Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 наурыздағы № 48-437-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 27 наурызда № 5529 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 46/490-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5443 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5347 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазахстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42 270 300 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 687 847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 319 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 106 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 453 028 мың теңге;
2) шығындар – 42 395 617 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 228 472 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 278 355 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 883 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 353 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353 789 мың теңге:
қарыздар түсімі – 278 355 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 883 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 125 317 мың теңге.".
2. 2020 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 62,7 пайыз мөлшерінде бөлу нормативі белгіленсін.

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 6 марта 2020 года № 48-437-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 марта 2020 года № 5529. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 февраля 2020 года за № 46/490-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5443, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5347, опубликовано 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 270 300 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 687 847 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 319 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 106 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 453 028 тысяч тенге;
2) затраты – 42 395 617 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 228 472 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 278 355 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 883 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 353 789 тысяч тенге:
поступление займов – 278 355 тысяч тенге;
погашение займов – 49 883 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 125 317 тысяч тенге.".
2. Установить на 2020 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 62,7 процентов в областной бюджет.

3. Көрсетілген шешімнің 1, 3 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Сарыағаш аудандық мәслихат аппаратының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Умирзаков
Сарыағаш аудандық
мәслихат хатшысы Б. Садыков
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
06 наурыздағы № 48-437-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
20 желтоқсандағы № 46-417-VI
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3. Приложения - 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения - 1, 2 к настоящему решению.
4. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Умирзаков
Секретарь маслихата
Сарыагашского района Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 06 марта 2020 года
№ 48-437-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 20 декабря
2019 года № 46-417-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование