"Семей қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Семей қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қазандағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қазанда № 7638 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Семей қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Семей қаласы әкімінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6372 тіркелген, 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 100 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Салимов
КЕЛІСІЛДІ:
Семей қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
З. Тоқаев
Қала әкімінің 2020 жылғы
"02" қазандағы № 4 шешіміне
қосымша
Қала әкімінің 2019 жылғы
"10" желтоқсандағы № 5
шешіміне қосымша
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лебаев көшесі, нөмірі жоқ.
1 Лесотарная көшесі, 1-29 үйлер, 2 Лесотарная көшесі, 1-25 үйлер, Нижне-Ключевая көшесі, 1-25 үйлер, Верхне-Ключевая көшесі, 1-7 үйлер, 1 Жоламан көшесі, 1-59 үйлер, 2 Жоламан көшесі, 1-64 үйлер, 3 Жоламан көшесі, 1-55 үйлер, 4 Жоламан көшесі, 1-76 үйлер, 5 Жоламан көшесі, 1-25 үйлер, 6 Жоламан көшесі, 1-27 үйлер, 7 Жоламан көшесі, 1-22 үйлер, ет комбинатының базасы, Рехтик көшесі, Шульбинская көшесі, 1-24 үйлер, Қарагандинская көшесі, 1-59 үйлер, Бухтарминская көшесі, 1-33 үйлер, Убинская көшесі, 1-11 үйлер, Георгиевская көшесі, 1-33 үйлер, 7 Кирпичный тұйық көшесі, 1-53 үйлер, 8 Кирпичный тұйық көшесі, 1-31 үйлер, 666 Километр көшесі.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 48 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Холодный ключ кенті, Школьная көшесі, 42.
Холодный ключ кенті, Шульбинский жол үсті көшесін, Лениногорская көшесін, екі жағын қосқанда.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лебаев көшесі, нөмірі жоқ.

О внесении изменения в решение акима города Семей от 10 декабря 2019 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории города Семей"
Решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 2 октября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 октября 2020 года № 7638
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Семей от 10 декабря 2019 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6372, опубликовано 20 декабря 2019 года в газетах "Семей таны" и "Вести Семей" № 100) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Семейской городской
территориальной избирательной комиссии
З. Токаев
Приложение
к решению акима города
от "02" октября 2020 года № 4
Приложение
к решению акима города
от "10" декабря 2019 года № 5
Избирательный участок № 149
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21", улица Лебаева, без номера.
Улица 1 Лесотарная, дома 1-29, улица 2 Лесотарная, дома 1-25, улица Нижне-Ключевая, дома 1-25, улица Верхне-Ключевая, дома 1-7, улица 1 Жоламановка, дома 1-59, улица 2 Жоламановка, дома 1-64, улица 3 Жоламановка, дома 1-55, улица 4 Жоламановка, дома 1-76, улица 5 Жоламановка, дома 1-25, улица 6 Жоламановка, дома 1-27, улица 7 Жоламановка, дома 1-22, база мясокомбината, улица Рехтик, улица Шульбинская, дома 1-24, улица Карагандинская, дома 1-59, улица Бухтарминская, дома 1-33, улица Убинская, дома 1-11, улица Георгиевская, дома 1-33, переулок 7 Кирпичный, дома 1-53, переулок 8 Кирпичный, дома 1-31, улица 666 Километр.
Избирательный участок № 150
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 48", поселок Холодный ключ, улица Школьная, 42.
Поселок Холодный ключ, включая улицу Шульбинский заезд, улицу Лениногорская, обе стороны.
Избирательный участок № 151
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21", улица Лебаева, без номера.

Лебаев көшесінен бастап, Алматы - Семей бас теміржол желісі бойымен қаланың оңтүстік шетіне дейін, 1 Кирпичный тұйық көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 1-34 үйлерді, 2 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-55 үйлерді, 3 Кирпичный тұйық көшесіндегі 3-44 үйлерді, 4 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-75 үйлерді, 5 Кирпичный тұйық көшесіндегі 3-135 үйлерді, 6 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-66 а үйлерді, 9 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-55 үйлерді, 10 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-52 үйлерді, Кірпіш зауыты көшесі, 19-50 үйлерді, 2 Кирпичный тұйығы көшесіндегі 2-10 үйлерді, 3 Кирпичный тұйығы көшесіндегі 3-44 үйлерді қосқанда, Лебаев көшесіне шығып, Лебаев көшесіндегі 1-51 үйлер, Алматы - Семей бас теміржол желісіне дейін.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әуезов даңғылы, 85.
Әуезов даңғылынан бастап, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Байғожина көшесіне дейін, Байғожина көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, Титов көшесіне дейін, Титов көшесімен, Титов көшесіндегі 144, 146, 148, 159-үйлерді және Пищевиков көшесіндегі 5, 7, 9, 11- үйлерді қосқанда, Кабельный тұйық көшесіне дейін, Кабельный тұйық көшесінің тақ жағынан Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының тақ жағынан теміржол өткеліне дейін, бұрынғы СКТУ-6 екі жатақханасын қоспағанда.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 41 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Титов көшесі, 138.
Сорокин көшесінен бастап, Титов көшесінің жұп жағынан, Титов көшесі, 155 а бойынша "Транспорт" өндірістік бірлестігінің жатақханасын қосқанда, Байғожина көшесіне дейін, Байғожина көшесімен, Титов көшесіндегі 144, 146, 148, 159-үйлерді және Пищевиков көшесіндегі 5, 7, 9, 11-үйлерді қоспағанда, Алматы-Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінің тақ жағынан Титов көшесіне дейін, 1 Околоток көшесіндегі 2 пәтерлі тұрғын үйді қосқанда.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: "Құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (спорт залы), Парковая көшесі, 1.
Автоколонна аумағынан бастап, құрылыс колледжінің ғимаратын, Юность көшесіндегі 10/1-үйді, Селевин көшесіндегі 37, 39, 41, 43-үйлерді қоспағанда, Аягөз көшесіндегі теміржол желісінің бойымен, үй құрылыстары аяқталғанға дейін, Аэропорт көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 6-180 үйлерді, әуе кәсіпорнының және Жас Алаш көшелерінің тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Юность көшесі, 80.

От улицы Лебаева вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до южной окраины города, включая все жилые дома по переулку 1 Кирпичный, дома 1-34, переулку 2 Кирпичный, дома 1-55, переулку 3 Кирпичный, дома 3-44, переулку 4 Кирпичный, дома 1-75, переулку 5 Кирпичный, дома 3-135, переулку 6 Кирпичный, дома 1-66 а, переулку 9 Кирпичный, дома 1-55, переулку 10 Кирпичный, дома 1-52, улица Кирпичный завод, дома 19-50, по улице 2 Кирпичный тупик, дома 2-10, по улице 3 Кирпичный тупик, дома 3-44, с выходом на улицу Лебаева, по улице Лебаева, дома 1-51, до главной железнодорожной линии Алматы - Семей.
Избирательный участок № 152
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13", проспект Ауэзова, 85.
От проспекта Ауэзова вдоль железнодорожной линии до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Байгожиной, включая жилые дома по улице Байгожиной, до улицы Титова, по улице Титова, включая дома 144, 146, 148, 159 по улице Титова и дома 5, 7, 9, 11 по улице Пищевиков, до переулка Кабельный, по переулку Кабельный, с нечетной стороны, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с нечетной стороны, до железнодорожного переезда, исключая два общежития бывшего СПТУ-6.
Избирательный участок № 153
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 41", улица Титова, 138.
От улицы Сорокина по улице Титова, с четной стороны, включая общежитие производственного объединения "Транспорт" по улице Титова, 155 а, до улицы Байгожиной, по улице Байгожиной, исключая дома 144, 146, 148, 159 по улице Титова и дома 5, 7, 9, 11 по улице Пищевиков, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Сорокина, по улице Сорокина, с нечетной стороны, до улицы Титова, включая 2-х квартирный жилой дом по улице 1 Околоток.
Избирательный участок № 154
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Колледж строительства" (спортивный зал), улица Парковая, 1.
От территории автоколонны, исключая здание колледжа строительства, дом 10/1 по улице Юности, дома 37, 39, 41, 43 по улице Селевина, вдоль линии железной дороги по улице Аягузской до конца домостроений, включая все жилые дома по улице Аэропортовской, дома 6-180, жилые дома авиапредприятия и улиц Жас Алаш.
Избирательный участок № 155
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19", улица Юности, 80.

Юность тұрғын ауданы, 8, 25, 29, 31, 33, 33 а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79-үйлер, Юность ықшамауданының 3-үйі мен 1/1 жатақханасын қосқанда.
№ 1134 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Юность көшесі, 80.
Юность тұрғын ауданы, 4, 7, 19 а, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73-үйлер, Юность ықшамауданының 4/3-үйі мен 1/2 жатақханасын қосқанда.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: "Құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (акт залы), Парковая көшесі, 1.
Құрылыс колледжінің ғимаратынан бастап, автоколонна бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесімен, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46-үйлерді қосқанда, Юность көшесіне дейін, Юность көшесімен, Юность ықшамауданының 1, 2-үйлерін қосқанда, Юность тұрғын ауданына дейін, Юность тұрғын ауданының 5, 19, 21, 23, 27, 53, 61-тұрғын үйлерін қосқанда, құрылыс колледжінің ғимаратына дейін, Юность көшесіндегі 10/1-үйді қосқанда.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 49 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұшақтар ықшамауданы, 1.
Селевин көшесінен бастап, Рыков көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесінің тақ жағынан, Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесінің тақ жағынан, Комсомольский кентінің шетіне дейін, Комсомольский кенті шетінің бойымен Волгоградская көшесіне дейін, Волгоградская көшесімен, Ұшақтар жаңа тұрғын алабын (оның ішінде мемлекеттік бағдарлама бойынша салынған бір қабатты 50 үйлер), Юность тұйық көшелерінің үйлерін қосқанда, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесімен, Рыков көшесіне дейін, Қаракөл ауылын, Балта-Тарақ ауылын қосқанда.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 35 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Селевин көшесі, 24.
Селевин көшесінен бастап, Автодорожная көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесінің тақ жағынан, Рыков көшесіне дейін, Рыков көшесінің жұп жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінің жұп жағынан, Селевин көшесіндегі 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-үйлерді қоспағанда, Автодорожная көшесіне дейін, Титов көшесіндегі 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128-үйлерді, Селевин көшесіндегі 31, 33-үйлерді, Сорокин көшесіндегі 50-үйді қосқанда.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Молодогвардейская көшесі, 48.
Молодогвардейская көшесінен бастап, Янушкевич көшесінің жұп жағынан, Автодорожная көшесіне дейін, Автодорожная көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесінің жұп жағынан, Янушкевич көшесіне дейін. 18 Подстанция көшесінің тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Молодогвардейская көшесі, 48.
Янушкевич көшесінен бастап, Молодогвардейская көшесінің жұп жағынан, Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесінің жұп жағынан, Семей - Знаменка тас жолына дейін, Семей - Знаменка тас жолы бойымен Янушкевич көшесіне дейін, Янушкевич көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Байтұрсынов көшесі, 67 а.

Жилой район Юность, дома 8, 25, 29, 31, 33, 33 а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79, включая дом 3 и общежитие 1/1 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 1134
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19", улица Юности, 80.
Жилой район Юность, дома 4, 7, 19 а, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73, включая дом 4/3 и общежитие 1/2 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 156
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Колледж строительства" (актовый зал), улица Парковая, 1.
От здания колледжа строительства вдоль автоколонны до улицы Селевина, по улице Селевина, включая дома 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46 до улицы Юности, по улице Юности, включая дома 1, 2 микрорайона Юность, до жилого района Юность, включая жилые дома 5, 19, 21, 23, 27, 53, 61 жилого района Юность, до здания колледжа строительства, включая дом 10/1 по улице Юность.
Избирательный участок № 200
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 49", микрорайон Ушактар, 1.
От улицы Селевина, по улице Рыкова, с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской, с нечетной стороны, до улицы Дружбы, по улице Дружбы, с нечетной стороны, до окраины поселка Комсомольский, вдоль окраины поселка Комсомольский до улицы Волгоградской, по улице Волгоградской, включая новый жилой массив Ушактар (в том числе одноэтажные 50 домов построенные по государственной программе), дома переулков Юности, до улицы Селевина, по улице Селевина, до улицы Рыкова, включая село Караколь, село Балта-Тарак.
Избирательный участок № 291
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35", улица Селевина, 24.
От улицы Селевина по улице Автодорожной, с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской, с нечетной стороны, до улицы Рыкова, по улице Рыкова, с четной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, с четной стороны, исключая дома 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 по улице Селевина, до улицы Автодорожная, включая дома 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128 по улице Титова, дома 31, 33 по улице Селевина, дом 50 по улице Сорокина.
Избирательный участок № 157
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени Кайрата Рыскулбекова", улица Молодогвардейская, 48.
От улицы Молодогвардейской по улице Янушкевича, с четной стороны, до улицы Автодорожной, по улице Автодорожной, с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской, с четной стороны, до улицы Янушкевича. Включая жилые дома улицы 18 Подстанция.
Избирательный участок № 158
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени Кайрата Рыскулбекова", улица Молодогвардейская, 48.
От улицы Янушкевича по улице Молодогвардейской, с четной стороны, до улицы Дружбы, по улице Дружбы, с четной стороны, до трассы Семей - Знаменка, вдоль трассы Семей – Знаменка до улицы Янушкевича, по улице Янушкевича, с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской.
Избирательный участок № 159
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств", улица Байтурсынова, 67 а.

Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Тарбағатай көшесінің тақ жағынан, Жібек жолы көшесіне дейін, Жібек жолы көшесіндегі 33-69 үйлер, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 1-9 тақ санды үйлер, Байтұрсынов тұйық көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 12, 14-үйлерді қосқанда, Байтұрсынов тұйық көшесінің тақ жағынан, Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінің тақ жағынан, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының тақ жағынан, Әуезов даңғылындағы 41, 43, 47, 49-үйлерді қосқанда, теміржол өткеліне дейін, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Тарбағатай көшесіне дейін.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 42 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әуезов даңғылы, 112.
Селевин көшесінен бастап, Әуезов даңғылындағы 98-114 а үйлер, бұрынғы троллейбус паркінің аумағын қосқанда, Уральский жол үсті көшесіне дейін, Уральский жол үсті көшесінің тақ жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 15, 15 а үйлер, Әуезов даңғылына дейін, Болашақ және Келешек жекеменшік секторын қосқанда.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 35 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Селевин көшесі, 24.
Сорокин көшесінен бастап, Титов көшесінің тақ жағынан, одан әрі Бозтаев көшесімен, Кустанайская көшесіндегі 79-үйге дейін, Кустанайская көшесіндегі 79-үйді қоспағанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесіндегі 61-үйді қосқанда, Уральский жол үсті көшесіне дейін, Уральский жол үсті көшесінің жұп жағынан, Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесіндегі 36, 38, 40, 42, 44, 46-үйлерді қосқанда, Титов көшесіне дейін.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының № 2 корпусы, Селевин көшесі, 12 "Б".
Безымянная көшесінен бастап, Берел көшесімен, Берел көшесіндегі 49, 59-үйлерді қоспағанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының жұп жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 12, 16, 18, 20, 22 - жұп санды үйлер, Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің тақ жағынан, 21, 23, 27-үйлер, Берел көшесіне дейін, 410 кварталдың барлық үйлерін, Лермонтов көшесінің 54, 60, 60-1, 62, 64-үйлерін қосқанда.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтұрсынов көшесі, 67.
Тарбағатай көшесінен бастап, Жібек жолы көшесіндегі 26-54 жұп санды үйлер, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 2-6 жұп санды үйлер, Байтұрсынов тұйық көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 12, 14-үйлерді қоспағанда, Байтұрсынов тұйық көшесінің жұп жағынан, Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінің жұп жағынан, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының тақ жағынан, Әуезов даңғылындағы 41, 43, 47, 49-үйлерді қоспағанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесінің тақ жағынан, Жібек жолы көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 46 және Өтепбаев көшесіндегі 50, 50 б, 50 в тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Байтұрсынов көшесі, 29 бойынша ғимараттағы үй-жай.

От берега реки Иртыш по улице Тарбагатайской, с нечетной стороны, до улицы Жибек жолы, по улице Жибек жолы, дома 33-69, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, нечетные дома 1-9, до переулка Байтурсынова, включая дома 12, 14 по улице Селевина, по переулку Байтурсынова, с нечетной стороны, до улицы Сорокина, по улице Сорокина, с нечетной стороны до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с нечетной стороны, включая дома 41, 43, 47, 49 по проспекту Ауэзова, до железнодорожного переезда, вдоль железнодорожной линии до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Тарбагатайской.
Избирательный участок № 160
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 42", проспект Ауэзова, 112.
От улицы Селевина по проспекту Ауэзова, дома 98-114 а, включая территорию бывшего троллейбусного парка, до улицы Уральский заезд, по улице Уральский заезд, с нечетной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, дома 15, 15 а, до проспекта Ауэзова, включая частный сектор Болашак и Келешек.
Избирательный участок № 161
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35", улица Селевина, 24.
От улицы Сорокина, по улице Титова, с нечетной стороны, далее по улице Бозтаева, до дома 79 по улице Кустанайской, исключая дом 79 по улице Кустанайской, до улицы Тарбагатайской, включая дом 61 по улице Тарбагатайской до улицы Уральский заезд, по улице Уральский заезд, с четной стороны, до улицы Сорокина, включая дома 36, 38, 40, 42, 44, 46 по улице Сорокина, до улицы Титова.
Избирательный участок № 162
Центр: Корпус № 2 коммунального государственного казҰнного предприятия "Дворец творчества детей и молодежи", улица Селевина, 12 "Б".
От улицы Безымянной по улице Берел, исключая дома 49, 59 по улице Берел до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с четной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, четные дома 12, 16, 18, 20, 22, до улицы Безымянной, по улице Безымянной, с нечетной стороны, дома 21, 23, 27, до улицы Берел, включая все дома 410–го квартала, улицы Лермонтова, 54, 60, 60-1, 62, 64.
Избирательный участок № 163
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20", улица Байтурсынова, 67.
От улицы Тарбагатайской, по улице Жибек жолы, четные дома 26-54, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, четные дома 2-6, до переулка Байтурсынова, исключая дома 12, 14 по улице Селевина, по переулку Байтурсынова, с четной стороны, до улицы Сорокина, по улице Сорокина, с четной стороны, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с нечетной стороны, исключая дома 41, 43, 47, 49 по проспекту Ауэзова, до улицы Тарбагатайской, по улице Тарбагатайской, с нечетной стороны, до улицы Жибек жолы, исключая жилые дома 46 по улице Байтурсынова и 50, 50 б, 50 в, по улице Утепбаева.
Избирательный участок № 164
Центр: Помещение в здании по улице Байтурсынова, 29.

Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Театральная көшесіндегі 5-25 тақ санды үйлер, 15-ықшамауданның 18-тұрғын үйін қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен, 15-ықшамауданның 15, 27 в тұрғын үйлерін қосқанда, Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен, Тарбағатай көшесіне дейін, Өтепбаев көшесіндегі 44, 50, 50 б, 50 в тұрғын үйлерін қосқанда, Тарбағатай көшесіндегі 4-20 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін.
№ 165 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтұрсынов көшесі, 38.
Алматы – Семей теміржол желісінен бастап, Берел көшесінің екі жағы, Бозтаев көшесіндегі 75 және Кустанайская көшесіндегі 77, 79-үйлерді, Берел көшесіндегі 49, 59-үйлерді қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылынан бастап, Лермонтов көшесімен Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 46-тұрғын үйді қосқанда, Байтұрсынов көшесіндегі 29, 31-тақ санды үйлер, Баздырев көшесіне дейін, Баздырев көшесімен Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесіндегі 42, 44-жұп санды үйлер, 31 б тақ санды тұрғын үйді қосқанда, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 37, 41-тақ санды үйлер, Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің тақ жағынан теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Лермонтов көшесіне дейін, Бозтаев көшесіндегі 61 а тұрғын үйді, Әуезов даңғылы, 42, Лермонтов көшесі, 54 бойынша екі тұрғын үйді және Безымянная көшесіндегі 2 және 4-тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 27 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әуезов даңғылы, 17.
Бозтаев көшесіндегі 59, 61 а тұрғын үйлер, Островский көшесіндегі 5 а, 5 б, 8, 10, 12-тұрғын үйлер, Узбекская көшесіндегі 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40 а, 40 б тұрғын үйлер, Бозтаев көшесіндегі 40 в, 40 г, 40 д, 40 е, 40 ж үйлер, Безымянная көшесіндегі 2, 4-тұрғын үйлерді, Жаңасемей көшесіндегі 31 е үйді қосқанда.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтұрсынов көшесі, 38.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Иртышская көшесіндегі 3-13 тақ санды үйлер, Бозтаев көшесіндегі 17-тұрғын үйді қоспағанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесінен бастап Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесінің тақ жағынан, 31 б үйді қоспағанда, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 2, 2 а, 4, 6-жұп санды үйлер, Байтұрсынов көшесіндегі 38-тұрғын үйді қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, 15-ықшамауданның 18-тұрғын үйін қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Иртышская көшесіне дейін.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геодезия және картография жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының корпусы, Затаевич көшесі, 4.

От берега реки Иртыш по улице Театральной, нечетные дома 5-25, включая жилой дом 18 15-го микрорайона до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая жилые дома 15, 27.в 15-го микрорайона, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, до улицы Тарбагатайской, включая жилые дома 44, 50, 50 б, 50 в, по улице Утепбаева, по улице Тарбагатайской, четные дома 4-20, до берега реки Иртыш.
Избирательный участок № 165
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная гимназия имени Шакарима с обучением на трех языках", улица Байтурсынова, 38.
От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Берел, обе стороны, включая дома 75 по улице Бозтаева и 77, 79 по улице Кустанайской, дома 49, 59, по улице Берел, до проспекта Ауэзова, от проспекта Ауэзова по улице Лермонтова до улицы Байтурсынова, включая жилой дом 46 по улице Байтурсынова, по улице Байтурсынова, нечетные дома 29, 31, до улицы Баздырева, по улице Баздырева до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской, четные дома 42, 44, включая нечетный жилой дом 31 б, до улицы Театральной, по улице Театральной, нечетные дома 37, 41, до улицы Безымянной, по улице Безымянной, с нечетной стороны, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Лермонтова, исключая жилой дом 61 а по улице Бозтаева, два жилых дома по проспекту Ауэзова, 42, улице Лермонтова, 54, и жилые дома 2 и 4 по улице Безымянной.
Избирательный участок № 166
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 27", проспект Ауэзова, 17.
Жилые дома 59, 61 а, по улице Бозтаева, жилые дома 5 а, 5 б, 8, 10, 12 по улице Островского, жилые дома 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40 а, 40 б, по улице Узбекской, дома 40 в, 40 г, 40 д, 40 е, 40 ж, по улице Бозтаева, включая жилые дома 2, 4 по улице Безымянной, дом 31 е, по улице Жанасемейской.
Избирательный участок № 167
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная гимназия имени Шакарима с обучением на трех языках", улица Байтурсынова, 38.
От берега реки Иртыш по улице Иртышской, нечетные дома 3-13, исключая жилой дом по улице Бозтаева, 17, до улицы Победы, от улицы Победы до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской, по нечетной стороне, исключая дом 31 б, до улицы Театральной, по улице Театральной, четные дома 2, 2 а, 4, 6, включая жилой дом 38 по улице Байтурсынова до берега реки Иртыш, исключая жилой дом 18 15-го микрорайона, вдоль берега реки Иртыш до улицы Иртышской.
Избирательный участок № 168
Центр: Корпус коммунального государственного казҰнного предприятия "Высший колледж геодезии и картографии", улица Затаевича, 4.

Алматы – Семей теміржол желісінен бастап, Первомайская көшесімен Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен, Байтұрсынов көшесіндегі 1 а және Первомайская көшесіндегі 41-үйлерді қосқанда, Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесімен Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 16, 18, 20-үйлер, Бозтаев көшесіндегі 17-тұрғын үйді қосқанда, Алматы – Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 30 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өтепбаев көшесі, 37 "А".
Әуезов даңғылынан бастап, Первомайская көшесіндегі 37 а–39 тақ санды үйлер, Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен, Байтұрсынов көшесіндегі 1 а және Первомайская көшесіндегі 41-үйлерді қоспағанда, Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесі, 4-тұрғын үйді қосқанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 4-14 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 9-19 тақ санды үйлер, Бөгембайұлы көшесіне дейін, Бөгембайұлы көшесіндегі 11, 35, 41, 43-тақ санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесінің жұп жағынан, Бөгембайұлы көшесіндегі 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын, Затаевич көшесі, 31-тұрғын үйді қоспағанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 7 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15-ықшамауданы, Бөгембайұлы көшесі, 38 "А".
Әуезов даңғылынан бастап, Тәңірбергенов көшесімен, Тәңірбергенов көшесі, 25 және Әуезов даңғылы, 3-тұрғын үйлерді қоспағанда, Бөгембайұлы көшесіне дейін, Бөгембайұлы көшесіндегі 30-38 жұп санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесімен, Бөгембайұлы көшесі, 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын және Затаевич көшесі, 31-тұрғын үйді қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен, 37-үйді қосқанда, Тәңірбергенов көшесіне дейін.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геодезия және картография жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Заря көшесі, 42.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Первомайская көшесіндегі 14, 16-жұп санды үйлер, Бөгембайұлы көшесіне дейін, Бөгембайұлы көшесіндегі 21-25 тақ санды үйлер, Тәңірбергенов көшесіне дейін, Тәңірбергенов көшесімен, Әуезов даңғылына дейін, Тәңірбергенов көшесі, 25 және Әуезов даңғылы, 3-тұрғын үйді қосқанда, Әуезов даңғылындағы 4, 4 а жұп санды үйлер Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 24 а, 28, 28 б жұп санды үйлер, Бозтаев көшесіндегі 30 а үй, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геологиялық барлау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Кәрменов көшесі, 11.

