Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Жарты төбе ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 12 наурыздағы № 11 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 5477 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Сарыағаш ауданы Жарты төбе ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарты төбе ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Құрама елді мекеніндегі атауы жоқ № 1 көшеге - Атамұра атауы;
2) Құрама елді мекеніндегі атауы жоқ № 2 көшеге - Тәуелсіздік атауы;
3) Құрама елді мекеніндегі атауы жоқ № 3 көшеге - Шамшырақ атауы;
4) Құрама елді мекеніндегі атауы жоқ № 4 көшеге - Шапағат атауы.
2. "Сарыағаш ауданы Жарты төбе ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жарты төбе ауылдық округ әкімінің орынбасары М.Турмановқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарты төбе
ауылдық округінің әкімі А. Аширов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Жарты тобе Сарыагашского района Туркестанской области от 12 марта 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 марта 2020 года № 5477
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Жарты тобе Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Жарты тобе следующие наименования:
1) безымянной улице № 1 в населенном пункте Курама - наименование Атамұра;
2) безымянной улице № 2 в населенном пункте Курама - наименование Тәуелсіздік;
3) безымянной улице № 3 в населенном пункте Курама - наименование Шамшырақ;
4) безымянной улице № 4 в населенном пункте Курама - наименование Шапағат.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Жарты тобе Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечит:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима М.Турманова сельского округа Жарты тобе.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жарты тобе А. Аширов