Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 18/115–VI "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды оқытуға жұмсаған шығындарын өтеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 52/380-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 7064 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занның 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Заңың 16-бабының 4) тармақшасына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 18/115-VI "Мүгедек қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарды өтеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетттік тіркеу Тізілімінде № 5226 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электорондық түрде 2017 жылғы 11 қазанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу ай сайын оқу жылы ішінде он айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде өтелсін".
2-тармақтың 2.1. тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
2.1. "Кемтар балаларды оқытуға шығындарды өтеу "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жүргізіледі".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Ж. Молдагалиева
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

О внесении изменения в решение маслихата города Семей от 21 сентября 2017 года № 18/115–VI "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 52/380-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 мая 2020 года № 7064
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", соответствии с пунктом 4 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико- педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей № 18/115-VI от 21 сентября 2017 года "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5226, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных гражданских актов Республики Казахстан в электронном виде 11 октября 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. "Возместить затраты на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану ежемесячно в течение учебного года в размере десяти месячных расчетных показателей".
подпункт 2.1. пункта 2 изложить в следующей редакции:
2.1. "Возмещение затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями производится государственным учреждением "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Семей Восточно-Казахстанской области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата Ж. Молдагалиева
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов