Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51/241-VІ "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 59/278-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 5807 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Отырар ауданының мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 58/275-VI "Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50/235-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5787 тіркелген) шешіміне сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51/241-VI "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5352 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде:
1) кiрiстер – 119 686 мың теңге:
салықтық түсiмдер –3 462 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 665 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 115 559 мың теңге;
2) шығындар – 120 545 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -859 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 859 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 859 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Көксарай ауыл округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 114 150 мың теңге:
салықтық түсiмдер –5 828 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 30 декабря 2019 года № 51/241-VІ "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 17 сентября 2020 года № 59/278-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 сентября 2020 года № 5807. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата Отрарского районного от 7 сентября 2020 года № 58/275-VI "О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 24 декабря 2019 года № 50/235-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5787) маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 51/241-VI"О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5352, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 686 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 462 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 115 559 тысяч тенге;
2) затраты – 120 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -859 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 859 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 859 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 150 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -574 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 574 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 574 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 – қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -574 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 574 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 574 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.