Қазығұрт ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 23 қазандағы № 267 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 27 қазанда № 5862 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 11 нарурыздағы № 60 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 11.03.2022 № 60 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазығұрт ауданы аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 383 "Қазығұрт ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4285 тіркелген, 2017 жылғы 15 желтоқсанда "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2017 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін;
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ш. Нұрмановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Калымбетов
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 23 қазандағы
№ 267 қаулысына қосымша
Қазығұрт ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар
Р/с
Ауыл округінің атауы
Орналасатын орны
1
Қазығұрт
Қазығұрт елді мекені, Қонаев көшесінің бойы, "TS" жанар-жағар май бекетіне қарама-қарсы алаң, Қазығұрт-Қызылқия, Ақжар-Дербісек автомобиль жолының бағыты (КХ-49)
2
Шанақ
Шанақ елді мекені, М.Өтенов көшесінің бойы, Сарыағаш-Жылға-Монтайтас-Рабат-Леңгір автомобиль жолының бағыты (КХ-11)
3
Cарапхана

Об определении специально отведенных места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории района Казыгурт
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 23 октября 2020 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 октября 2020 года № 5862. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 11 марта 2022 года № 60
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 11.03.2022 № 60 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории района Казыгурт согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казыгуртского района от 3 ноября 2017 года № 383 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Казыгуртского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4285, опубликовано 15 декабря 2017 года в газете "Қазығұрт тынысы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 декабря 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С.Ш. Нурманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого дня официального опубликования.
Аким района Т. Калымбетов
Приложение к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 23 октября 2020 года № 267
Специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Казыгуртского района
П/н
Наименование сельского округа
Места расположения
1
Казыгурт
Населенный пункт Казыгурт, вдоль улицы Кунаева, площадка напротив автозаправочной станции "TS", маршрут автомобильной дороги Казыгурт-Кызылкия, Акжар-Дербисек (КХ-49)
2
Шанак
Населенный пункт Шанак, вдоль улицы М. Утенова, маршрут автомобильной дороги Сарыагаш-Жылга-Монтайтас-Рабат-Ленгер (КХ-11)
3
Cарапхана

Cарапхана елді мекені, "Сарапхана-Жаңабазар-1 мамыр" автомобиль жолының бойында Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп жанындағы интернаты бар жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарама-қарсы алаң, Сарапхана-Жаңабазар-1 мамыр автомобиль жолының бағыты (КХ-29)
4
Қарабау
Сынтас елді мекені, Бәйдібек көшесі № 1, "Қарабау ЭТШ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жаны, Шарбұлақ-Қарабау-Сынтас автомобиль жолының бағыты (КХ-88)
5
Шарбұлақ
Шарбұлақ елді мекені, "Сапа-2002" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қарама-қарсы алаң, Қазығұрт-Тұрбат-Өндіріс автомобиль жолының бағыты (КХ-48)
6
Алтынтөбе
Қаржан елді мекені, Ж.Жұматаев және Келес көшелерінің қиылысы, Сынтас-Қаржан автомобиль жолының бағыты (КХ-47)
7
Сабыр Рақымов
Көкібел елді мекені, А.Құралов көшесі №74 үйдің жаны, Жігерген-Көкібел автомобиль жолының бағыты (КХ-44)
8
Тұрбат
Тұрбат елді мекені, Бейбітшілік көшесі бойы, Қазығұрт-Тұрбат-Өндіріс автомобиль жолының бағыты (КХ-48)
9
Қызылқия
Қызылқия елді мекені, Д.Болыс көшесі № 87 а, "Nomad Group RBC" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алды, Қазығұрт-Қызылқия, Ақжар-Дербісек автомобиль жолының бағыты (КХ-49)
10
Қақпақ
Заңғар елді мекені, "Қақпақ-Қазығұрт" автомобиль жолының бойы, Айнатас-Қақпақ автомобиль жолының бағыты (КХ-45)
11
Жаңабазар

Населенный пункт Сарапхана, вдоль автомобильной дороги "Сарапхана-Жанабазар-1 мамыр" площадка напротив коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа с пришкольным интернатом имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования Казыгуртского района, маршрут автомобильной дороги Сарапхана-Жанабазар-1 мамыр (КХ-29)
4
Карабау
Населенный пункт Сынтас, улица Байдибек № 1, возле товарищества с ограниченной ответственностью "Карабау ЭТШ", маршрут автомобильной дороги Шарбулак-Карабау-Сынтас (КХ-88)
5
Шарбулак
Населенный пункт Шарбулак, площадка напротив товарищества с ограниченной ответственностью "Сапа-2002", маршрут автомобильной дороги Казыгурт-Турбат-Ондирис (КХ-48)
6
Алтынтобе
Населенный пункт Каржан, пересечение улиц Ж.Жуматаева и Келеса, маршрут автомобильной дороги Сынтас-Каржан (КХ-47)
7
Сабыр Рахимов
Населенный пункт Кокибел, улица Куралова около дома №74, маршрут автомобильной дороги Жигерген-Кокибель (КХ-44)
8
Турбат
Населенный пункт Турбат, вдоль улицы Бейбитшилик, маршрут автомобильной дороги Казыгурт-Турбат-Ондирис (КХ-48)
9
Кызылкия
Населенный пункт Кызылкия, улица Д.Болыс № 87 а, перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Nomad Group RBC", маршрут автомобильной дороги Казыгурт-Кызылкия, Акжар-Дербисек (КХ-49)
10
Какпак
Населенный пункт Зангар, вдоль автомобильной дороги "Какпак-Казыгурт", маршрут автомобильной дороги Айнатас-Какпак (КХ-45)
11
Жанабазар

Жаңабазар елді мекені, Р.Абдрайымұлы көшесінің бойы, техникалық жөндеу орталығының жаны, Сарапхана-Жаңабазар-1 мамыр автомобиль жолының бағыты (КХ-29)
12
Жігерген
Жігерген елді мекені, Айнатас-Жаңабазар тас жолы бойы, Жігерген-Көкібел автомобиль жолының бағыты (КХ-44)
13
Қарақозы Әбдәлиев
Рабат елді мекені, "Ақтас-Рабат-Қ.Мәмбетұлы" автомобиль жолының бойы, Атбұлақ аялдамасының жаны, Ақтас-Рабат-Қ.Мәмбетұлы автомобиль жолының бағыты (КХ-84)

Населенный пункт Жанабазар, вдоль ул. Р.Абдраимулы, возле центра технического ремонта, маршрут автомобильной дороги Сарапхана-Жанабазар-1 мамыр (КХ-29)
12
Жигерген
Населенный пункт Жигерген, вдоль дороги Айнатас-Жанабазар, маршрут автомобильной дороги Жигерген-Кокибел (КХ-44)
13
Каракозы Абдалиева
Населенный пункт Рабат, вдоль автомобильной дороги "Актас-Рабат- К.Мамбетулы", возле остановки Атбулак, маршрут автомобильной дороги Актас-Рабат-К.Мамбетулы (КХ-84)