Балықты ауылдық округіндегі Балықты ауылындағы көшелеріне қайта атау беру туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Балықты ауылдық округ әкімінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 49 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 5817 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Түлкібас ауданы әкімдігінің Балықты ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балықты ауылдық округі, Балықты ауылындағы келесі көшелер:
1) "Комаров" көшесі "Бейбітшілік" көшесі;
2) "Панюков" көшесі "Садуахас Нұртаев" көшесі деп қайта аталсын.
2. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Балықты ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түлкібас ауданы әкімдігінің
Балықты ауылдық округ әкімі Н. Сарсенов

О переименовании улиц в селе Балыкты Балыктинском сельском округе
Решение акима Балыктинского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 25 сентября 2020 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 сентября 2020 года № 5817
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Балыкты Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Балыкты Балыктинском сельском округе:
1) улицу "Комарова" на улицу "Бейбітшілік";
2) улицу "Панюкова" на улицу "Садуахас Нұртаев".
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Балыктинского сельского округа акимата Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Балыктинского
сельского округа акимата
Тюлькубасского района Н. Сарсенов