) – Құлан – Т.Рысқұлов (Береке базары)"
(Т.Рысқұлов (Береке базары) – Аудандық халыққа қызмет көрсету орталығы – Аудандық аурухана – Бекбосынов көшесі – Аудандық халыққа қызмет көрсету орталығы – Т.Рысқұлов (Береке базары);
"Т.Рысқұлов – Келтемашат – Дәубаба – Келтемашат – Т.Рысқұлов"
(Дәубаба – Келтемашат – Кершетас – Састөбе – Балықты – Жаскешу – Тастұмсық – Т.Рысқұлов – Тастұмсық – Жаскешу – Балықты – Састөбе – Кершетас – Келтемашат – Дәубаба);
"Т.Рысқұлов – Мыңбай – Т.Рысқұлов"
(Мыңбай – Машат – Ынтымақ – Састөбе – Балықты – Жаскешу – Тастұмсық – Т.Рысқұлов – Жаскешу – Балықты – Састөбе – Ынтымақ – Машат – Мыңбай);
"Көкбұлақ – Балықты – Көкбұлақ".
Отырар ауданы бойынша:
Ауданішілік бағыттар:
"Ақкөл – Шәуілдір – Аққөл"
(Ақкөл – Балтакөл – Көлқұдық – Үштам – Маяқұм – Бестам – Қостерек – Шеңгелді – Көксарай – Ызакөл – Сырдария – Сарыкөл – Шытты – Көкмардан – Арыс – Жұлдыз автобекеті – Арыс – Көкмардан – Шытты – Сарыкөл – Сырдария – Ызакөл – Көксарай – Шеңгелді – Қостерек – Бестам – Маяқұм – Үштам – Көлқұдық – Балтакөл – Аққөл);
"Мыңшұқыр – Жұлдыз автобекеті – Темір – Теміржол станциясы – Темір – Жұлдыз автобекеті – Мыңшұқыр"
(Мыңшұқыр – Туберкулездік диспансері – Ынталы – Ескі базар – Жұлдыз автобекеті – Жібек жолы – Орталық аурухана – Ш.Қалдаяқов мектебі – Автобаза – Орталық емхана – Темір – Теміржол станциясы – Темір – Орталық емхана – Автобаза – Ш.Қалдаяқов мектебі – Орталық аурухана – Жібек жолы – Жұлдыз автобекеті – Ескі базар – Ынталы – Туберкулездік диспансері – Мыңшұқыр).
Созақ ауданы бойынша:
Шолаққорған ауылы бойынша бағыттар:
№1 бағытындағы "Жеткеншек елді мекені – Заготскот – Жеткеншек елді мекені"
(Жеткеншек елді мекені – Султанбек хан көшесі – Әлия мектебі – С.Қожанов көшесі – Орталық мешіт – Бекұлы базары – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Шолаққорған мектебі – Наурыз – "Оңтүстік жарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – С.Қожанов көшесі – Ипотека үйлері – Заготскот – Ипотека үйлері – С.Қожанов көшесі – "Оңтүстік жарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – Наурыз – Шолаққорған мектебі – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Бекұлы базары – Орталық мешіт – С.Қожанов көшесі – Әлия мектебі – Султанбек хан көшесі – Жеткеншек елді мекені);
№2 бағытындағы "Молдияр" азық-түлік дүкені – Әлия Молдағұлова атындағы спорт мектебі – "Молдияр" азық-түлік дүкені"
("Молдияр" азық-түлік дүкені – Сұлтанбек хан көшесі мен Абылай хан көшесінің қиылысы – Лицей мектебі – Молдағұлова көшесі мен Абылайхан көшесінің қиылысы – Байтұрсынов мектебі – Байтұрсынов көшесі – Алтынсарин мектебі – Абылайхан көшесі – Орталық аурухана – Жібек жолы көшесі – Білім бөлімі – Әкімдік – Ішкі істер бөлімі – Прокуратура – Жібек жолы көшесі – Орталық базар – С.Қожанов көшесі – Орталық мешіт – Әлия Молдағұлова атындағы спорт мектебі – С.Қожанов көшесі – Орталық мешіт – Орталық базар – Жібек жолы көшесі – Прокуратура – Ішкі істер бөлімі – Әкімдік – Білім бөлімі – Жібек жолы көшесі – Орталық аурухана – Абылайхан көшесі – Байтұрсынов көшесі – Молдағұлова көшесі мен Абылайхан көшесінің қиылысы – Лицей мектебі – Сұлтанбек хан көшесі мен Абылай хан көшесінің қиылысы – "Молдияр" азық-түлік дүкені);
№3 бағытындағы "Жаңа аурухана – Орталық мешіт – Жаңа аурухана"
(Жаңа аурухана – Жібек жолы көшесі – Абай саябағы – Шайық Оқшиев көшесі – Айшуақ балабақшасы – Сағын Төлендіұлы көшесі – Оңтүстік газ – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Жібек жолы көшесі – Орталық базар – С.Қожанов көшесі – Орталық мешіт – С.Қожанов көшесі – Орталық базар – Жібек жолы көшесі – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Оңтүстік газ – Сағын Төлендіұлы көшесі – Айшуақ балабақшасы – Шайық Оқшиев көшесі – Абай саябағы – Жібек жолы көшесі – Жаңа аурухана).
Ауданішілік бағыттар:
"Шолаққорған – Ыбырай – Қыземшек – Ыбырай – Шолаққорған";
"Шолаққорған – Созақ – Қарақұр – Қаратау (Бақырлы) – Ақсүмбе – Тайқоңыр – Ақсүмбе – Қаратау (Бақырлы) – Қарақұр – Созақ – Шолаққорған";
"Шолаққорған – Жуантөбе – Тасты – Шу – Тасты – Жуантөбе – Шолаққорған";
"Шолаққорған – Аққолтық – Жартытөбе – Бабата – Жартытөбе – Аққолтық – Шолаққорған"
(Шолаққорған (Қазақстан автобекеті) – Аққолтық – Жартытөбе – Бабата – Аққолтық – Жартытөбе – Аққолтық – Шолаққорған (Қазақстан автобекеті);
Мақтаарал ауданы бойынша:
Мырзакент ауылы бойынша бағыт:

(Кезенбулак – Саяжай – Школа интернат №11 – Центральный рынок – Улица Д.Кунаева – Районная центральная больница – Школа гимназия Болашак – Школа имени К.Сатбаева – Улица Ш.Алиханова – Технический колледж №11 – Акционерное общество "КазТранГаз Аймак" – Спорт школа Женис – Улица Байтурова – Дендропарк – Школа Ащыбулак – Дендропарк – Улица Байтурова – Спорт школа Женис – Акционерное общество "КазТранГаз Аймак" – Технический колледж №11 – Улица Ш.Алиханова – Школа имени К.Сатбаева – Школа гимназия Болашак – Районная центральная больница – Улица Д.Кунаева – Центральный рынок – Школа интернат №11 – Саяжай – Кезенбулак).
Внутрирайонные маршруты:
"Казыгурт – Алтын тобе – Казыгурт"
(Казыгурт – Шарапхана – Сынтас – Косагаш – Алтын тобе – Косагаш – Сынтас – Шарапхана – Казыгурт);
"Казыгурт – Карабау – Казыгурт"
(Казыгурт – Шарбулак – Карабау – Шарбулак – Казыгурт);
"Казыгурт – Какпак – Казыгурт"
(Казыгурт – Айнатас – Какпак – Айнатас – Казыгурт);
"Казыгурт – Абай (Жигерген) – Казыгурт"
(Казыгурт – Шарапхана – Сынтас – Жанабазар – Карабастау – Абай – Карабастау – Жанабазар – Сынтас – Шарапхана – Казыгурт);
"Казыгурт – Майбулак – Казыгурт"
(Казыгурт – Шарапхана – Сынтас – Жанабазар – Жылыбулак – Майбулак – Жылыбулак – Жанабазар – Сынтас – Шарапхана – Казыгурт);
"Казыгурт – Жанабазар – Казыгурт"
(Казыгурт – Шарапхана – Сынтас – Жанабазар – Сынтас – Шарапхана – Казыгурт);
"Казыгурт – Жанаталап – Казыгурт"
(Казыгурт – Шарапхана – Сынтас – Жанабазар – Жанаталап – Жанабазар – Сынтас Шарапхана –Казыгурт).
По Тюлькубасскому району:
Внутрирайонные маршруты:
"Т.Рыскулов – Абай – Пистели – Абай – Т.Рыскулов"
(Т.Рыскулов – Тастумсык – Жаскешу – Балыкты – Абай – Пистели – Абай – Балыкты – Жаскешу – Тастумсык – Т.Рыскулов);
"Т.Рыскулов (рынок Кулимхан) – Караагашты (Дауан) – Т.Рыскулов (рынок Кулимхан)"
(Караагашты (Дауан) – Районный отдел полиции Тюлькубас – Торговый дом "Наби" – Колледж "Агро" – Районная больница – Остановка "Мебельный" – Т.Рыскулов (рынок Кулимхан) – Рынок Береке – Районный центр обслуживания населения – Караагашты (Дауан);
"Т.Рыскулов – Коксагыз – Тастыбулак (Кызыласкер) – Коксагыз –Т.Рыскулов"
(Тастыбулак (Кызыласкер) – Коксагыз – Майтобе – Тюлькубас – Шукырбулак – Т.Рыскулов – Шукырбулак – Тюлькубас – Майтобе – Коксагыз – Тастыбулак (Кызыласкер);
"Т.Рыскулов – Тюлькубас – Сахартрест – Тюлькубас – Т.Рыскулов"
(Старый известковый завод – Сахартрест – Железнодорожный вокзал Тюлькубас – Т.Рыскулов – Железнодорожный вокзал Тюлькубас – Сахартрест – Старый известковый завод);
"Т.Рыскулов (рынок Береке) – Кулан – Т.Рыскулов (рынок Береке)"
(Т.Рыскулов (рынок Береке) – Районный центр обслуживания населения – Районная больница – Улица Бекбосынова – Районный центр обслуживания населения – Т.Рыскулов (рынок Береке);
"Т.Рыскулов – Келтемашат – Даубаба – Келтемашат – Т.Рыскулов"
(Даубаба – Келтемашат – Кершетас – Састобе – Балыкты – Жаскешу – Тастумсык – Т.Рыскулов – Тастумсык – Жаскешу – Балыкты – Састобе – Кершетас – Келтемашат – Даубаба);
"Т.Рыскулов – Мынбай – Т.Рыскулов"
(Мынбай – Машат – Ынтымак – Састобе – Балыкты – Жаскешу – Тастумсык – Т.Рыскулов – Жаскешу – Балыкты – Састобе – Ынтымак – Машат – Мынбай);
"Кокбулак – Балыкты – Кокбулак".
По Отрарскому району:
Внутрирайонные маршруты:
"Акколь – Шаульдер – Акколь"
(Акколь – Балтаколь – Колькудык – Уштам – Маякум – Бестам – Костерек – Шенгелди – Коксарай – Ызаколь – Сырдария – Сарыколь – Шытты – Кокмардан – Арыс – Автостанция Жулдыз – Арыс – Кокмардан – Шытты – Сарыколь – Сырдария – Ызаколь – Коксарай – Шенгелди – Костерек – Бестам – Маякум – Уштам – Колькудык – Балтаколь – Акколь);
"Мыншукыр – Автостанция Жулдыз – Темир – Железнодорожная станция – Темир – Автостанция Жулдыз – Мыншукыр"
(Мыншукыр – Туберкулезный диспансер – Ынталы – Старый рынок – Автостанция Жулдыз – Жибек жолы – Центральная больница – Школа Ш.Калдаякова – Автобаза – Центральная поликлиника – Темир – Железнодорожная станция – Темир – Центральная поликлиника – Автобаза – Школа Ш.Калдаякова – Центральная больница – Жибек жолы – Автостанция Жулдыз – Старый рынок – Ынталы – Туберкулезный диспансер – Мыншукыр).
По Сузакскому району:
Маршруты по селу Шолаккорган:
Маршрут №1 "НаселҰнный пункт Жеткеншек – Заготскот – населҰнный пункт Жеткеншек"
(НаселҰнный пункт Жеткеншек – Улица Султанбек хана – Школа Алия – Улица С.Кожанова – Центральная мечеть – Рынок Бекулы – Центр обслуживания населения – Школа Шолаккорган – Наурыз – Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык" – Улица С.Кожанова – Дома Ипотеки – Заготскот – Дома Ипотеки – Улица С.Кожанова – Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык" – Наурыз – Школа Шолаккорган – Центр обслуживания населения – Рынок Бекулы – Центральная мечеть – Улица С.Кожанова – Школа Алия – Улица Султанбек хана – НаселҰнный пункт Жеткеншек);
Маршрут №2 "Продуктовый магазин "Молдияр" – Спортивная школа имени Алии Молдагуловой – Продуктовый магазин "Молдияр"
(Продуктовый магазин "Молдияр" – Пересечение улицы Султанбек хана и улицы Абылайхана – Школа Лицей – Пересечение улицы Молдагуловой и улицы Абылайхана – Школа Байтурсынова – Улица Байтурсынова – Школа Алтынсарина – Улица Абылайхана – Центральная больница – Улица Жибек жолы – Отдел образования – Акимат – Отдел внутренних дел – Прокуратура – Улица Жибек жолы – Центральный рынок – Улица С.Кожанова – Центральная мечеть – Спортивная школа имени Алии Молдагуловой – Улица С.Кожанова – Центральный мечеть – Центральный рынок – Улица Жибек жолы – Прокуратура – Отдел внутренних дел – Акимат – Отдел образования – Улица Жибек жолы – Центральная больница – Улица Абылайхана – Улица Байтурсынова – Пересечение улицы Молдагуловой и улицы Абылай хана – Школа Лицей – Пересечение улицы Султанбек хана и улицы Абылайхана – Продуктовый магазин "Молдияр");
Маршрут №3 "Новая больница – Центральный мечеть – Новая больница"
(Новая больница – Улица Жибек жолы – Парк Абая – Улица Шайыка Окшиева – Детский сад Айшуак – Улица Сагына Толендиулы – Онтустик газ – Центр обслуживания населения – Улица Жибек жолы – Центральный рынок – Улица С.Кожанова – Центральный мечеть – Улица С.Кожанова – Центральный рынок – Улица Жибек жолы – Центр обслуживания населения – Онтустик газ – Улица Сагына Толендиулы – Детский сад Айшуак – Улица Шайыка Окшиева – Парк Абая – Улица Жибек жолы – Новая больница).
