"Төлеби ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" Төлеби ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 135 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 421 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 5945 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 4 наурыздағы № 78 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 04.03.2021 № 78 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9), тармақшаларына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 135 "Төлеби ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5577 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 28 сәуірде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының 1, 2, 3 қосымшалары осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменения в постановление акимата Толебийского района от 23 апреля 2020 года № 135 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Толебийского района"
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 11 декабря 2020 года № 421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 декабря 2020 года № 5945. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 4 марта 2021 года № 78
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 04.03.2021 № 78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Толебийского района от 23 апреля 2020 года № 135 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Толебийского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5577, опубликован 28 апреля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
1) приложение 1, 2, 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиций Республики Казахстан";

2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С. Дүйсебаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төлеби ауданының әкім Б. Омарбеков
Төлеби ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
11 желтоқсандағы № 421
қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Төлеби аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жарық жол" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
1,8
1
2
Төлеби аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Төлеби аудандық "Саябақтары" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
63
1,6
1
Төлеби ауданы әкімдігінің
"11" желтоқсандағы 2020 жылғы
№ 421 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Балмуздақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Толебийского района С.Дуйсебаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского района Б. Омарбеков
Приложение 1 к постановлению
Толебийского районного акима
от 11 декабря 2020 года № 421
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников )
Количество рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации
1
Коммунальное государственное учреждение "Жарык жол" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Толебийского района
54
1,8
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Саябактары" отдела культуры и развития языков Толебийского района
63
1,6
1
Приложение 2 к постановлению
акимата Толебийского района
от "11" декабря 2020 года № 421
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников )
Количество рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Балмуздак"

122
0,8
1
2
Төлеби аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ленгір су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
106
0,9
1
3
Жеке кәсіпкер "Сахова Б.А."
28
3,6
1
Төлеби ауданы әкімдігінің
"11" желтоқсандағы 2020 жылғы
№ 421 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері(% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
303
0,3
1
2
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
326
0,3
1
3
"Бірінші Мамыр жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
174
0,6
1
4
Түркістан облысының білім басқармасының "№ 8 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
122
0,8
1
5
Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан көпсалалы-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
118
0,8
1

122
0,8
1
2
Государственное коммунальное предприятие "Ленгир су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирских перевозок и автомобильных дорог акимата Толебийского района
106
0,9
1
3
Индивидуальный предприниматель "Сахова Б.А."
28
3,6
1
Приложение 3 к постановлению
акимата Толебийского района
от "11" декабря 2020 года № 421
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списоч ная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников )
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ленгерская городская больница" управления здравоохранения Туркестанской области
303
0,3
1
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ленгерская городская поликлиника" управления здравоохранения Туркестанской области
326
0,3
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа Первого мая"
174
0,6
1
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 8" управления образования Туркестанской области
122
0,8
1
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанский многопрофильно-технический колледж" управления образования Туркестанской области
118
0,8
1