Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 мамырдағы № 11 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 14 мамырда № 5615 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тұрғындарының пікірін ескере отырып, Түркістан облыстық онамастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақбұлақ ауылдық округінің Ақбұлақ елді мекеніндегі көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Ташимов көшесінің бірінші бөлігіне – Сауран атауы;
2) Ташимов көшесінің екінші бөлігіне – Яссы атауы;
3) Амангелді көшесінің бірінші бөлігіне – Түркістан атауы.
2. "Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі А. Керимов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 13 мая 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 мая 2020 года № 5615
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким Акбулакского сельского округа Сайрамского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам населенного пункта Акбулак Акбулакского сельского округа следующие наименования:
1) Первой части улицы Ташимова – наименование Сауран;
2) Второй части улицы Ташимова – наименование Яссы;
3) Первой части улицы Амангелди – наименование Түркістан.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким Акбулакского сельского округа А. Керимов