Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 49/271-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 51/282-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 2 сәуірде № 5540 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 04 наурыздағы № 50/273-VI "Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/266-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5469 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 49/271-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5374 санымен тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгер қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 910 474 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 72 258 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 838 216 мың теңге;
2) шығындар – 919 047 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 573 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 573 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 573 мың теңге.
2. Аққұм ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 113 516 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 420 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 49/271-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 27 марта 2020 года № 51/282-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 апреля 2020 года № 5540
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Толебийского районного маслихата от 04 марта 2020 года № 50/273-VI "О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/266-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5469, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 49/271-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5374, опубликовано 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 910 474 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 72 258 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 838 216 тысяч тенге;
2) затраты – 919 047 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 8 573 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 8 573 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 573 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 516 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 5 420 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;

1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының төрағасы Ж. Нышанов
Мәслихат хатшысы Н. Койбагаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
27 наурыздағы № 51/282-VI
шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық
маслихатының 2019 жылғы
31 желтоқсандағы № 49/271-VI
шешіміне 1 қосымша
Ленгер қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата Ж. Нышанов
Секретарь маслихата Н. Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 27 марта
2020 года № 51/282-VI
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 31 декабря
2019 года № 49/271-VI
Бюджет города Ленгер на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс