Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 13/70-VІ "Төлеби ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 53/296-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 1 шілдеде № 5681 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 13/70-VІ "Төлеби ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2017 жылғы 13 сәуірде № 4035 тiркелген, 2017 жылғы 27 сәуірінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Койбагаров

О признании утратившим силу решение Толебийского районного маслихата от 29 марта 2017 года № 13/70-VI "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по Толебийскому району"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 23 июня 2020 года № 53/296-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 июля 2020 года № 5681
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Толебийского районного маслихата от 29 марта 2017 года № 13/70-VI "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по Толебийскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 апреля 2017 года № 4035, опубликовано 27 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Н. Койбагаров