Внутрирайонные маршруты:
"Шолаккорган – Ыбырай – Кыземшек – Ыбырай – Шолаккорган";
"Шолаккорган – Созак – Каракур – Каратау (Бакырлы) – Аксумбе – Тайконыр – Аксумбе – Каратау (Бакырлы) – Каракур – Созак – Шолаккорган";
"Шолаккорган – Жуантобе – Тасты – Шу – Тасты – Жуантобе – Шолаккорган";
"Шолаккорган – Акколтык – Жартытобе – Бабата – Жартытобе – Акколтык – Шолаккорган"
(Шолаккорган (автостанция Казахстан) – Акколтык – Жартытобе – Бабата –Акколтык – Жартытобе – Акколтык – Шолаккорган (автостанция Казахстан).
По Мактааральскому району:
Маршрут по селу Мырзакент:

(Әскери бөлім – Жаңа мөлтек аудан – К.Маркс көшесі – Емхана – "Елсу и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – №4 жалпы орта мектебі – Тлеубердин көшесі – Мырзакент ауруханасы – А.Пушкин жалпы орта мектебі – Смадияр Ата базары – С.Қожанов ескерткіші – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Е.Мамбетов көшесі – Жамбыл көшесі – Иляс ата көшесі – Мешіт – Ш.Уалиханов жалпы орта мектебі – Қақпа шаңырақ – Ш.Уалиханов жалпы орта мектебі – Мешіт – Иляс ата көшесі – Жамбыл көшесі – Е.Мамбетов көшесі – Халыққа қызмет көрсету орталығы – С.Қожанов көшесі – Смадияр Ата базары – А.Пушкин жалпы орта мектебі – Мырзакент ауруханасы – Тлеубердин көшесі – №4 жалпы орта мектебі – "Елсу и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – Емхана – К.Маркс көшесі – Жаңа мөлтек аудан – Әскери бөлім);
Атакент ауылы бойынша бағыт:
(Халықтар достығы көшесі – Пушкин көшесі – Ордабасы көшесі – Тәуелсіздік көшесі – Әл-Фараби көшесі – Гоголь көшесі – "Камшат" дүкені – "Рахат" дүкені – С.Қожанов көшесі – Оқу кварталы – Аурухана – Стадион – Желтоқсан көшесі – Автобекет – Орталық – Құрманғазы көшесі – "Орда" автожанармай бекеті – Халыққа қызмет көрсету орталығы – "Экспресс" кафесі – "Мұхтархан" дүкені – "Арай" дүкені – "Қазына" дүкені – Жангелдин көшесі – Сейфуллин көшесі – С.Мұқанов көшесі – Сейфуллин көшесі – Жангельдин көшесі – "Қазына" дүкені – "Арай" дүкені – "Мұхтархан" дүкені – "Экспресс" кафесі – Халыққа қызмет көрсету орталығы – "Орда" автожанармай бекеті – Құрманғазы көшесі – Орталық – Автобекет – Желтоқсан көшесі – Стадион – Аурухана – Оқу кварталы – С.Қожанов көшесі – "Рахат" дүкені – "Камшат" дүкені – Гоголь көшесі – Әл-Фараби көшесі – Тәуелсіздік көшесі – Ордабасы көшесі – Пушкин көшесі – Халықтар достығы көшесі).
Ауданішілік бағыттар:
"Мырзакент – Арайлы – Ырысты – Ынталы – Тұран – Атамұра – Жаңажол – Үлгілі – Абат – Төрткүл – Ақалтын – Өркениет (Мақтаарал ауыл округі) – Атакент – Қоңырат – Өркениет (Бірлік ауыл округі) – Қ.Пернебаев – Табысты – Мақтажан – Еркінабад – Шапағат – Алғабас – Мырзакент – Алғабас – Шапағат – Еркінабад – Мақтажан – Табысты – Қ.Пернебаев – Өркениет (Бірлік ауыл округі) – Қоңырат – Атакент – Өркениет (Мақтаарал ауыл округі) – Ақалтын – Төрткүл – Абат – Үлгілі – Жаңажол – Атамұра – Тұран – Ынталы – Ырысты – Арайлы – Мырзакент);
"Мырзакент – Азат – Иіржар – С.Рахимов – Дихан – С.Рахимов – Иіржар – Азат – Мырзакент";
"Мырзакент – Т.Жайлыбаев – Шұғыла – Т.Жайлыбаев – Мырзакент";
"Мырзакент – Арайлы – Ырысты – Қарақыр – Мырзатөбе – Гүлістан – Достық – Көксу – Бескетік – Көксу – Достық – Гүлістан – Мырзатөбе – Қарақыр – Ырысты – Арайлы – Мырзакент";
"Мырзакент – Арайлы – Ырысты – Қарақыр – Мырзатөбе – Гүлістан – Х.Тугушев – Ж.Қалшораев – Х.Тугушев – Гүлістан – Мырзатөбе – Қарақыр – Ырысты – Арайлы – Мырзакент";
"Атакент – Шаттық – Бахыт – Мәдениет – Тұлпар – Көкарал – Береке – Көкарал – Тұлпар – Мәдениет – Бахыт – Шаттық – Атакент";
"Атакент – Жамбыл – Кеңесшіл – Жалын – Көкпарсай – Жалын – Кеңесшіл – Жамбыл – Атакент";
"Атакент – Игілік – Н.Есентаев – Игілік – Атакент".
Төлеби ауданы бойынша:
Ауданішілік бағыттар:
"Ленгір – Қаратөбе – Төңкеріс – Қаратөбе – Ленгір";
"Ленгір – Диханкөл – Ленгір";
"Ленгір – Мәдени – Ленгір";
"Ленгір – Қызыл білек – Ленгір";
"Ленгір – Кеңесарық – Ленгір";
"Ленгір – Көксәйек – Ленгір";
"Ленгір – Қайнар – Ленгір";
"Ленгір – Әлішер Науаи – Ленгір";
"Ленгір – Жаңа жол – Ленгір";
"Ленгір – Ақбастау – Ленгір";
"Ленгір – Бейнеткеш – Ленгір";
"Ленгір – Алғабас – Ленгір";
"Ленгір – Абай – Ұйымшыл – Абай – Ленгір";
"Ленгір – Шахта Тоғыс – Аққұм – Шахта Тоғыс – Ленгір".
Ленгір қаласы бойынша бағыт:
"Мөлтек аудан – Мектеп – Мәдениет сарайы – Автобекет – Төлеби автобус паркі – Автобекет – Мәдениет сарайы – Мектеп – Мөлтек аудан".
Сайрам ауданы бойынша:
Ауданішілік бағыттар:
"Ақсукент – Манкент (айналмалы) – Ақсукент"
(Ақсу автобекеті – Нан зауыты – Мектеп – Манкент ауылы – Тері диспансері – Дәріхана – Ақсу автобекеті – Нан зауыты – Мектеп – Манкент ауылы – Тері диспансері – Дәріхана – Ақсу автобекеті);
"Ақсукент – Аурухана қалашығы – Ақсукент"
(Ақсу автобекеті – М.Горький атындағы орта мектеп – Бабыр атындағы орта мектеп – Иман базары – Ақсу базары – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Аурухана – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Ақсу базары – Иман базары – Бабыр атындағы орта мектеп – М.Горький атындағы орта мектеп – Ақсу автобекеті);
"Ақсукент – Емхана – Ақсукент"

(Воинская часть – Микрорайон Жана – Улица К.Маркса – Поликлиника – Товарищество с ограниченной ответственностью "Елсу и К" – Общая средняя школа №4 – Улица Тлеубердина – Больница Мырзакент – Общая средняя школа А.Пушкина – Рынок Смадияр Ата – Памятник С.Кожанова – Центр обслуживания населения – Улица Е.Мамбетова – Улица Жамбыла – Улица Иляс ата – Мечеть – Средняя общая школа Ш.Валиханова – Какпа шанырак – Общая средняя школа Ш.Валиханова – Мечеть – Улица Иляс ата – Улица Жамбыла – Улица Е.Мамбетова – Центр обслуживания населения – Улица С.Кожанова – Рынок Смадияр Ата – Общая средняя школа А.Пушкина – Больница Мырзакент – Улица Тлеубердина – Общая средняя школа №4 – Товарищество с ограниченной ответственностью "Елсу и К" – Поликлиника – Улица К.Маркса – Микрорайон Жана – Воинская часть).
Маршрут по селу Атакент:
(Улица Халыктар достыгы – Улица Пушкина – Улица Ордабасы – Улица Тауелсиздик – Улица Аль-Фараби – Улица Гоголя – Магазин "Камшат" – Магазин "Рахат" – Улица С.Кожанова – Учебный квартал – Больница – Стадион – Улица Желтоксан – Автостанция – Центр – Улица Курмангазы – Автозаправочная станция "Орда" – Центр обслуживания населения – Кафе "Экспресс" – Магазин "Мухтархан" – Магазин "Арай" – Магазин "Казына" – Улица Жангельдина – Улица Сейфуллина – Улица С.Муканова – Улица Сейфуллина – Улица Жангельдина – Магазин "Казына" – Магазин "Арай" – Магазин "Мухтархан" – Кафе "Экспресс" – Центр обслуживания населения – Автозаправочная станция "Орда" – Улица Курмангазы – Центр – Автостанция – Улица Желтоксан – Стадион – Больница – Учебный квартал – Улица С.Кожанова – Магазин "Рахат" – Магазин "Камшат" – Улица Гоголя – Улица Аль-Фараби – Улица Тауелсиздик – Улица Ордабасы – Улица Пушкина – Улица Халыктар достыгы).
Внутрирайонные маршруты:
"Мырзакент – Арайлы – Ырысты – Ынталы – Туран – Атамура – Жанажол – Улгили – Абат – Торткуль – Акалтын – Оркениет (сельский округ Мактаарал) – Атакент – Конырат – Оркениет (сельский округ Бирлик) – К.Пернебаев – Табысты – Мактажан – Еркинабад – Шапагат – Алгабас – Мырзакент – Алгабас – Шапагат – Еркинабад – Мактажан – Табысты – К.Пернебаев – Оркениет (сельский округ Бирлик) – Конырат – Атакент – Оркениет (сельский округ Мактаарал) – Акалтын – Торткуль – Абат – Улгили – Жанажол – Атамура – Туран – Ынталы – Ырысты – Арайлы – Мырзакент";
"Мырзакент – Азат – Иржар – С.Рахимов – Дихан – С.Рахимов – Иржар – Азат – Мырзакент";
"Мырзакент – Т.Жайлыбаев – Шугыла – Т.Жайлыбаев – Мырзакент";
"Мырзакент – Арайлы – Ырысты – Каракыр – Мырзатобе – Гулистан – Достык – Коксу – Бескетик – Коксу – Достык – Гулистан – Мырзатобе – Каракыр – Ырысты – Арайлы – Мырзакент";
"Мырзакент – Арайлы – Ырысты – Каракыр – Мырзатобе – Гулистан – Х.Тугушев – Ж.Калшораев – Х.Тугушев – Гулистан – Мырзатобе – Каракыр – Ырысты – Арайлы – Мырзакент";
"Атакент – Шаттык – Бахыт – Мадениет – Тулпар – Кокарал – Береке – Кокарал – Тулпар – Мадениет – Бахыт – Шаттык – Атакент";
"Атакент – Жамбыл – Кенесшил – Жалын – Кокпарсай – Жалын – Кенесшил – Жамбыл – Атакент";
"Атакент – Игилик – Н.Есентаев – Игилик – Атакент".
По Толебийскому району:
Внутрирайонные маршруты:
"Ленгер – Каратобе – Тонкерис – Каратобе – Ленгер";
"Ленгер – Диханколь – Ленгер";
"Ленгер – Мадени – Ленгер";
"Ленгер – Кызыл билек – Ленгер";
"Ленгер – Кенесарык – Ленгер";
"Ленгер – Коксайек – Ленгер";
"Ленгер – Кайнар – Ленгер";
"Ленгер – Алишер Навои – Ленгер";
"Ленгер – Жана жол – Ленгер";
"Ленгер – Акбастау – Ленгер";
"Ленгер – Бейнеткеш – Ленгер";
"Ленгер – Алгабас – Ленгер";
"Ленгер – Абай – Уйымшыл – Абай – Ленгер";
"Ленгер – Шахта Тогус – Аккум – Шахта Тогус – Ленгер";
Маршрут по городу Ленгер:
"Микрорайон – Школа – Дворец культуры – Автостанция – Толебийский автобусный парк – Автостанция – Дворец культуры – Школа – Микрорайон".
По Сайрамскому району:
Внутрирайонные маршуты:
"Аксукент – Манкент (круговое) – Аксукент"
(Автостанция Аксу – Хлеб завод – Школа – Село Манкент – Коженный диспансер – Аптека – Автостанция Аксу – Хлеб завод – Школа – Село Манкент – Коженный диспансер – Аптека – Автостанция Аксу);
"Аксукент – Больничный городок – Аксукент"
(Автостанция Аксу – Средняя школа имени М.Горького – Средняя школа имени Бабыра – Рынок Иман – Рынок Аксу – Центр обслуживания населения – Больница – Центр обслуживания населения – Рынок Аксу – Рынок Иман – Средняя школа имени Бабыра – Средняя школа имени М.Горького – Автостанция Аксу);
"Аксукент – Поликлиника – Аксукент"

(Ақсу автобекеті – Рубин – Жылжымалы механикаландырылған кешені мөлтек ауданы – Клуб – №93 мектеп – Емхана – №93 мектеп – Клуб – Жылжымалы механикаландырылған кешені мөлтек ауданы – Рубин – Ақсу автобекеті);
"Ақсукент – Аққала бөлімшесі – Ақсукент"
(Ақсу автобекеті – Қорғаншы – Ақбұлақ – Аққала – Ақбұлақ – Қорғаншы – Ақсу автобекеті);
"Ақсукент – Қорғаншы бөлімшесі – Ақсукент"
(Ақсу автобекеті – Нан зауыты – "Мельница" кафесі – Спорт кешені – Қорғаншы – Қарауыл төбе – Қорғаншы – Спорт комплексі – "Мельница" кафесі – Нан зауыты – Ақсу автобекеті).
Шардара ауданы бойынша:
Қалаішілік бағыттар:
№1 бағытындағы "Төменгі тоғай – №4 мөлтек аудан – Төменгі тоғай"
(Төменгі тоғай – "Арай" дүкені – Рысқұлов көшесі – Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта мектебі – Мешіт – Бұхар Жырау көшесі – Тоқтаров көшесі – "Шардара автобус паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – "Әлихан" сауда орталығы – "Үш Арыс" дүкені – Орталық базар – Халыққа қызмет көрсету орталығы – "Қазақтелеком" – Аурухана – "Оңтүстік Жарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – "Үш би" тынымбағы – Қызылжар мөлтек ауданы – С.Сейфуллин көшесі – "Дарын" мектебі – С.Рахимов көшесі – "Олжа" кафесі – Автобекет – Ж.Жабаев атындағы жалпы орта мектебі – Ғ.Мұратбаев көшесі – Т.Мұсабаев көшесі – Орталық мешіт – Қызметтік үй – Медициналық пукнт – №4 мөлтек ауданы – №3 мөлтек ауданы – Орталық мешіт – Т.Мұсабаев көшесі – Ғ.Мұратбаев көшесі – Ж.Жабаев атындағы жалпы орта мектебі – Автобекет – "Олжа" кафесі – С.Рахимов көшесі– "Дарын" мектебі – С.Сейфуллин көшесі – Қызылжар мөлтек ауданы– "Үш би" тынымбағы – "Оңтүстік Жарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – Аурухана – "Қазақтелеком" – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Орталық базар – "Үш Арыс" дүкені – "Әлихан" сауда орталығы– "Шардара автобус паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – Тоқтаров көшесі – Бұхар Жырау көшесі – Мешіт – Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта мектебі – Рысқұлов көшесі– "Арай" дүкені – Төменгі тоғай);
№2 бағытындағы "Нұр Отан" мөлтек ауданы – "Әсем-ай" мөлтек ауданы – "Нұр Отан" мөлтек ауданы"
("Нұр Отан" мөлтек ауданы – "Достық" саяжайы – "VIP" монша – Жастар көшесі – №16 кәсіптік колледж – Аурухана – "Қазақтелеком" – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Орталық базар – "Үш Арыс" дүкені – "Әлихан" сауда орталығы – "Керуен" сауда орталығы – Военкомат – "Асылым" дүкені – С.Қожанов көшесі – "Азамат" дүкені – "Медет" дүкені – Балабақша – Туберкулездік диспансері – Ж.Қолдасов көшесі – Қ.Сәтпаев көшесі – Балық питомнигі – "Әсем-ай" мөлтек ауданы – Балық питомнигі – Қ.Сәтпаев көшесі – Ж.Қолдасов көшесі – Туберкулездік диспансері – Балабақша – "Медет" дүкені – "Азамат" дүкені – С.Қожанов көшесі – "Асылым" дүкені – Военкомат – "Керуен" сауда орталығы – "Әлихан" сауда орталығы – "Үш Арыс" дүкені – Орталық базар – Халыққа қызмет көрсету орталығы – "Қазақтелеком" – Аурухана – №16 кәсіптік колледж – Жастар көшесі – "VIP" монша – "Достық" саяжайы – "Нұр Отан" мөлтек ауданы);
№3 бағытындағы "Өтеғұл" мөлтек ауданы – Аурухана – "Өтеғұл" мөлтек ауданы"

(Автостанция Аксу – Рубин – Микрорайон передвижной механизированный комплекс – Клуб – Школа №93 – Поликлиника – Школа №93 – Клуб – Микрорайон передвижной механизированный комплекс – Рубин – Автостанция Аксу);
"Аксукент – Отделение Аккала – Аксукент"
(Автостанция Аксу – Корганшы – Акбулак – Аккала – Акбулак – Корганшы – Автостанция Аксу);
"Аксукент – Отделение Корганшы – Аксукент"
(Автостанция Аксу – Хлеб завод – Кафе "Мельница" – Спорт комплекс – Корганшы – Карауыл тобе – Корганшы – Спорт комплекс – Кафе "Мельница" – Хлеб завод – Автостанция Аксу).
По Шардаринскому району:
Внутригородские маршруты:
Маршрут №1 "Томенги тогай – №4 микрорайон – Томенги тогай"
(Томенги тогай – Магазин "Арай" – Улица Рыскулова – Общая средняя школа имени К.Аманжолова – Мечеть – Улица Бухар Жырау – Улица Токтарова – Товарищество с ограниченной ответственностью "Шардаринский автобусный парк" – Торговый центр "Алихан" – Магазин "Уш Арыс" – Центральный Рынок – Центр обслуживания населения – "Казахтелеком" – Больница – Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык" – Скверь "Уш би" – Микрорайон Кызылжар – Улица С.Сейфуллина – Школа "Дарын" – Улица С.Рахимова – Кафе "Олжа" – Автостанция – Общая средняя школа имени Ж.Жабаева – Улица Г.Муратбаева – Улица Т.Мусабаева – Центральный мечеть – Служебный дом – Медицинский пункт – №4 микрорайон – №3 микрорайон – Центральный мечеть – Улица Т.Мусабаева – Улица Г.Муратбаева – Общая средняя школа имени Ж.Жабаева – Автостанция – Кафе "Олжа" – Улица С.Рахимова – Школа "Дарын" – Улица С.Сейфуллина – Микрорайон Кызылжар – Скверь "Уш би" – Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык" – Больница – "Казахтелеком" – Центр обслуживания населения – Центральный Рынок – Магазин "Уш Арыс" – Торговый центр "Алихан" – Товарищество с ограниченной ответственностью "Шардаринский автобусный парк" – Улица Токтарова – Улица Бухар Жырау – Мечеть – Общая средняя школа имени К.Аманжолова – Улица Рыскулова – Магазин "Арай" – Томенги тогай);
Маршрут №2 "Микрорайон "Нур Отан" – Микрорайон "Асем-ай" – Микрорайон "Нур Отан"
(Микрорайон "Нур Отан" – Дача "Достык" – Баня "VIP" – Улица Жастар – Профессиональный колледж №16 – Больница – "Казахтелеком" – Центр обслуживания населения – Центральный Рынок – Магазин "Уш Арыс" – Торговый центр "Алихан" – Торговый центр "Керуен" – Военкомат – Магазин "Асылым" – Улица С.Кожанова – Магазин "Азамат" – Магазин "Медет" – Детский сад – Туберкулезный диспансер – Улица Ж.Колдасова – Улица К.Сатпаева – Рыбный питомник – Микрорайон "Асем-ай" – Рыбный питомник – Улица К.Сатпаева – Улица Ж.Колдасова – Туберкулезный диспансер – Детский сад – Магазин "Медет" – Магазин "Азамат" – Улица С.Кожанова – Магазин "Асылым" – Военкомат – Торговый центр "Керуен" – Торговый центр "Алихан" – Магазин "Уш Арыс" – Центральный Рынок – Центр обслуживания населения – "Казахтелеком" – Больница – Профессиональный колледж №16 – Улица Жастар – Баня "VIP" – Дача "Достык" – Микрорайон "Нур Отан");
Маршрут №3 "Микрорайон "Отегул" – Больница – Микрорайон "Отегул"

("Өтеғұл" мөлтек ауданы– Ш.Аймұратов көшесі – "Ақмира" дүкені – "Үш дүкен" дүкені – №26 өндірістік механикаландырылған комбинат – "Тың игерушілер" саябағы – "Шардара автобус паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – "Әлихан" сауда орталығы – "Үш Арыс" дүкені – Орталық базар – Халыққа қызмет көрсету орталығы – М.Горький атындағы жалпы орта мектебі – "Оңтүстік Жарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – Аурухана – "Оңтүстік Жарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – М.Горький атындағы жалпы орта мектебі – Халыққа қызмет көрсету орталығы – Орталық базар – "Үш Арыс" дүкені – "Әлихан" сауда орталығы – "Шардара автобус паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – "Тың игерушілер" саябағы – №26 өндірістік механикаландырылған комбинат – "Үш дүкен" дүкені – "Ақмира" дүкені – Ш.Аймұратов көшесі – "Өтеғұл" мөлтек ауданы).
Ауданішілік бағыттар:
"Шардара – Көксу – Шардара"
(Кіші автостанция – 14 Пикет – Шардара ауылы – Қоссейіт ауылы – Көксу ауылы – Қоссейіт ауылы – Шардара ауылы – 14 Пикет – Кіші автостанция);
"Шардара – Қоссейіт – Шардара"
(Кіші автостанция – 14 Пикет – Шардара ауылы – Қоссейіт ауылы– Шардара ауылы – 14 Пикет – Кіші автостанция);
"Шардара қаласы – Жаушықұм – Шардара"
(Кіші автостанция – Мелде би – Жаушықұм – Мелде би – Кіші автостанция);
"Шардара қаласы – Шардара ауылы– Шардара қаласы"
(Кіші автостанция – 14 Пикет – Шардара ауылы– 14 Пикет – Кіші автостанция);
"Шардара қаласы – Достық елді мекені – Шардара қаласы"
(Шардара қаласы– Ұзыната елді мекені – Қазақстан елді мекені – Қызылқұм елді мекені – Ақалтын елді мекені – Егізқұм елді мекені – Достық елді мекені – Егізқұм елді мекені – Ақалтын елді мекені – Қызылқұм елді мекені – Қазақстан елді мекені – Ұзыната елді мекені – Шардара қаласы).
Бәйдібек ауданы бойынша:
Ауданішілік бағыт:
"Шаян – Қазата – Ағыбет – Жаңаталап – Алғабас – Жұлдыз – Алғабас – Жаңаталап – Ағыбет – Қазата – Шаян".
Ордабасы ауданы бойынша:
Темірлан ауылы бойынша бағыттар:
№1 бағытындағы "С.Нұрлыбеков мектебі – Бәйтерек мектебі – С.Нұрлыбеков мектебі"
(С.Нұрлыбеков мектебі – "Есілбай ата" мешіті – Мәметова көшесі №21 үй – "Еркебұлан" дүкені – "Байкал" дүкені – "Аққу" балабақшасы – Орталық саябақ – Әкімдік – Қажымұқан мұражайы – Орталық – Мұсабек батыр көшесі – Бейбарыс көшесі – Бәйтерек мектебі – Бейбарыс көшесі – Мұсабек батыр көшесі – Орталық – Қажымұқан мұражайы – Әкімдік – Орталық саябақ – "Аққу" балабақшасы – "Байкал" дүкені – "Еркебұлан" дүкені – Мәметова көшесі №21 үй – " Есілбай ата" мешіті – С.Нұрлыбеков мектебі);
№2 бағытындағы "Қажымұхан көшесінің соңы – Самал мөлтек ауданы – Қажымұхан көшесінің соңы"
(Қажымұхан көшесінің соңы – "Игілік" дүкені – Орталық – "Шырайлым" балабақшасы – "Лямин" дүкені – Амангелді көшесі – "Серік" дүкені – Самал мөлтек ауданы – "Серік" дүкені – Амангелді көшесі – "Лямин" дүкені – "Шырайлым" балабақшасы – Орталық – "Игілік" дүкені – Қажымұхан көшесінің соңы);
"Ынталы – Темірлан – Қажымұқан – Ынталы"
(Ынталы ауылы – Б.Момышұлы көшесі – Орталық аурухана – Орталық – "Шолпан" бала бақшасы – Қажымұқан музейі – Қажымұқан ауылы – Қажымұқан музейі – "Шолпан" бала бақшасы – Орталық – Орталық аурухана – Б.Момышұлы көшесі – Ынталы ауылы).
Шұбарсу ауылы бойынша бағыт:
№1 бағытындағы "Ар-Рахман мешіті – Достық мектебі"
("Ар-Рахман" мешіті – "Сұлтан" дүкені – "Ерасыл" дүкені – "Кәусар-Али" балабақшасы – М.Исламқұлов мектебі – "Ар-Рашид" мешіті – Аурухана – "Айназия" балабақшасы – "Ақниет"дүкені – "Ынтымақ" мектебі – "Думан" кафесі – "Құрмет" дүкені – С.Нұрлыбеков мектебі – "Көктөбе кафесі" – "Достық" мектебі – "Ар-Рахман" мешіті).
Ауданішілік бағыттар:
"Темірлан – Мәдениет – Темірлан";
"Темірлан – Ықыластемір – Темірлан";
"Темірлан – Аққойлы – Темірлан";
"Темірлан – Боралдай – Темірлан";
"Темірлан – Қызылжар – Темірлан";
"Темірлан – Жеңіс – Темірлан";
"Темірлан – Ұялыжар – Бадам – Ұялыжар – Темірлан";
"Темірлан – Елшібек батыр – Темірлан";
"Темірлан – Шұбарсу – Темірлан";
"Ордабасы – Бадам – Ақбұлақ – Бадам – Ордабасы".
Келес ауданы бойынша:
Абай ауылы бойынша бағыттар:
"Абай автобекеті – Қырғызәлиев көшесі – Аурухана – Емхана – "Омар Есимов" жалпы орта мектебі – Подстанция – "Омар Есимов" жалпы орта мектебі – Емхана – Аурухана – Қырғызәлиев көшесі – Абай автобекеті";
"Абай автобекеті – Техникалық түгендеу бюросы – Мәдениет үйі – Емхана – Өрт сөндіру бөлімі – Мамытбайұлы көшесі – "Жібек жолы" дүкені – Мал базары – "Ө.Жәнібеков" мектеп-гимназиясы – Абай автобекеті";
"Абай автобекеті – Т.Рысқұлов көшесі – Шұқырсай – Т.Рысқұлов көшесі – Абай автобекеті";
Ауданішілік бағыттар:
Абай ауылы – Ошақты елді мекені – Береке елді мекені – С.Саттаров елді мекені – Бекбота елді мекені – Ащыкөл елді мекені – Қалғансыр елді мекені – Ащыкөл елді мекені – Бекбота елді мекені – С.Саттаров елді мекені – Береке елді мекені – Ошақты елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Ораз ата елді мекені – Ақжол елді мекені – Қауыншы елді мекені – Ақжол елді мекені – Ораз ата елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Қошқарата елді мекені – Ұшқын елді мекені – Достық елді мекені – Ұшқын елді мекені – Қошқарата елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Амангелді елді мекені – Игілік елді мекені – Шырылдақ елді мекені – Түнекетам елді мекені – Жабай тобе елді мекені – Игілік елді мекені – Амангелді елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Амангелді елді мекені – Жолбасшы елді мекені – Амангелді елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Қызыләскер елді мекені – Қаратөбе елді мекені – Көкбұлақ елді мекені – Ғ.Мұратбаев елді мекені – Көкбұлақ елді мекені – Қаратөбе елді мекені – Қызыләскер елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Қызыләскер елді мекені – Ескіқорған елді мекені – Кеден елді мекені – Бозсу елді мекені – Құйған елді мекені – Қияжол елді мекені – Құйған елді мекені – Бозсу елді мекені – Ескіқорған елді мекені – Қызыләскер елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Жаңадәуір елді мекені – Ынтымақ елді мекені – Жаңадәуір елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Жиделі елді мекені – Жаңатіршілік елді мекені – Бірлік елді мекені – Жаңатіршілік елді – Жиделі елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Ошақты елді мекені – Береке елді мекені – С.Саттаров елді мекені – Бозай елді мекені – Тентексай елді мекені – Бозай елді мекені – С.Саттаров елді мекені – Береке елді мекені – Ошақты елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Жүзімдік елді мекені – Қазақстан елді мекені – 28 гвардия елді мекені – Қазақстан елді мекені – Жүзімдік елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Саңырау елді мекені – Қоңыртөбе елді мекені – Сарыжылға елді мекені – Қоңыртөбе елді мекені – Саңырау елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Ошақты елді мекені – С.Саттаров елді мекені – Бақышсай елді мекені – С.Саттаров елді мекені – Ошақты елді мекені – Абай ауылы";
"Абай ауылы – Жамбыл елді мекені – Алғабас елді мекені – Жамбыл елді мекені – Абай ауылы".

(Микрорайон "Отегул" – Улица Ш.Аймуратова – Магазин "Акмира" – Магазин "Уш дукен" – Производственно-механизированный комбинат №26 – Парк "Тын игерушилер" – Товарищество с ограниченной ответственностью "Шардаринский автобусный парк" – Торговый центр "Алихан" – Магазин "Уш Арыс" – Центральный рынок – Центр обслуживания населения – Общая средняя школа имени М.Горького – Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык" – Больница – Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык" – Общая средняя школа имени М.Горького – Центр обслуживания населения – Центральный рынок – Магазин "Уш Арыс" – Торговый центр "Алихан" – Товарищество с ограниченной ответственностью "Шардаринский автобусный парк" – Парк "Тын игерушилер" – Производственно-механизированный комбинат №26 – Магазин "Уш дукен" – Магазин "Акмира" – Улица Ш.Аймуратова – Микрорайон "Отегул").
Внутрирайонные маршруты:
"Шардара – Коксу – Шардара"
(Малая автостанция – 14 Пикет – Село Шардара – Село Коссейт – Село Коксу – Село Коссейт – Село Шардара – 14 Пикет – Малая автостанция);
"Шардара – Коссейт – Шардара"
(Малая автостанция – 14 Пикет – Село Шардара – Село Коссейт – Село Шардара – 14 Пикет – Малая автостанция);
"Шардара – Жаушыкум – Шардара"
(Малая автостанция – Мелде би – Жаушыкум – Мелде би – Малая автостанция).
"Город Шардара – Село Шардара – Город Шардара"
(Малая автостанция – 14 Пикет – Село Шардара – 14 Пикет – Малая автостанция);
"Город Шардара – НаселҰнный пункт Достык – Город Шардара"
(Город Шардара – НаселҰнный пункт Узыната – НаселҰнный пункт Казахстан – НаселҰнный пункт Кызылкум – НаселҰнный пункт Акалтын – НаселҰнный пункт Егизкум – НаселҰнный пункт Достык – НаселҰнный пункт Егизкум – НаселҰнный пункт Акалтын – НаселҰнный пункт Кызылкум – НаселҰнный пункт Казахстан – НаселҰнный пункт Узыната – Город Шардара).
По району Байдибек:
Внутрирайонный маршрут:
"Шаян – Казата – Агыбет – Жанаталап – Алгабас – Жулдыз – Алгабас – Жанаталап – Агыбет – Казата – Шаян".
