Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 18 тамыздағы № 2780 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 тамызда № 7462 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 9-тармағына және 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 05 маусымдағы № 2404 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-1-189 тіркелген, 2018 жылғы 3 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 5 шілдеде "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған);
2) Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 3950 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 05 маусымдағы № 2404 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-1-201 тіркелген, 2018 жылғы 31 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 3 қарашада "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
2. "Өскемен қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) аймақтық әділет органында осы қаулыны мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Усть-Каменогорска
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 18 августа 2020 года № 2780. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 августа 2020 года № 7462
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 9 статьи 27 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Усть-Каменогорска от 05 июня 2018 года № 2404 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-1-189, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 июля 2018 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" 5 июля 2018 года).
2) постановление акимата города Усть-Каменогорска от 24 сентября 2018 года № 3950 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 05 июня 2018 года № 2404 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-1-201, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 октября 2018 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" 3 ноября 2018 года).
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Усть-Каменогорска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска;
3) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар