Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 маусымдағы № 213 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 7246 болып тіркелді
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1, 2-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің осы қаулыға қосымшаға сәйкес тізбе бойынша кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2020 жылғы 26 маусымы № 213
Қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 338 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4351 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электронды түрде, 2015 жылғы 15 ақпандағы "Дидар", 2015 жылғы 13 ақпандағы, 2015 жылғы 16 ақпандағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 2 тамыздағы № 242 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 338 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4666 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қыркүйекте Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 20 қыркүйекте "Дидар", 2016 жылғы 20 қыркүйекте "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 июня 2020 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 июля 2020 года № 7246
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению государственного архитектурно-строительного контроля Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 26 июня 2020 года № 213
Перечень некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата, утративших силу
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 338 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4351, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" от 16 февраля 2016 года в электронном виде, в газетах "Дидар" от 15 февраля 2016 года, "Рудный Алтай" от 13 февраля 2016 года, 16 февраля 2016 года);
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 августа 2016 года № 242 "О внесении изменений в постановление Восточно- Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 338 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4666, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 21 сентября 2016 года в электронном виде, газетах "Дидар" от 20  сентября 2016  года, "Рудный Алтай" от 20 сентября 2016 года);

3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 2 тамыздағы №243 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4662 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қыркүйекте Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 4 қазандағы "Дидар", 2016 жылғы 4 қазандағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
4. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 117 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 338 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5062 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 маусымда Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 27 маусымда "Дидар", 2017 жылғы 27 маусымда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
5. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 маусымдағы № 192 "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6023 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 маусымда Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2019 жылғы 6 шілдеде "Дидар", 2019 жылғы 6 шілдеде "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 августа 2016 года № 243 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4662, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 23 сентября 2016 года в электронном виде, газетах "Дидар" от 4 октября 2016 года, "Рудный Алтай" от 4 октября 2016 года);
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 апреля 2017 года № 117 "О внесении изменения в постановление Восточно- Казахстанского областного акимата 10 декабря 2015 года № 338 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5062, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 20 июня 2017 года в электронном виде, газетах "Дидар" от 27 июня 2017 года, "Рудный Алтай" от 27 июня 2017 года);
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 июня 2019 года № 192 "О внесении изменений в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6023, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 29 июня 2019 года в электронном виде, газетах "Дидар" от 6 июля 2019 года, "Рудный Алтай" от 6 июля 2019 года).