По Ордабасынскому району:
Маршруты по селу Темирлан:
Маршрут №1 "Школа С.Нурлыбекова – Школа Байтерек – Школа С.Нурлыбекова"
(Школа С.Нурлыбекова – Мечеть "Есилбай ата" – Улица Маметова дом №21 – Магазин "Еркебулан" – Магазин "Байкал" – Детский сад "Акку" – Центральный парк – Акимат – Музей Кажымухана – Центр – Улица Мусабека батыра – Улица Бейбарыс – Школа Байтерек – Улица Бейбарыс – Улица Мусабека батыра – Центр – Музей Кажымухана – Акимат – Центральный парк – Детский сад "Акку" – Магазин "Байкал" – Магазин "Еркебулан" – Улица Маметова дом №21 – Мечеть "Есилбай ата" – Школа С.Нурлыбекова)
Маршрут №2 "Конец улицы Кажымухана – Микрорайон Самал – Конец улицы Кажымухана"
(Конец улицы Кажымухана – Магазин "Игилик" – Центр – Детский сад "Шырайлым" – Магазин "Лямин" – Улица Амангельды – Магазин "Серик" – Микрорайон "Самал" – Магазин "Серик" – Улица Амангельды – Магазин "Лямин" – Детский сад "Шырайлым" – Центр – Магазин "Игилик" – Конец улицы Кажымухана);
"Ынталы – Темирлан – Кажымухан – Ынталы"
(Село Ынталы – Улица Б.Момышулы – Центральная больница – Центр – Детский сад "Шолпан" – Музей Кажымухана – Село Кажымухана – Музей Кажымухана – Детский сад "Шолпан" – Центр – Центральная больница – Улица Б.Момышулы – Село Ынталы).
Маршрут по селу Шубарсу:
Маршрут №1 "Мечеть "Ар-Рахман" – Школа Достык"
(Мечеть "Ар-Рахман" – Магазин "Султан" – Магазин "Ерасыл" – Детский сад "Каусар-Али" – Школа М.Исламкулова – Мечеть "Ар-Рашид" – Больница – Детский сад "Айназия" – Магазин "Акниет" – Школа "Ынтымак" – Кафе "Думан" – Магазин "Курмет" – Школа С.Нурлыбекова – Кафе "Коктобе" – Школа "Достык" – Мечеть "Ар-Рахман"
Внутрирайонные маршруты:
"Темирлан – Мадениет – Темирлан";
"Темирлан – Ыкыластемир – Темирлан";
"Темирлан – Аккойлы – Темирлан";
"Темирлан – Боралдай – Темирлан";
"Темирлан – Кызылжар – Темирлан";
"Темирлан – Женис – Темирлан";
"Темирлан – Уялыжар – Бадам – Уялыжар – Темирлан";
"Темирлан – Елшибек батыр – Темирлан";
"Темирлан – Шубарсу – Темирлан";
"Ордабасы – Бадам – Акбулак – Бадам – Ордабасы".
По Келесскому району:
Маршруты по селу Абай:
"Автостанция Абай – Улица Кыргызалиева – Больница – Поликлиника – Общая средняя школа "Омара Есимова" – Подстанция – Общая средняя школа "Омара Есимова" – Поликлиника – Больница – Улица Кыргызалиева – Автостанция Абай";
"Автостанция Абай – Бюро технической инвентаризации – Дом культуры – Поликлиника – Пожарная часть – Улица Мамытбайулы – Магазин "Жибек жолы" – Скотный рынок – Школа-гимназия "О.Жанибекова" – Автостанция Абай";
"Автостанция Абай – Улица Т.Рыскулова – Шукырсай – Улица Т.Рыскулова – Автостанция Абай";
Внутрирайонные маршруты:
"Село Абай – НаселҰнный пункт Ошакты – НаселҰнный пункт Береке – НаселҰнный пункт С.Саттаров – НаселҰнный пункт Бекбота – НаселҰнный пункт Ащыколь – НаселҰнный пункт Калгансыр – НаселҰнный пункт Ащыколь – НаселҰнный пункт Бекбота – НаселҰнный пункт С.Саттаров – НаселҰнный пункт Береке – НаселҰнный пункт Ошакты – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Ораз ата – НаселҰнный пункт Акжол – НаселҰнный пункт Кауыншы – НаселҰнный пункт Акжол – НаселҰнный пункт Ораз ата – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Кошкарата – НаселҰнный пункт Ушкын – НаселҰнный пункт Достык – НаселҰнный пункт Ушкын – НаселҰнный пункт Кошкарата – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Амангельды – НаселҰнный пункт Игилик – НаселҰнный пункт Шырылдак – НаселҰнный пункт Тунекетам – НаселҰнный пункт Жабай тобе – НаселҰнный пункт Игилик – НаселҰнный пункт Амангельды – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Амангельды – НаселҰнный пункт Жолбасшы – НаселҰнный пункт Амангельды – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Кызыласкер – НаселҰнный пункт Каратобе – НаселҰнный пункт Кокбулак – НаселҰнный пункт Г.Муратбаев – НаселҰнный пункт Кокбулак – НаселҰнный пункт Каратобе – НаселҰнный пункт Кызыласкер – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Кызыласкер – НаселҰнный пункт Ескикорган – НаселҰнный пункт Кеден – НаселҰнный пункт Бозсу – НаселҰнный пункт Куйган – НаселҰнный пункт Кияжол – НаселҰнный пункт Куйган – НаселҰнный пункт Бозсу – НаселҰнный пункт Ескикорган – НаселҰнный пункт Кызыласкер – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Жанадауир – НаселҰнный пункт Ынтымак – НаселҰнный пункт Жанадауир – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Жидели – НаселҰнный пункт Жанатиршилик – НаселҰнный пункт Бирлик – НаселҰнный пункт Жанатиршилик – НаселҰнный пункт Жидели – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Ошакты – НаселҰнный пункт Береке – НаселҰнный пункт С.Саттаров – НаселҰнный пункт Бозай – НаселҰнный пункт Тентексай – НаселҰнный пункт Бозай – НаселҰнный пункт С.Саттаров – НаселҰнный пункт Береке – НаселҰнный пункт Ошакты – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Жузимдик – НаселҰнный пункт Казахстан – НаселҰнный пункт 28 гвардия – НаселҰнный пункт Казахстан – НаселҰнный пункт Жузимдик – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Санырау – НаселҰнный пункт Коныртобе – НаселҰнный пункт Сарыжылга – НаселҰнный пункт Коныртобе – НаселҰнный пункт Санырау – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Ошакты – НаселҰнный пункт С.Саттаров – НаселҰнный пункт Бакышсай – НаселҰнный пункт С.Саттаров – НаселҰнный пункт Ошакты – Село Абай";
"Село Абай – НаселҰнный пункт Жамбыл – НаселҰнный пункт Алгабас – НаселҰнный пункт Жамбыл – Село Абай".