От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, включая дома 1 а, по улице Байтурсынова и 41 по улице Первомайской, до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, по улице Утепбаева до улицы Победы, по улице Победы, дома 16, 18, 20, включая жилой дом по улице Бозтаева, 17, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 169
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30", улица Утепбаева, 37 "А".
От проспекта Ауэзова по улице Первомайской, нечетные дома 37 а-39, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, исключая дома 1 а, по улице Байтурсынова и 41 по улице Первомайской, до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, включая жилой дом по улице Утепбаева, 4, до улицы Победы, по улице Победы, четные дома 4-14, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской, по улице Первомайской, нечетные дома 9-19, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, нечетные дома 11, 35, 41, 43, до улицы Крестьянской, по четной стороне улицы Крестьянской, исключая жилой дом 40 по улице Богембайулы, общежитие Семейского узла телекоммуникаций, жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 170
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 7", 15 микрорайон, улица Богембайулы, 38 "А".
От проспекта Ауэзова по улице Танирбергенова, исключая жилые дома по улице Танирбергенова, 25 и проспекту Ауэзова, 3, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, четные дома 30-38, до улицы Крестьянской, по улице Крестьянской, включая жилой дом по улице Богембайулы, 40, общежитие Семейского узла телекоммуникаций и жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая дом 37, до улицы Танирбергенова.
Избирательный участок № 171
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Высший колледж геодезии и картографии", улица Заря, 42.
От берега реки Иртыш по улице Первомайской, четные дома 14, 16, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, нечетные дома 21-25, до улицы Танирбергенова, по улице Танирбергенова, до проспекта Ауэзова, включая жилой дом по улице Танирбергенова, 25 и проспекту Ауэзова, 3, по проспекту Ауэзова, четные дома 4, 4 а, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, четные дома 24 а, 28, 28 б, дом 30 а, по улице Бозтаева, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 172
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Геологоразведочный колледж", улица Карменова, 11.

Первомайская көшесінен бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінен бастап, Автодорожная көшесінің тақ жағынан, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесінің тақ жағынан, Первомайская көшесіне дейін, Рысқұлов көшесі, 87 және Первомайская көшесі, 79-үйлерді қоспағанда, Первомайская көшесінің тақ жағынан, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геологиялық барлау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Кәрменов көшесі, 11.
Рысқұлов көшесінен бастап, Қашаубаев көшесінің тақ жағынан Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесінің жұп жағынан, 2 Школьная көшесіне дейін, 2 Школьная көшесінің тақ жағынан, Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің жұп жағынан, Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесінің жұп жағынан, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесі, 87 және Первомайская көшесі, 79-үйлерді қосқанда, Рысқұлов көшесінің екі жағы, Қашаубаев көшесіне дейін, Рысқұлов көшесінің жұп жағынан үйлерді қосқанда, Глинка көшесіне дейін.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 32 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Докучаев көшесі, 57.
Алматы - Семей теміржол желісінен бастап, Первомайская көшесінің жұп жағынан, Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің тақ жағынан, 2 Школьная көшесіне дейін, 2 Школьная көшесінің жұп жағынан, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесінің тақ жағынан, Қашаубаев көшесіне дейін, Қашаубаев көшесінің тақ жағынан, 2 Школьная көшесіне дейін, Бозтаев көшесіндегі 1 б үйді және Қашаубаев көшесіндегі 2, 2 а үйлерді, Кәрменов көшесіндегі 53-үйді қосқанда, 2 Школьная көшесінің тақ жағынан, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 10 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кәрменов көшесі, 47 "А".
Рысқұлов көшесінен бастап, Спартак көшесінің тақ жағынан, Галето көшесіне дейін, Галето көшесінің тақ жағынан, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің жұп жағынан, Турксибская көшесіне дейін, Турксибская көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80-үйлерді қоспағанда, 2 Школьная көшесіне дейін, Қарқаралы көшесіндегі 22, 24-үйлерді, Народная көшесіндегі 68, 70-үйлерді, Турксибская көшесіндегі 79, 85-үйлерді қосқанда, 2 Школьная көшесінің жұп жағынан, Қашаубаев көшесіне дейін, Қашаубаев көшесінің жұп жағынан, Рысқұлов көшесіне дейін, Бозтаев көшесіндегі 1 б үйді және Қашаубаев көшесіндегі 2, 2 а үйлерді, Кәрменов көшесіндегі 53-үйді қоспағанда, Рысқұлов көшесінің тақ жағынан, Спартак көшесіне дейін.
№ 175 сайлау учаскесі

От улицы Первомайской вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Селевина, от улицы Селевина по улице Автодорожной, с нечетной стороны, до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова, с нечетной стороны, до улицы Первомайской, исключая дома по улице Рыскулова, 87 и Первомайская, 79, по улице Первомайской, с нечетной стороны, до линии железной дороги Алматы – Семей.
Избирательный участок № 206
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Геологоразведочный колледж", улица Карменова, 11.
От улицы Рыскулова по улице Кашаубаева, с нечетной стороны, до улицы Карменова, по улице Карменова, с четной стороны, до улицы 2-й Школьной, по улице 2-й Школьной, с нечетной стороны, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, с четной стороны, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, с четной стороны, до улицы Рыскулова, включая дома Рыскулова, 87 и Первомайская, 79, по улице Рыскулова, обе стороны, до улицы Кашаубаева, включая дома по улице Рыскулова, с четной стороны, до улицы Глинки.
Избирательный участок № 173
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32", улица Докучаева, 57.
От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской, с четной стороны, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, с нечетной стороны, до улицы 2-я Школьная, по улице 2-ой Школьной, с четной стороны, до улицы Карменова, по улице Карменова, с нечетной стороны, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, с нечетной стороны, до улицы 2-й Школьной, включая дом 1 б, по улице Бозтаева, дома 2, 2 а, по улице Кашаубаева, дом 53, по улице Карменова, по улице 2-й Школьной, с нечетной стороны, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 174
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10", улица Карменова, 47 "А".
От улицы Рыскулова, по улицы Спартака, с нечетной стороны, до улицы Галето, по улице Галето, с нечетной стороны, до улицы Докучаева, по улице Докучаева, с четной стороны, до улицы Турксибской, исключая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы 2-ой Школьной, включая дома 22, 24 по улице Каркаралинской, дома 68, 70 по улице Народной, дома 79, 85 по улице Турксибской, по улице 2-ой Школьной, с четной стороны, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, с четной стороны, до улицы Рыскулова, исключая дом 1 б, по улице Бозтаева, дома 2, 2 а, по улице Кашаубаева, дом 53, по улице Карменова, по улице Рыскулова, с нечетной стороны, до улицы Спартака.
Избирательный участок № 175

Орталығы: "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Глинка көшесі, 20.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесінің жұп жағынан, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 3, 9-үйлерді қосқанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесімен Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесіндегі 1-5 а, 1 а үйлерді және Жастар 1, 2, 3 тұйық көшелерін қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен теміржол желісіне дейін.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Әлихан Бөкейхан атындағы № 39 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Физкультурная көшесі, 11.
Галето көшесінен бастап, Рахимов көшесіндегі 37-үй, Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесіндегі 9 а-35 үйлер, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Турксибская көшесіне дейін, Турксибская көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80-үйлерді қосқанда, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің тақ жағынан, Галето көшесіне дейін, Галето көшесіндегі 22-30 үйлер, Рахимов көшесіне дейін, Народная көшесіндегі 33-үйді және Докучаев көшесіндегі 37-45 үйлерді қосқанда.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 1 оқу корпусы, Глинка көшесі, 20 "А".
Рахимов көшесінен бастап, Галето көшесіндегі 32-44 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесінің тақ жағынан, Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесіндегі 41-57 үйлер, Глинка көшесіндегі 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а, үйлерді қосқанда, Рахимов көшесіне дейін, Рахимов көшесінің жұп жағынан, Галето көшесіне дейін, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының 2, 2 а жатақханаларын қосқанда.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 9 оқу корпусы, Физкультурная көшесі, 4.
Кәрменов көшесінен бастап, Глинка көшесінің жұп жағынан, Глинка көшесіндегі 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а үйлерді қоспағанда, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесінің тақ жағынан, Би Боранбай көшесіне дейін, Синицын көшесіндегі 11, 13 а үйлерді қосқанда, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің жұп жағынан, Докучаев көшесіндегі 1 а үйді және Жастар 1, 2, 3 тұйық көшелерін қоспағанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 2, 2 а, 17, 19-үйлерді қоспағанда, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 3, 9-үйлерді қоспағанда, Глинка көшесіне дейін.
№ 179 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22", улица Глинки, 20.
От берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Глинки, по улице Глинки, с четной стороны, до улицы Карменова, включая дома 3, 9 по улице Карменова, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной до улицы Докучаева, включая дома 1-5 а, 1 а, по улице Докучаева и переулки Жастар 1, 2, 3 до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги.
Избирательный участок № 176
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39 имени Алихана Бокейхана", улица Физкультурная, 11.
От улицы Галето по улице Рахимова дом 37, до улицы Глинки, по улице Глинки дома 9 а-35, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Турксибской, включая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы Докучаева, по улице Докучаева, с нечетной стороны, до улицы Галето, по улице Галето дома 22-30, до улицы Рахимова, включая дом 33 по улице Народной и дома 37-45 по улице Докучаева.
Избирательный участок № 177
Центр: Учебный корпус № 1 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей", улица Глинки, 20 "А".
От улицы Рахимова по улице Галето, дома 32- 44, до улицы Спартака, по улице Спартака, с нечетной стороны, до улицы Глинки, по улице Глинки дома 41-57, включая дома 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а, по улице Глинки, до улицы Рахимова, по улице Рахимова, с четной стороны, до улицы Галето, включая общежития 2, 2 а некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Избирательный участок № 178
Центр: Учебный корпус № 9 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей", улица Физкультурная, 4.
От улицы Карменова по улице Глинки, с четной стороны, исключая дома 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а, по улице Глинки, до улицы Спартака, по улице Спартака, с нечетной сторны, до улицы Би Боранбая, включая дома 11, 13 а, по улице Синицына, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Докучаева, по улице Докучаева, с четной стороны, исключая дом 1 а, по улице Докучаева и переулки Жастар 1, 2, 3 до улицы Физкультурной, исключая дома 2, 2 а, 17, 19 по улице Физкультурной, до улицы Карменова, исключая дома 3, 9 по улице Карменова, до улицы Глинки.
Избирательный участок № 179

Орталығы: "Әлихан Бөкейхан атындағы № 39 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Физкультурная көшесі, 11.
Спартак көшесінен бастап, Рысқұлов көшесімен Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесінен бастап, Тихий тұйық көшесіндегі 1-8 үйлер, Би Боранбай көшесіне дейін, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесінің жұп жағынан, Рысқұлов көшесіндегі 15-үйді қосқанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесінің тақ жағынан, Физкультурная көшесіндегі 16, 17, 19-үйлерді қосқанда, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 14-36 үйлер, Рысқұлов көшесіне дейін.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей" колледжі" мекемесі, Синицын көшесі, 6.
Би Боранбай көшесінен бастап, Спартак көшесінің жұп жағынан, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесінің жұп жағынан, Физкультурная көшесіндегі 16-үйді қоспағанда, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесінің тақ жағынан, Рысқұлов көшесіндегі 15-үйді қоспағанда, Би Боранбай көшесіне дейін, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Спартак көшесіне дейін.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Спартак көшесі, 1.
Береговая көшесінен бастап, Щорс көшесінің тақ жағынан, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен 1 Щорс тұйық көшесіне дейін, 1 Щорс тұйық көшесі бойымен Щорс көшесіне дейін, Щорс көшесінің тақ жағынан, Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінің тақ жағынан, Береговая көшесіне дейін, Береговая көшесінің жұп жағынан, Щорс көшесіне дейін.
№ 1135 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Спартак көшесі, 1.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Докучаев көшесімен Би Боранбай көшесіне дейін, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінің тақ жағынан, Береговая көшесіне дейін, Береговая көшесінің тақ жағынан, Щорс көшесіне дейін, Щорс көшесінің жұп жағынан, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен Докучаев көшесіне дейін.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің корпусы, Бобровка кенті, 2 тұйық көшесі, 71.
Бобровка кенті, Мұрат 1- саяжай алабы.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бобровка кенті, Строительная көшесі, 8.
Бобровка 1, 2, 3, 4, 5, 6-саяжай алаптары.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бобровка кенті, Строительная көшесі, 8.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39 имени Алихана Бокейхана", улица Физкультурная, 11.
От улицы Спартака по улице Рыскулова до улицы Глинки, от улицы Глинки, по переулку Тихий, дома 1-8, до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова, с четной стороны, включая дом 15 по улице Рыскулова, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, с нечетной стороны, включая дома 16, 17, 19 по улице Физкультурной, до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 14-36, до улицы Рыскулова.
Избирательный участок № 196
Центр: Учреждение "Колледж "Семей", улица Синицына, 6.
От улицы Би Боранбая по улице Спартака, с четной стороны, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, с четной стороны, исключая дом 16 по улице Физкультурной, до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова, с нечетной стороны, исключая дом 15 по улице Рыскулова, до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Спартака.
Избирательный участок № 180
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11", улица Спартака, 1.
От улицы Береговой по улице Щорса, с нечетной стороны, до набережной реки Иртыш, по набережной реки Иртыш до переука 1 Щорса, вдоль переулка 1 Щорса до улицы Щорса, по улице Щорса, с нечетной стороны, до улицы Строительной, по улице Строительной, с нечетной стороны, до улицы Береговой, по улице Береговой, с четной стороны, до улицы Щорса.
Избирательный участок № 1135
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11", улица Спартака, 1.
От берега реки Иртыш по улице Докучаева до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Строительной, по улице Строительной, с нечетной стороны, до улицы Береговой, по улице Береговой, с нечетной стороны, до улицы Щорса, по улице Щорса, с четной стороны, до набережной реки Иртыш, по набережной реки Иртыш до улицы Докучаева.
Избирательный участок № 211
Центр: Корпус коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 44", поселок Бобровка, улица 2 переулок, 71.
Поселок Бобровка, дачный массив Мурат 1.
Избирательный участок № 181
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 44", поселок Бобровка, улица Строительная, 8.
Дачные массивы Бобровка 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 271
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 44", поселок Бобровка, улица Строительная, 8.

Мұрат 2, 3, 4, 5, 6-саяжай алаптары.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Би Боранбай көшесі, 93 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Степной тұрғын ауданы, Степной тұрғын ауданына апаратын автожол бойындағы жатақханалар мен тұрғын үйлер "Западная" автожанармай құю станциясына дейін, Би Боранбай көшесі, 89 бойынша "Қазақстанкабель" акционерлік өндірістік бірлестігінің жатақханасы.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2 қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Кабельный тұйық көшесі, 1.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: 36803- әскери бөлімі, 1-қалашық.
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: 5511- әскери бөлімі, Қаржаубайұлы көшесі, 251 "Б".
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абыралы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абыралы ауылы.
Абыралы ауылдық округі шегінде.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: "Айнабұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Айнабұлақ ауылы.
Айнабұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақбұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі , Ақбұлақ ауылы.
Ақбұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: "Быхин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алғабас ауылы, Быхин көшесі, 2а.
Алғабас ауылдық округі шегінде.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шақаман жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шақаман ауылы, Школьная көшесі, 2.
Шақаман ауылы, Индустриальный кенті, Достық ауылы, Талды учаскесі, Талды жол айрығы.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Жекеменшік үй, Жазық ауылы.
Көкентау ауылдық округінің Жазық ауылы.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бөкенші ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бөкенші ауылы, Уәлиханов көшесі, 24.
Жиенәлі ауылдық округі шегінде.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: "Знаменка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көкентау ауылы, Бейбітшілік көшесі, 17278.
Көкентау ауылы, Қыземшек ауылы.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: "Түрксіб жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұқыр ауылы, Школьная көшесі, 1.
Мұқыр ауылы, Ново-Чайковка учаскесі, Мұрат ауылы, Жалпақ бекеті, 16, 22 жол айрықтары, Крупская атындағы ауыл, Солнечная долина саяжай алабы.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: "Біржан Исадилов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Прииртышское ауылы, Школьная көшесі, 1.
Кенжебай ауылы.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бегалин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қайнар ауылы, Қайнар көшесі, 421.
Қараөлең ауылдық округі шегінде.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бұлақ ауылы, Комсомольская көшесі, 26а.
Бұлақ ауылы, Климентьевка ауылы, Қияқты, Ителі, Птичник, Қабаш учаскелері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ибраев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новобаженово ауылы, Мир көшесі, 35.
Новобаженово, Баженово ауылдары.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приречное жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Приречное ауылы, Школьная көшесі, 4.
Приречное ауылы, Шөптіғақ бекеті, 1 жол айрығы.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы: Ғимараттағы үй-жай, Гранитное ауылы, Гранитное көшесі, 24.
Гранитное ауылы.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрынғы клуб ғимаратындағы үй-жай, Мұздыбай ауылы, Мұздыбай көшесі, 56.
Мұздыбай ауылы.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жарқын жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жарқын ауылы, Сары-Арқа көшесі, 2.
Жарқын ауылы, Жаңа база, Күлтөбе учаскелері.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Ғимараттағы үй-жай, Шаған кенті, Абай көшесі, 9
Шаған кенті.
№ 214 сайлау учаскесі

Дачные массивы Мурат 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 182
Центр: Помещение в здании по улице Би Боранбая, 93.
Жилой район Степной, общежития и жилые дома вдоль автодороги, ведущей в жилой район Степной до автозаправочной станции "Западная", общежитие акционерного производственного объединения "Казахстанкабель" по улице Би Боранбая, 89.
Избирательный участок № 183
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 2", улица переулок Кабельный, 1.
Избирательный участок № 188
Центр: Военная часть 36803, 1 городок.
Избирательный участок № 190
Центр: Военная часть 5511, улица Каржаубайулы, 251 "Б".
Избирательный участок № 191
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Абралинская средняя общеобразовательная школа", село Абралы.
В границах Абралинского сельского округа.
Избирательный участок № 192
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Айнабулакская основная общеобразовательная школа", село Айнабулак.
В границах Айнабулакского сельского округа.
Избирательный участок № 193
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Акбулакская средняя общеобразовательная школа", село Акбулак.
В границах Акбулакского сельского округа.
Избирательный участок № 194
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Быхина", село Алгабас, улица Быхина, 2а.
В границах Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 195
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Чекоманская средняя общеобразовательная школа", село Чекоман, улица Школьная, 2.
Село Чекоман, поселок Индустриальный, село Достык, участок Талды, разъезд Талдинский.
Избирательный участок № 197
Центр: Частный дом, село Жазык.
Село Жазык Кокентауского сельского округа.
Избирательный участок № 198
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Клуб села Букенчи", село Букенчи, улица Валиханова, 24.
В границах Жиеналинского сельского округа.
Избирательный участок № 199
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Знаменская средняя общеобразовательная школа", село Кокентау, улица Бейбітшілік, 17278.
Село Кокентау, село Кыземшек.
Избирательный участок № 201
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Турксибская средняя общеобразовательная школа", село Мукур, улица Школьная, 1.
Село Мукур, участок Ново-Чайковка, село Мурат, станция Жалпак, разъезды 16, 22, село имени Крупской, дачный массив Солнечная долина.
Избирательный участок № 202
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Биржана Исадилова", село Прииртышское, улица Школьная, 1.
Село Кенжебай.
Избирательный участок № 203
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Бегалина", село Кайнар, улица Кайнар, 421.
В границах Караоленского сельского округа.
Избирательный участок № 204
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Булакская средняя общеобразовательная школа", село Булак, улица Комсомольская, 26а.
Село Булак, село Климентьевка, участки Киякты, Ители, Птичник, Кабаш.
Избирательный участок № 205
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Ибраева", село Новобаженово, улица Мира, 35.
СҰла Новобаженово, Баженово.
Избирательный участок № 207
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Приреченская средняя общеобразовательная школа", село Приречное, улица Школьная, 4.
Село Приречное, станция Шоптыгак, разъезд 1.
Избирательный участок № 208
Центр: Помещение в здании, село Гранитное, улица Гранитное, 24.
Село Гранитное.
Избирательный участок № 209
Центр: Помещение в здании бывшего клуба, село Муздыбай, улица Муздыбай, 56.
Село Муздыбай.
Избирательный участок № 210
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Жаркынская средняя общеобразовательная школа", село Жаркын, улица Сары-Арка, 2.
Село Жаркын, участки Новая база, Культобе.
Избирательный участок № 213
Центр: Помещение в здании, поселок Чаган, улица Абая, 9.
Поселок Чаган.
Избирательный участок № 214

Орталығы: "Семей қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Шүлбі кенті кітапханасының филиалы, Шүлбі кенті, 1-ықшамауданы, 14.
Гидроқұрылысшылар кенті, аз қабатты құрылыстар, бірінші ықшамаудан, 4, 14, 15, 16, 17-тұрғын үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шүлбі жалпы орта білім беретін эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шүлбі кенті, 2-ықшамауданы, 16.
Екінші ықшамаудан, 3, 6, 11, 12, 14, 15, 21-тұрғын үйлер.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шүлбі кентінің психиатриялық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Шүлбі кенті, Прибрежная көшесі, 1.
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаныш Сәтбаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 218.
11 Загородняя көшесінің жұп жағынан бастап, Аккульская көшесінің екі жағы қыратқа дейін, қыратпен Контрольный кордонын, Сәтпаев көшесіндегі тазартушы ғимараттарды, Сәтпаев көшесі, 203 бойынша ғимаратты қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Аккульская көшесіне дейін.
№ 218 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаныш Сәтбаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 218.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Мирный тұйық көшесінің тақ жағынан, Сәтпаев көшесіндегі 186-үйді қосқанда, Подхозная көшесіне дейін, Подхозная көшесіндегі 2-12 үйлер, Арычная көшесіндегі барлық үйлерді қосқанда, қыратқа дейін, қыратпен Макаренко көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 2 Аккульская көшесінің екі жағын қосқанда, 11 Загородняя көшесіне дейін, 11 Загородняя көшесінің тақ жағынан, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Мирный тұйық қөшесіне дейін.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 26 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1-ықшамауданы, 15 а.
1-ықшамауданның 15, 16, 17, 18, 19, Сәтпаев көшесіндегі 85, 87, 89, 91, Кожкомбинат көшесіндегі 6, 7-үйлер.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 26 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1-ықшамауданы, 15 а.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, Төменгі кеметұрақты қоспағанда, қыратпен 1- ықшамауданның барлық тұрғын алабын қосқанда, Мирный тұйық көшесіне дейін, Мирный тұйық көшесімен, оны қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен 3-бұлаққа дейін, 1-ықшамауданның 165, 15, 16, 17, 18, 19-үйлерін және Подхозная көшесі мен Арычная көшесіндегі тұрғын үйлерді, "Парус" дүкені жанындағы тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 220 сайлау учаскесі

Центр: Филиал библиотеки поселка Шульбинск коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система города Семей", поселок Шульбинск, 1 микрорайон, 14.
Поселок Гидростроителей, малоэтажные застройки, первый микрорайон, жилые дома 4, 14, 15, 16, 17.
Избирательный участок № 215
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Шульбинская общеобразовательная средняя школа-комплекс эстетического образования и воспитания", поселок Шульбинск, 2 микрорайон, 16.
Второй микрорайон, жилые дома 3, 6, 11, 12, 14, 15, 21.
Избирательный участок № 216
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Психиатрическая больница поселка Шульбинск", поселок Шульбинск, улица Прибрежная, 1.
Избирательный участок № 217
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Каныша Сатбаева", улица Сатпаева, 218.
От улицы 11 Загородней, с четной стороны, по улице Аккульской, обе стороны, до плоскогорья, по плоскогорью, включая Контрольный кордон, очистные сооружения по улицы Сатпаева, здание по улице Сатпаева, 203, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Аккульской.
Избирательный участок № 218
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Каныша Сатбаева", улица Сатпаева, 218.
От берега реки Иртыш, по нечетной стороне переулка Мирный, включая дом 186 по улице Сатпаева, до улицы Подхозной, по улице Подхозной, дома 2-12, включая все дома по улице Арычной, до плоскогорья, по плоскогорью, включая все жилые дома по улице Макаренко, улице 2 Аккульской, обе стороны, до улицы 11 Загородней, по улице 11 Загородней, с нечетной стороны, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до переулка Мирный.
Избирательный участок № 212
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26", 1 микрорайон, 15 а.
Дома 15, 16, 17, 18, 19 1-го микрорайона, 85, 87, 89, 91 по улице Сатпаева, 6, 7 по улице Кожкомбинат.
Избирательный участок № 219
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26", 1 микрорайон, 15 а.
От берега реки Иртыш по 3-му ключу до плоскогорья, исключая Нижнюю пристань, по плоскогорью, включая весь жилой массив 1-го микрорайона до переулка Мирный, по переулку Мирный, исключая его, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до 3-го ключа, исключая дома 165, 15, 16, 17, 18, 19 1-го микрорайона и жилые дома по улице Подхозной и улице Арычной, жилые дома у магазина "Парус".
Избирательный участок № 220

Орталығы: "№ 18 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Павлодарская көшесі, 135.
Мұнай базасынан бастап, Клубный тұйық көшесімен Ертіс өзенінің жағасы бойымен, Сәтпаев көшесіндегі 85, 87, 89, 91-үйлерді қоспағанда, 3-бұлаққа дейін, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, қыратпен Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесімен 2-бұлаққа дейін, 2- бұлақ бойымен Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесімен, 102-156 жұп санды үйлер мен 39-91 тақ санды үйлерді қосқанда, Клубный тұйық көшесіне дейін, Клубный тұйық көшесінің тақ жағынан, мұнай базасына дейін, Кожкомбинат көшесіндегі 6, 7-үйлерді қоспағанда.
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: 2 Водная көшесі, 9 а бойынша ғимараттағы үй-жай.
Шугаев көшесі, 153 бойынша ғимараттан бастап, Ключевая көшесін толық қосқанда, Садовая көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің жұп жағынан 6-100 үйлер, Шлеев көшесіндегі 3, 5, 5 a, 5 б, 7, 12-үйлерді қосқанда, 2-бұлаққа дейін, 2-бұлақ бойымен қыратқа дейін, Коломенская көшесімен, Шугаев көшесі, 153 бойынша ғимарат аумағына дейін.
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің "Қазақстан су жолдары" республикалық коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Семей филиалы, Сәтпаев көшесі, 15.
Дачная көшесі, 1 А бойынша ғимараттан бастап, Ертіс өзенінің жағасымен Клубный тұйық көшесіне дейін, Клубный тұйық көшесінің жұп жағынан, Проточная көшесін қосқанда, Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің тақ жағынан Шлеев көшесіндегі 3, 5, 5 a, 5 б, 7, 12-үйлерді қоспағанда, Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесімен 1-бұлаққа дейін, 1-бұлақ бойымен, Дачная көшесіндегі үйлерді қосқанда, 3 Лодочная көшесіне дейін, төменге қарай Дачная көшесі, 1 А бойынша ғимаратқа дейін.
№ 223 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қашағанов көшесі, 26.
Ертіс өзенінен бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің тақ жағынан, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесінің жұп жағынан, Абай көшесіне дейін, одан әрі аспалы көпірге дейін, аспалы көпір бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасының бойымен Алматы - Семей бас теміржол желісіне дейін.
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының спорт кешені, Қашағанов көшесі, 1.
Аспалы көпірден бастап, Подгорная көшесінің жұп жағынан, 3 Лодочная көшесіне дейін, 3 Лодочная көшесімен, Гагарин көшесіне дейін, жұқпалы аурулар ауруханасының бұрышына дейін, Гагарин көшесінің тақ жағынан, аспалы көпірге дейін, Подгорная көшесіне дейін.
№ 273 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18", улица Павлодарская, 135.
От нефтебазы по переулку Клубный вдоль берега реки Иртыш, исключая дома 85, 87, 89, 91 по улице Сатпаева, до 3-го ключа, по 3-му ключу до плоскогорья, по плоскогорью до улицы Потанина, по улице Потанина до 2-го ключа, по 2-му ключу до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева, включая четные дома 102-156 и нечетные дома 39-91, до переулка Клубный, по переулку Клубный, с нечетной стороны, до нефтебазы, исключая дома 6, 7 по улице Кожкомбинат.
Избирательный участок № 221
Центр: Помещение в здании по улице 2 Водная, 9 а.
От здания по улице Шугаева, 153, включая улицу Ключевую полностью, до улицы Садовой, по улице Сатпаева, с четной стороны, дома 6-100, включая дома 3, 5, 5 а, 5 б, 7, 12 по улице Шлеева, до 2-ключа, по 2-му ключу до плоскогорья, по улице Коломенской, до территории здания по улице Шугаева, 153.
Избирательный участок № 222
Центр: Семейский филиал Республиканского коммунального казенного предприятия "Қазақстан су жолдары" Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, улица Сатпаева, 15.
От здания по улице Дачная, 1 А, по берегу реки Иртыш до переулка Клубный, по переулку Клубный, по четной стороне, включая улицу Проточную, до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева, с нечетной стороны, исключая дома 3, 5, 5 а, 5 б, 7, 12 по улице Шлеева, до улицы Садовой, по улице Садовой до 1-го ключа, по 1-му ключу, включая дома улицы Дачная, до улицы 3 Лодочной, вниз до здания по улице Дачная, 1 А.
Избирательный участок № 223
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17", улица Кашаганова, 26.
От реки Иртыш вдоль железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с нечетной стороны, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, с четной стороны, до улицы Абая, далее до подвесного моста, вдоль подвесного моста до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до главной железнодорожной линии Алматы - Семей.
Избирательный участок № 224
Центр: Спортивный комплекс некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей", улица Кашаганова, 1.
От подвесного моста по улице Подгорной, с четной стороны, до улицы 3 Лодочной, по улице 3 Лодочной, до улицы Гагарина, до угла инфекционной больницы, по улице Гагарина, с нечетной стороны, до подвесного моста, до улицы Подгорной.
Избирательный участок № 273

Орталығы: "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 3 оқу корпусы, Қашағанов көшесі, 2.
Аспалы көпірден бастап, Подгорная көшесінің тақ жағынан, 3 Лодочная көшесіне дейін, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен аспалы көпірге дейін, аспалы көпірдің бойымен, Подгорная көшесіне дейін.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: М. О. Әуезов атындағы педагогикалық колледж, Ш. Уәлиханов көшесі, 150.
Гагарин көшесінен бастап, теміржол төсемінің желісі бойымен Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 121-153 үйлер, Жамақаев көшесі, 153 бойынша жатақхананы және 142-146 жұп санды үйлерді қосқанда, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 90, 92-үйлер, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 86-120 үйлер, Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесіндегі 42-90 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 191-215 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 34-56 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 170-188 үйлер, теміржол төсеміне дейін.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 40 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дулатов көшесі, 278.
Найманбаев көшесінің, Дулатов көшесінің, Құтжанов көшесінің қиылысынан бастап, Дулатов көшесіндегі 217-273 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 5-59 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің жұп жағынан, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 18-24 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 230-252 үйлер, жұқпалы аурулар ауруханасына дейін, оны қосқанда, Құтжанов көшесінің Дулатов көшесімен, Найманбаев көшесімен қиылысына дейін, Дулатов көшесі, 282 және Мамай батыр көшесі, 77 бойынша екі жатақхананы қосқанда.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан тұтынушылар одағының агробизнес және экономика колледжі" мекемесі, Мамай батыр көшесі, 81.
Дулатов көшесінен бастап, 8 Март көшесіндегі 60-76 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 206-224 үйлер, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 68-84 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 243-255 үйлер, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесімен, 78, 80, 82, 84, 86-үйлерді қосқанда, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 71-87 үйлер, Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесіндегі 73-129 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің жұп жағынан, 8 Март көшесіне дейін.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 3 жалпы орта білім беретін мектеп-кешен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пархоменко көшесі, 76.

Центр: Учебный корпус № 3 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей", улица Кашаганова, 2.
От подвесного моста по улице Подгорной, с нечетной стороны, до улицы 3 Лодочной, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до подвесного моста, вдоль подвесного моста, до улицы Подгорной.
Избирательный участок № 225
Центр: Педагогический колледж имени М. О. Ауэзова, улица Ч. Валиханова, 150.
От улицы Гагарина вдоль линии железнодорожного полотна до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 121-153, включая общежитие по улице Жамакаева, 153, и четные дома 142-146, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 90, 92, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 86-120, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, дома 42-90, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 191-215, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 34-56, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 170-188, до железнодорожного полотна.
Избирательный участок № 226
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40", улица Дулатова, 278.
От пересечения улицы Найманбаева, улицы Дулатова, улицы Кутжанова, по улице Дулатова, дома 217-273, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 5-59, до улицы Абая, по улице Абая, с четной стороны, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 18-24, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 230-252, до инфекционной больницы, включая еҰ, до пересечения с улицей Кутжанова, улицы Дулатова, улицы Найманбаева, включая два общежития по улице Дулатова, 282 и улице Мамай батыра, 77.
Избирательный участок № 227
Центр: Учреждение "Колледж агробизнеса и экономики Казпотребсоюза", улица Мамай батыра, 81.
От улицы Дулатова по улице 8 Марта, дома 60-76, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 206-224, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 68-84, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, дома 243-255, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, включая дома 78, 80, 82, 84, 86, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 71-87, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, дома 73-129, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с четной стороны, до улицы 8 Марта.
Избирательный участок № 228
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-комплекс № 3", улица Пархоменко, 76.

Теміржол желісінен бастап, Қаржаубайұлы көшесінің жұп жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 226-228 үйлер, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 75-93 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесі, 178 бойынша, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 99 а-133 а үйлер, теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен, Қаржаубайұлы көшесіне дейін.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей" медициналық колледжі, Қаржаубайұлы көшесі, 61.
Шугаев көшесінен бастап, Құтжанов көшесіндегі 2-8, 36-үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 278-318 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесінің тақ жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Дулатов көшесі, 282 және Мамай батыр көшесі, 77 бойынша екі жатақхананы қоспағанда, Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 75-105 үйлер, Шугаев көшесіне дейін, Шугаев көшесінің тақ жағынан, Құтжанов көшесіне дейін.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құтжанов көшесі, 1.
Шугаев көшесінен бастап, Құтжанов көшесінің тақ жағынан, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінен бастап, 3 Лодочная көшесімен теміржол өткеліне дейін, теміржол өткелінің бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен Шугаев көшесінің қиылысына дейін, Шугаев көшесіндегі 143-145 үйлер, Құтжанов көшесіне дейін, 35 кварталдың 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлерін және Гагарин көшесіндегі 218-тұрғын үйді қоспағанда.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құтжанов көшесі, 1.
35 квартал, 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлер, Гагарин көшесі, 218 бойынша 96 пәтерлі үй, Шугаев көшесіндегі 162 а үй, өрт сөндіру бөлімінің жатақханасы.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ұлттық мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты, Қабанбай батыр көшесі, 115.
Қаржаубайұлы көшесінен бастап, Шугаев көшесінің жұп жағынан, № 1 автобус паркіне дейін, № 1 автобус паркі бойымен теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесінің тақ жағынан, Шугаев көшесіне дейін.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 8 жалпы орта білім беретін көркемдік-эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп–кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дастенов көшесі, 25.
Трусов көшесінен бастап, Қаржаубайұлы көшесімен теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесімен, 342 кварталдың 1-19 үйлері, Дастенов көшесіне дейін, Дастенов көшесімен Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесінің тақ жағынан, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Дастенов көшесіндегі 28-үйді және Трусов көшесіндегі 144-үйді қосқанда.
№ 234 сайлау учаскесі

От линии железной дороги по улице Каржаубайулы, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 226-228, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 75-93, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, 178, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 99 а-133 а, до линии железной дороги, по линии железной дороги, до улицы Каржаубайулы.
Избирательный участок № 229
Центр: Медицинский колледж "Семей", улица Каржаубайулы, 61.
От улицы Шугаева по улице Кутжанова, дома 2-8, 36, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 278-318, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева, исключая два общежития по улице Дулатова, 282 и улице Мамай батыра, 77, по улице Найманбаева, с нечетной стороны, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 75-105, до улицы Шугаева, по улице Шугаева, с нечетной стороны, до улицы Кутжанова.
Избирательный участок № 230
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира", улица Кутжанова, 1.
От улицы Шугаева по улице Кутжанова, с нечетной стороны, до улицы Гагарина, от улицы Гагарина по улице 3 Лодочная, до железнодорожного переезда, вдоль железнодорожного переезда до улицы Гагарина, по улице Гагарина до пересечения с улицей Шугаева, по улице Шугаева, дома 143-145, до улицы Кутжанова, исключая дома 35-го квартала 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, жилой дом по улице Гагарина, 218.
Избирательный участок № 231
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира", улица Кутжанова, 1.
35-й квартал, дома: 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, 96-квартирный дом по улице Гагарина, 218, дом по улице Шугаева 162 а, общежитие пожарной части.
Избирательный участок № 232
Центр: Здание акционерного общества "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы", улица Кабанбай батыра, 115.
От улицы Каржаубайулы по улице Шугаева, с четной стороны, до автобусного парка № 1, вдоль автобусного парка № 1 до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, с нечетной стороны, до улицы Шугаева.
Избирательный участок № 233
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-комплекс художественно-эстетического образования и воспитания № 8", улица Дастенова, 25.
От улицы Трусова по улице Каржаубайулы до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, 342 квартал дома 1-19, до улицы Дастенова, по улице Дастенова до улицы Трусова, по улице Трусова, с нечетной стороны, до улицы Каржаубайулы, включая дом по улице Дастенова, 28, и дом 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 234

Орталығы: "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 8 оқу корпусы, Шугаев көшесі, 159.
Жангильдин көшесінен бастап, Красный Пильщик көшесімен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесінің жұп жағы, "Силикат" акционерлік қоғамына апаратын теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен, Шугаев көшесі, 153, 153 а бойынша ғимараттарды, телевизия орталығын, өнеркәсіп аумақтарын, шағын отбасыларға арналған жатақхананы, төрт 9 қабатты тұрғын үйді және "Силикат" акционерлік қоғамының кентін, 1-21 үйлерді қосқанда, Жангильдин көшесіне дейін, Жангильдин көшесімен Красный Пильщик көшесіне дейін, Шугаев көшесіндегі 155-172 үйлерді қосқанда.
№ 1137 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 8 оқу корпусы, Шугаев көшесі, 159.
Қарағайлы ықшамауданы, Орленок алабы.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дастенов көшесі, 49.
Жангильдин көшесінен бастап, Красный Пильщик көшесінің жұп жағынан, Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесімен, 343 кварталдың 1-18 тұрғын үйлері, Дастенов көшесіне дейін, Дастенов көшесіндегі 29-71 а үйлер, Сеченов көшесіне дейін, Сеченов көшесімен Жангильдин көшесіне дейін, Жангильдин көшесінің тақ жағынан, Красный Пильщик көшесіне дейін.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының № 3 корпусы, Дастенов көшесі, 29.
Трусов көшесінен бастап, Дастенов көшесіндегі 22-88 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 21-71 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 93-159 үйлер, Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесіндегі 140-146 үйлер, Дастенов көшесіне дейін, Дастенов көшесіндегі 28-үйді және Трусов көшесіндегі 144-үйді қоспағанда.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Бегалин көшесі, 6 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Алматы – Семей бас теміржол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 1 а–13 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 179-197 үйлер, Ардагерлер көшесіне дейін, Ардагерлер көшесіндегі 37-49 үйлер, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 224-252 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 20-34 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 102-160 үйлер, Алматы – Семей бас теміржол желісіне дейін, бас теміржол желісі бойымен Кренкель көшесіне дейін.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 2 жатақханасы, Сеченов көшесі, 9.

Центр: Учебный корпус № 8 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей", улица Шугаева, 159.
От улицы Джангильдина по улице Красный Пильщик до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, четная сторона, до железнодорожной линии, идущей на акционерное общество "Силикат", вдоль железнодорожной линии, включая здания по улице Шугаева, 153, 153 а, телецентр, промышленные территории, малосемейное общежитие, четыре 9-этажных жилых дома и поселок акционерного общества "Силикат", дома 1-21, до улицы Джангильдина, по улице Джангильдина до улицы Красный Пильщик, включая дома 155-172 по улице Шугаева.
Избирательный участок № 1137
Центр: Учебный корпус № 8 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей", улица Шугаева, 159.
Микрорайон Карагайлы, массив Орленок.
Избирательный участок № 235
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9", улица Дастенова, 49.
От улицы Джангильдина по улице Красный Пильщик, с четной стороны, до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, жилые дома 1-18 343-го квартала, до улицы Дастенова, по улице Дастенова, дома 29-71 а, до улицы Сеченова, по улице Сеченова до улицы Джангильдина, по улице Джангильдина, с нечетной стороны, до улицы Красный Пильщик.
Избирательный участок № 236
Центр: Корпус № 3 коммунального государственного казҰнного предприятия "Электротехнический колледж", улица Дастенова, 29.
От улицы Трусова по улице Дастенова, дома 22-88, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 21-71, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 93-159, до улицы Трусова, по улице Трусова, дома 140-146, до улицы Дастенова, исключая дом по улице Дастенова, 28, и дом 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 237
Центр: Помещение в здании по улице Бегалина, 6.
От главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома 1 а-13, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 179-197 до улицы Ардагерлер, по улице Ардагерлер, дома 37-49, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 224-252, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 20-34, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 102-160, до главной железнодорожной линии Алматы - Семей, вдоль главной железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 238
Центр: Общежитие № 2 некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей", улица Сеченова, 9.

Пархоменко көшесінен бастап, Ардагерлер көшесіндегі 30-44 үйлер зиратқа дейін, зират бойымен қаланың солтүстік шетімен АТП-3-ке дейін, АТП-3, Папанин көшесі, 36 бойынша комбайн жөндеу зауытының шағын отбасыларға арналған жатақханасын, Сеченов көшесі, 5, 5 а бойынша медицина университетінің жатақханаларын, Сеченов көшесіндегі 7, 7 а тұрғын үйлерді қосқанда, АТП-3-тен бастап, Пархоменко көшесіндегі 199-299 үйлер, Ардагерлер көшесіне дейін.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 15 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаржаубайұлы көшесі, 255.
Энергетик кенті, Каржаубайұлы тұйық көшесіндегі, 1, 2, 3 Қаржаубайұлы көшесіндегі, Бәйшешек көшесіндегі, Орманды көшесіндегі, Шалқар көшесіндегі, Крайняя көшесіндегі, Кеңдала көшесіндегі, Жаңа ауыл, Жазық, Самұрық, 1 Орманды көшелеріндегі тұрғын үйлерді, Жазық тұйық көшесін қосқанда.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 25 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанатайұлы көшесі, 130.
Алматы – Семей бас теміржол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 2-12 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 180-298 үйлер, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағына дейін, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағынан бастап, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Кренкель көшесіне дейін.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Новосібір қаласына апаратын теміржол желісінен бастап, Мичурин көшесімен Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің тақ жағынан, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің тақ жағынан, Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің жұп жағынан, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесімен, 320/1, 320/2, 320/3, 251, 253, 259, 259 а, 259 б үйлерді қосқанда, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағына дейін, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағынан бастап, Новосібір қаласына апаратын теміржол тармақшасына дейін, СМП-725 жатақханасын қосқанда.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 15 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаржаубайұлы көшесі, 255.
Мичурин көшесінен бастап, Новосібір қаласына апаратын теміржол бойымен, Короткая көшесіне дейін, Короткая көшесімен, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің жұп жағынан, Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің жұп жағынан, Мичурин көшесіне дейін, Мичурин көшесімен Новосібір қаласына апаратын теміржолға дейін, 651 Километр көшесіндегі 1-5 пен 3 а үйлерді және 652 Километр көшесіндегі желілік-жол үйлерді қосқанда.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты, Тоқтабаев көшесі, 19.

От улицы Пархоменко по улице Ардагерлер, дома 30-44, до кладбища, вдоль кладбища по северной окраине города до АТП-3, включая АТП-3, малосемейное общежитие комбайно-ремонтного завода, по улице Папанина, 36, общежития медицинского университета по улице Сеченова, 5, 5 а, жилые дома 7, 7 а, по улице Сеченова, от АТП-3 по улице Пархоменко, дома 199-299, до улицы Ардагерлер.
Избирательный участок № 186
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 15", улица Каржаубайулы, 255.
Поселок Энергетик, включая жилые дома по переулку Каржаубайулы, по улице 1, 2, 3, Каржаубайулы, улице Байшешек, улице Орманды, улице Шалкар, улице Крайняя, улице Кендала, улицам Жана аул, Жазык, Самрук, Орманды 1, переулок Жазык.
Избирательный участок № 239
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25", улица Жанатайулы, 130.
От главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома 2-12, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 180-298, до территории здания по улице Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Каржаубайулы, 320 до железнодорожной линии, вдоль железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 240
Центр: Помещение в здании по улице Каржаубайулы, 320.
От железнодорожной линии, идущей в город Новосибирск, по улице Мичурина до улицы Переездной, по улице Переездной, с нечетной стороны, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с нечетной стороны, до улицы Кордонной, по улице Кордонной, с четной стороны, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, включая дома 320/1, 320/2, 320/3, 251, 253, 259, 259 а, 259 б, до территории здания по улице Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Каржаубайулы, 320, до железнодорожной ветки, идущей в город Новосибирск, включая общежитие СМП-725.
Избирательный участок № 241
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 15", улица Каржаубайулы, 255.
От улицы Мичурина вдоль железной дороги, идущей в город Новосибирск, до улицы Короткая, по улице Короткая, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с четной стороны, до улицы Переездной, по улице Переездной, с четной стороны, до улицы Мичурина, по улице Мичурина до железной дороги, идущей в город Новосибирск, включая дома 1-5 и 3 а, по улице 651 Километр и линейно-путевые дома по улице 652 Километр.
Избирательный участок № 242
Центр: Государственный лесной природный резерват "Семей Орманы", улица Туктабаева, 19.

"Красный" Кордон: Лесная көшесіндегі 39-53 үйлер, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, 648 Казарма, Тоқтабаев көшесі, 56-үйді және шаңғы базасының, Юбилейная көшесіндегі, Огородная көшесіндегі және Қарағайлы көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда. Қала шетінен бастап, тұрғын үйлерді қосқанда, Короткая көшесіне дейін, Короткая көшесімен, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің тақ жағынан, Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің тақ жағынан, қала шетіне дейін.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Севастопольская көшесі, 18 "А".
Восход кентіне апаратын теміржол желісінен бастап, Московская көшесінің жұп жағынан, Новосібір қаласына апаратын теміржол желісіне дейін, теміржол желісінен бастап, қаланың шетімен Грищенко көшесіне дейін, Красин көшесінің тақ жағынан, Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесінің тақ жағынан, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің жұп жағынан, Восход кентіне апаратын теміржол желісіне дейін, Восход кентіне апаратын теміржол желісінің бойымен Московская көшесіне дейін, РСУ-1 тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пржевальский көшесі, 16 "А".
Зәкария Белібаев көшесінен бастап, Омская көшесімен, тұрғын үйлерді қоспағанда, Грищенко көшесіне дейін, Грищенко көшесінің жұп жағынан, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің тақ жағынан, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Рыночная көшесімен және қаланың солтүстік – шығыс шетімен, Зәкария Белібаев көшесіне дейін, Зәкария Белібаев көшесімен Омская көшесіне дейін.
№ 1149 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (ескі ғимаратта), Пржевальский көшесі, 16 "А".
Восход кентіне апаратын теміржол желісінен бастап, Шымкент көшесінің жұп жағынан, Грищенко көшесіне дейін, Грищенко көшесінің тақ жағынан Омская көшесіне дейін, Омская көшесімен, Омская көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, Зәкария Белібаев көшесіне дейін, Зәкария Белібаев көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, қаланың шетіне дейін, қаланың шетімен теміржол кентіне дейін, теміржол кентін қосқанда, Восход кентіне апаратын теміржол желісіне дейін, Восход кентіне апаратын теміржол желісінің бойымен Шымкент көшесіне дейін.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жүсіпбек Аймауытов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Березовский кенті, Центральная көшесі, 10.
Березовский кенті, Птичник пен "Сосна" шипажайының тұрғын үйлері, Родниковый тұйық көшесіндегі жаңа салынған үйлерді қосқанда.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: Красин көшесі, 76 а бойынша ғимараттағы үй-жай.
Гастелло көшесінен бастап, Красин көшесінің жұп жағынан, Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесінің жұп жағынан, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің жұп жағынан, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол тармақшасының бойымен Красин көшесіне дейін.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Севастопольская көшесі, 18 "А".

"Красный" Кордон: по улице Лесной, дома 39-53, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, Казарма 648, включая дом по улице Туктабаева, 56, и жилые дома лыжной базы, по улице Юбилейной, улице Огородной и улице Карагайлы. Включая жилые дома, начиная от окраины города до улицы Короткая, по улице Короткая, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с нечетной стороны, до улицы Кордонная, по улице Кордонная, с нечетной стороны, до окраины города.
Избирательный участок № 243
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23", улица Севастопольская, 18 "А".
От железнодорожной линии идущей в поселок Восход, по улице Московской, с четной стороны, до железнодорожной линии, идущей на город Новосибирск, от железнодорожной линии по окраине города до улицы Грищенко, по улице Красина, с нечетной стороны, до улицы Толстого, по улице Толстого, с нечетной стороны, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской, с четной стороны, до железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, вдоль железнодорожной линии, идущей в поселок Восход до улицы Московской, включая жилые дома РСУ-1.
Избирательный участок № 244
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38", улица Пржевальского, 16 "А".
От улицы Закарии Белибаева по улице Омской, исключая жилые дома, до улицы Грищенко, по улице Грищенко, с четной стороны, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской, с нечетной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города по улице Рыночной и северо-восточной окраине города, до улицы Закарии Белибаева, по улице Закарии Белибаева до улицы Омской.
Избирательный участок № 1149
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38" (в старом здании), улица Пржевальского, 16 "А".
От железнодорожной линии, идущей в поселок Восход по улице Чимкентской, с четной стороны, до улицы Грищенко, по улице Грищенко, с нечетной стороны, до улицы Омской, по улице Омской, включая жилые дома по улице Омской, до улицы Закарии Белибаева, включая жилые дома по улице Закарии Белибаева, до окраины города, по окраине города до железнодорожного поселка, включая железнодорожный поселок до железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, вдоль железнодорожной линии, идущей в поселок Восход до улицы Чимкентской.
Избирательный участок № 245
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Жусипбека Аймауытова", поселок Березовский, улица Центральная, 10.
Поселок Березовский, жилые дома Птичника и санатория "Сосна", включая новые построенные дома по улице переулок Родниковый.
Избирательный участок № 246
Центр: Помещение в здании по улице Красина, 76 а.
От улицы Гастелло по улице Красина, с четной стороны, до улицы Толстого, по улице Толстого, с четной стороны, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской, с четной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной ветки до улицы Красина.
Избирательный участок № 247
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23", улица Севастопольская, 18 "А".

Алматы – Семей бас теміржол желісінен бастап, Шевченко көшесімен Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 151-161 үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 167-169 үйлер, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесіндегі 119-123 үйлер, Севастопольская көшесіндегі 18-үйді қосқанда, Московская көшесіне дейін, Московская көшесіндегі 3-67 үйлер, 652 теміржол өткелінен шығып, өткелден бастап Алматы – Семей бас теміржол желісі бойымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Н. Морозов көшесі, 141.
Морозов көшесінен бастап, Пестель көшесіндегі 52-84 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 178-182 үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының жұп жағынан, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесінің жұп жағынан, Севастопольская көшесіндегі 18-үйді қоспағанда, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің тақ жағынан, Пестель көшесіне дейін.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Н. Морозов көшесі, 141.
Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, Амангелді көшесінің жұп жағынан, Правда көшесіне дейін, Правда көшесінің жұп жағынан, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 2-4 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің жұп жағынан, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол желісінің бойымен Амангелді көшесіне дейін.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 43 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байсеитов көшесі, 145.
Аймауытов көшесінен бастап, Пестель көшесіндегі 49-85 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 190-220 үйлер, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 1-7 үйлер, Правда көшесіне дейін, Правда көшесіндегі 9-69 үйлер, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің тақ жағынан, Қосанов көшесіне дейін, Қосанов көшесінің тақ жағынан, Терешкова көшесіне дейін, Терешкова көшесінің жұп жағынан, Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының жұп жағынан, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің жұп жағынан, Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің жұп жағынан, Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесінің жұп жағынан, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен Пестель көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 178-үйді қоспағанда.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: "Төлеубай Аманов атындағы № 16 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Торайғыров көшесі, 121 "А".

От главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Шевченко до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 151-161, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 167-169, до улицы Чехова, по улице Чехова, дома 119-123, включая дом 18 по улице Севастопольской, до улицы Московской, по улице Московской, дома 3-67, с выходом на железнодорожный переезд 652, от переезда вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 248
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Электротехнический колледж", улица Н. Морозова, 141.
От улицы Морозова по улице Пестеля, дома 52-84, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 178-182, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, с четной стороны, до улицы Чехова, по улице Чехова, с четной стороны, исключая дом 18 по улице Севастопольская, до улицы Морозова, по улице Морозова, с нечетной стороны, до улицы Пестеля.
Избирательный участок № 184
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Электротехнический колледж", улица Н. Морозова, 141.
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, по улице Амангельды, с четной стороны, до улицы Правды, по улице Правды, с четной стороны, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 2-4, до улицы Морозова, по улице Морозова, с четной стороны, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной линии до улицы Амангельды.
Избирательный участок № 249
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43", улица Байсеитова, 145.
От улицы Аймаутова по улице Пестеля, дома 49-85, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 190-220, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 1-7, до улицы Правды, по улице Правды, дома 9-69, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, с нечетной стороны, до улицы Косанова, по улице Косанова, с нечетной стороны, до улицы Терешковой, по улице Терешковой, с четной стороны, до улицы Чайковского, по улице Чайковского, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, с четной стороны, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, с четной стороны, до улицы Герцена, по улице Герцена, с четной стороны, до улицы Шевченко, по улице Шевченко, с четной стороны, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова до улицы Пестеля, исключая дом 178 по улице Аймаутова.
Избирательный участок № 250
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16 имени Толеубая Аманова", улица Торайгырова, 121 "А".

Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, Торайғыров көшесінің жұп жағынан, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс-өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қоспағанда, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің жұп жағынан, Терешкова көшесіне дейін, Терешкова көшесінің тақ жағынан, Қосанов көшесіне дейін, Қосанов көшесінің жұп жағынан, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің тақ жағынан, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін және оның бойымен Торайғыров көшесіне дейін.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 36 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Некрасов көшесі, 102.
Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, қаланың шығыс шетімен Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің жұп жағынан, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесінің тақ жағынан, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс-өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қосқанда, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол тармақшасы желісінің бойымен қаланың шығыс шетіне дейін, Декоративтік Питомник көшесіндегі үйлерді қосқанда.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 28 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Б. Момышұлы көшесі, 57.
Аймауытов көшесінен бастап, Чайковский көшесіндегі 1-47 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 35-45 үйлер, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 82-116 үйлер, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 30-122 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 112-140 үйлер, Чайковский көшесіне дейін, Шәкәрім даңғылындағы 82, 84, 86-үйлерді қосқанда.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бизнес колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ж. Аймауытов көшесі, 143 "А".
Бас теміржол желісінен бастап, Қабанбай батыр көшесіндегі 58-66 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесінің тақ жағынан, Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының тақ жағынан, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің тақ жағынан, Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің тақ жағынан, Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесінің тақ жағынан, теміржол желісіне дейін, одан әрі теміржол желісінің бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 4 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байсеитов көшесі, 55.
Байсеитов көшесінен бастап, Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Алматы – Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесінің тақ жағынан, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен Қабанбай батыр көшесіндегі 48-үйді және Аймауытов көшесіндегі 84, 84 а, 84 б үйлерді қосқанда, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 71-77 үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 30-33 үйлер, Байсеитов көшесіне дейін, Байсеитов көшесіндегі 47-73 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Герцен көшесі, 52 бойынша. Учаске ішінде Қашағанов көшесі, 63-98 үйлер, Чехов көшесі, 10-45 үйлер, Аймауытов көшесі, 87-95 үйлер, Засядко көшесі, 88-118 үйлер, Қабанбай батыр көшесі, 29, 46, 48-үйлер, Шугаев көшесі, 27, 46, 48, 54-үйлер орналасқан.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қайым Мұхамедханов көшесі, 42.

От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход по улице Торайгырова, с четной стороны, исключая общежития 3, 4 акционерной строительно-производственной компании "Семстройкомплект", до улицы Морозова, по улице Морозова, с четной стороны, до улицы Терешковой, по улице Терешковой, с нечетной стороны, до улицы Косанова, по улице Косанова, с четной стороны, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, с нечетной стороны, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход и вдоль нее до улицы Торайгырова.
Избирательный участок № 251
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36", улица Некрасова, 102.
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, по восточной окраине города до улицы Морозова, по улице Морозова, с четной стороны, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, с нечетной стороны, включая общежития 3, 4 "Семстройкомплект", до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль линии железнодорожной ветки до восточной окраины города, включая дома по улице Декоративный Питомник.
Избирательный участок № 252
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 28", улица Б. Момышулы, 57.
От улицы Аймаутова по улице Чайковского, дома 1-47, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 35-45, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, дома 82-116, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, 30-122, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 112-140, до улицы Чайковского, включая дома 82, 84, 86, по проспекту Шакарима.
Избирательный участок № 253
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Бизнес колледж", улица Ж. Аймаутова, 143 "А".
От главной линии железной дороги по улице Кабанбай батыра, дома 58-66, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, с нечетной стороны, до улицы Чайковского, по улице Чайковского, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, с нечетной стороны, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, с нечетной стороны, до улицы Герцена, по улице Герцена, с нечетной стороны, до улицы Шевченко, по улице Шевченко, с нечетной стороны, до линии железной дороги, далее вдоль железнодорожной линии до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 254
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4", улица Байсеитова, 55.
От улицы Байсеитова по улице Найманбаева, по четной стороне, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, по нечетной стороне, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, включая дом 48 по улице Кабанбай батыра и дома 84, 84 а, 84 б, по улице Аймаутова, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 71-77, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 30-33, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова, дома 47-73, до улицы Найманбаева, по улице Герцена, 52. Внутри участка находятся улица Кашаганова, дома 63-98, улица Чехова, дома 10-45, улица Аймаутова, дома 87 -95, улица Засядко, дома 88-118, улица Кабанбай батыра, дома 29, 46, 48, улица Шугаева, дома 27, 46, 48, 54.
Избирательный участок № 289
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Колледж транспорта", улица Каюма Мухамедханова, 42.

Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесіндегі 54-68 үйлер, Б. Момышұлы көшесіндегі 41, 41 а үйлерді қоспағанда, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесінің тақ жағынан, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің тақ жағынан, Найманбаев көшесіне дейін.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жатақханасы, Қабанбай батыр көшесі, 3.
Морозов көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 56-100 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағынан, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесінің тақ жағынан, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 83-121 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 5-31 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының қалалық мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Б. Момышұлы көшесі, 43.
Қабанбай батыр көшесінен бастап, Ұранхаев көшесіндегі 57-73 тақ санды үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесі, 163 бойынша, Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесіндегі 23-27 тақ санды үйлер, Б. Момышұлы көшесіндегі 41, 41 а үйлерді қосқанда, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 36, 38, 40, 42-жұп санды үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 110, 112-жұп санды үйлер, Байсеитов көшесіне дейін, Байсеитов көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 23-25 тақ санды үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 4 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байсеитов көшесі, 55.
Алматы - Семей теміржол желісінен бастап, Абай көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының тақ жағынан 13, 13 а, 35-үйлер Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 157-үй, Байсеитов көшесіне дейін, Байсеитов көшесінің тақ жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Абай көшесіне дейін.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының № 6 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, 15.
Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Шәйжүнісов көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 12, 14-үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесіндегі 143-165 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің тақ жағынан, Шәйжүнісов көшесіне дейін.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: "Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қайым Мұхамедханов көшесі, 14.

От улицы Каюма Мухамедханова по улице Найманбаева, с четной стороны, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, дома 54-68, исключая дома 41, 41 а по улице Б. Момышулы, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, с нечетной стороны, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева.
Избирательный участок № 255
Центр: Общежитие коммунального государственного казҰнного предприятия "Колледж транспорта", улица Кабанбай батыра, 3.
От улицы Морозова по улице Ч. Валиханова, дома 56-100, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с четной стороны, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, с нечетной стороны, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, дома 83-121, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 5-31, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 256
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Городской Дворец культуры города Семей", улица Б. Момышулы, 43.
От улицы Кабанбай батыра по улице Уранхаева, нечетные дома 57-73, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, 163, до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, нечетные дома 23-27, включая дома 41, 41 а по улице Б. Момышулы, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, четные дома 36, 38, 40, 42, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, четные дома 110, 112, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, нечетные дома 23- 25, до улицы Уранхаева.
Избирательный участок № 257
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4", улица Байсеитова, 55.
От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Абая, по четной стороне, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, по нечетной стороне, дома 13, 13 а, 35 до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова дом 157, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова, по нечетной стороне, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, по нечетной стороне, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Абая.
Избирательный участок № 258
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 6 города Семей", улица Каюма Мухамедханова, 15.
От улицы Каюма Мухамедханова по улице Чайжунусова, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 12, 14, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, дома 143-165, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с нечетной стороны, до улицы Чайжунусова.
Избирательный участок № 259
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Семейский финансово-экономический колледж имени Рымбека Байсеитова", улица Каюма Мухамедханова, 14.

Б. Момышұлы көшесінен бастап, Найманбаев көшесіндегі 143-161 үйлер, Қозбағаров көшесіне дейін, Қозбағаров көшесіндегі 7-23 үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 18, 20, 20 б үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің тақ жағынан, Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесінің жұп жағынан, Найманбаев көшесіне дейін.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының бас корпусы, Абай Құнанбаев көшесі, 103.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Абай көшесіне дейін, Абай көшесіндегі 105-111 а үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесі, 16 бойынша, Шәйжүнісов көшесіне дейін, Шәйжүнісов көшесіндегі 129-133 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесімен, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағынан 85-97 үйлер, Черепанов көшесіне дейін, Черепанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Алматы - Семей теміржол желісіне дейін.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 31 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ағайынды Мусиндер көшесі, 19.
Пушкин көшесінен бастап, Беспаев көшесіндегі 2-24 үйлер, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 107-131 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағынан, Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің жұп жағынан, Беспаев көшесіне дейін, Бейбітшілік аралындағы тұрғын үйлерді, "Семей" демалыс үйін қосқанда.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Абай көшесі, 73.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Черепанов көшесімен Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағынан, Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесімен Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің тақ жағынан, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағынан, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің тақ жағынан, зиратқа дейін, зират бойымен қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Черепанов көшесіне дейін.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Көпсалалы технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Посмаков көшесі, 70.
Ғабдулла Тукай көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ жағынан, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің тақ жағынан, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің жұп жағынан, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Ғабдулла Тукай көшесіне дейін, Ғабдулла Тукай көшесінің жұп жағынан, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 264 сайлау учаскесі

От улицы Б. Момышулы по улице Найманбаева, дома 143-161, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, дома 7-23, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 18, 20, 20 б, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с нечетной стороны, до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, с четной стороны, до улицы Найманбаева.
Избирательный участок № 260
Центр: Главный корпус некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей", улица Абая Кунанбаева 103.
От берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Абая, по улице Абая, дома 105-111 а, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, 16, до улицы Чайжунусова, по улице Чайжунусова, дома 129-133, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, до улицы Абая, по нечетной стороне улицы Абая, дома 85-97, до улицы Черепанова, по улице Черепанова, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги Алматы - Семей.
Избирательный участок № 261
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 31", улица Братьев Мусиных, 19.
От улицы Пушкина по улице Беспаева, дома 2-24, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 107-131, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с нечетной стороны, до улицы Пушкина, по улице Пушкина с четной стороны, до улицы Беспаева, включая жилые дома, находящиеся на острове Бейбітшілік, дом отдыха "Семипалатинский".
Избирательный участок № 262
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Дворец творчества детей и молодежи", улица Абая, 73.
От берега реки Иртыш по улице Черепанова, до улицы Абая, по улице Абая, с нечетной стороны, до улицы Беспаева, по улице Беспаева до улицы Пушкина, по улице Пушкина, с нечетной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с четной стороны, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с нечетной стороны, до кладбища, вдоль кладбища до восточной окраины города, вдоль восточной окраины города до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Черепанова.
Избирательный участок № 263
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильный технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области", улица Посмакова, 70.
От улицы Габдуллы Тукая по улице Ч. Валиханова, с нечетной стороны, до улицы Морозова, по улице Морозова, с нечетной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с четной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, с нечетной стороны, до улицы Габдуллы Тукая, по улице Габдуллы Тукая, с четной стороны, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 264

Орталығы: "Н. Г. Чернышевский атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ибраев көшесі, 130.
Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Абай көшесінің жұп жағынан, Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесінің тақ жағынан, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 120-134 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Ғабдулла Тукай көшесіне дейін, Ғабдулла Тукай көшесінің тақ жағынан, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ жағынан, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Қозбағаров көшесіне дейін, Қозбағаров көшесінің жұп жағынан, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесінің тақ жағынан, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағынан, Абай көшесіне дейін.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: "Индустрия-технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Декоративтік көшесі, 26.
6 Линия көшесінен бастап, Декоративтік көшесінің жұп жағынан, Восточный кентінің шығыс шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен, Усть-Каменогорская көшесіне дейін, Усть-Каменогорская көшесінің бойымен оң жақ Восточный 1, 2- саяжайларын, "В" кварталының 20 үйлерін қосқанда, 6 Линия көшесіне дейін, 6 Линия көшесінің жұп жағынан, Декоративтік көшесіне дейін.
№ 1171 сайлау учаскесі
Орталығы: "Индустрия-технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Декоративтік көшесі, 26.
Оң жақ Восточный Береговой алабы, 3, 4-саяжайлар тас жолы бойымен, ішке қарай 4, 5, Ертіс өзеніне қарай 6, 7, 8-саяжайлар.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: "Индустрия-технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Декоративтік көшесі, 26.
Оң жақ Восточный алабы, 9, 10, 11, 14-саяжайлар, Семь тополей 9, 10, 11, 14-саяжайлары, Оң жақ Восточный алабы, 5, 6, 7-саяжайлар тас жолы бойымен.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 Линия көшесі, 18.
7 Линия көшесінен бастап, Көшкінбаева көшесінің тақ жағынан, Аюченко көшесіне дейін, Аюченко көшесіндегі 30-58 үйлер, Луговая көшесіне дейін, Луговая көшесінің жұп жағынан, Жомартбаев көшесіне дейін, Жомартбаев көшесінің екі жағы, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің тақ жағынан, Көшкінбаева көшесіне дейін, Пожарная согра, ескі сутартқыш ауданындағы және Ақ жол кентіндегі тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 1151 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 Линия көшесі, 18 "А".

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Н. Г. Чернышевского", улица Ибраева, 130.
От улицы Каюма Мухамедханова по улице Абая, с четной стороны, до улицы Беспаева, по улице Беспаева, с нечетной стороны, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 120-134, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, с четной стороны, до улицы Габдуллы Тукая, по улице Габдуллы Тукая, с нечетной стороны, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, с нечетной стороны, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, с четной стороны, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, с четной стороны, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, с нечетной стороны, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с четной стороны, до улицы Абая.
Избирательный участок № 265
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Индустриально-технологический колледж", улица Декоративная, 26.
От улицы 6 Линия по улице Декоративной, по четной стороне, до восточной окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный, до улицы Усть-Каменогорская, вдоль улицы Усть-Каменогорская, включая 1, 2 дачи Восточный правый, 20 домов квартала "В", до улицы 6 Линия, по улице 6 Линия, с четной стороны, до улицы Декоративная.
Избирательный участок № 1171
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Индустриально-технологический колледж", улица Декоративная, 26.
Массив Восточный Правый Береговой, 3, 4 дачи по трассе, внутри 4, 5, к реке Иртыш 6, 7, 8 дачи.
Избирательный участок № 278
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Индустриально-технологический колледж", улица Декоративная, 26.
Массив Восточный Правый, 9, 10, 11, 14 дачи, дачи Семь тополей 9, 10, 11, 14, массив Восточный Правый, 5, 6, 7 дачи по трассе.
Избирательный участок № 266
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12", улица 6 Линия, 18.
От улицы 7 Линия, по улице Кошкинбаевой, с нечетной стороны, до улицы Аюченко, по улице Аюченко, дома 30-58, до улицы Луговая, по улице Луговая, с четной стороны, до улицы Жомартбаева, по улице Жомартбаева, обе стороны, до улицы 7 Линия, по улице 7 Линия, с нечетной стороны, до улицы Кошкинбаевой, включая жилые дома района Пожарной согры, старой водокачки и поселка Ак жол.
Избирательный участок № 1151
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы", улица 6 Линия, 18 "А".

3 Линия көшесінен бастап, Усть-Каменогорская көшесінің тақ жағынан, 6 Линия көшесіне дейін, 6 Линия көшесінің тақ жағынан, Декоративтік көшесіне дейін, Декоративтік көшесінің тақ жағынан, Восточный кентінің шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Целинная көшесіне дейін, Целинная көшесінің жұп жағынан, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің жұп жағынан, Көшкінбаева көшесіне дейін, Көшкінбаева көшесінің жұп жағынан, 3 Линия көшесіне дейін, 3 Линия көшесінің жұп жағынан, Усть-Каменогорская көшесіне дейін.
№ 1174 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 Линия көшесі, 18 "А".
7 Линия көшесінен бастап, Целинная көшесінің тақ жағынан, Восточный кентінің шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Жомартбаев көшесіне дейін, Жоңғар көшесі мен Окружная көшесін қосқанда, Жомартбаев көшесінің екі жағы, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің жұп жағынан, Целинная көшесіне дейін, Сол жақ Восточный алабы, 4, 5, 6-саяжайлар.
№ 1172 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 Линия көшесі, 18 "А".
Сол жақ Восточный алабы, 1, 2, 3-саяжайлар.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 Линия көшесі, 18.
Усть-Каменогорская көшесінен бастап, Аюченко көшесіндегі 2-28 үйлер, тақ жағындағы барлық үйлерді қосқанда, Көшкінбаева көшесіне дейін, Көшкінбаева көшесінің жұп жағынан, 3 Линия көшесіне дейін, 3 Линия көшесінің тақ жағынан, Усть-Каменогорская көшесіне дейін, Усть-Каменогорская көшесінің тақ жағынан, "А" және "Б" кварталдарының үйлерін қосқанда, Аюченко көшесіне дейін.
№ 1173 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восход кенті.
Дачный, Протока, Мостик, 12-саяжайлар.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восход кенті.
Восход кенті мен Водный алабының тұрғын аудандары.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восход кенті.
Восход кентінің тұрғын үйлері, қосалқы шаруашылықтың тұрғын үйлері, 2-ықшамауданы, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 Водная көшесіндегі, Лиственная көшесі мен Согренная көшесіндегі үйлерді қосқанда.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының ядролық медицина және онкология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Құтжанов көшесі, 3.
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының ядролық медицина және онкология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Радиациялық медицина және экология ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының университеттік госпиталі, Сеченов тұйық көшесі, 1.
"Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының университеттік госпиталі, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының хосписі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының бүйрек орталығы" мекемесі, Сеченов көшесі, 1.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Гагарин көшесі, 254.
№ 276 сайлау учаскесі

От улицы 3 Линия, по улице Усть-Каменогорская, с нечетной стороны, до улицы 6 Линия, по улице 6 Линия, с нечетной стороны, до улицы Декоративной, по улице Декоративной, с нечетной стороны, до окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до улицы Целинная, по улице Целинной, с четной стороны, до улицы 7 Линия, по улице 7 Линия, с четной стороны, до улицы Кошкинбаевой, по улице Кошкинбаевой, с четной стороны до улицы 3Линия, по улице 3 Линия, с четной стороны до улицы Усть-Каменогорская.
Избирательный участок № 1174
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы", улица 6 Линия, 18 "А".
От улицы 7 Линия, по улице Целинная, с нечетной стороны, до окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до улицы Жомартбаева, включая улицу Джунгарскую и улицу Окружную, по улице Жомартбаева, обе стороны, до улицы 7 Линия, по улице 7 Линия, с четной стороны, до улицы Целинная, массив Восточный Левый, 4, 5, 6 дачи.
Избирательный участок № 1172
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы", улица 6 Линия, 18 "А".
Массив Восточный Левый, 1, 2, 3 дачи.
Избирательный участок № 267
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12", улица 6 Линия, 18.
От улицы Усть-Каменогорской по улице Аюченко, дома 2-28, включая все дома по нечетной стороне, до улицы Кошкинбаевой, по улице Кошкинбаевой, с четной стороны, до улицы 3 Линия, по улице 3 Линия, с нечетной стороны, до улицы Усть-Каменогорская, по улице Усть-Каменогорская, с нечетной стороны, включая дома кварталов "А" и "Б", до улицы Аюченко.
Избирательный участок № 1173
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы", поселок Восход.
Дачный, Протока, Мостик, 12 дачи.
Избирательный участок № 268
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы", поселок Восход.
Жилые районы посҰлка Восход и массива Водный.
Избирательный участок № 269
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы", поселок Восход.
Жилые дома поселка Восход, жилые дома подсобного хозяйства, 2 микрорайон, включая дома по улице 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 Водная, по улице Лиственная и улице Согренная.
Избирательный участок № 270
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр ядерной медицины и онкологии города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Кутжанова, 3.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр ядерной медицины и онкологии города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, республиканское государственное казенное предприятие "Научно-исследовательский институт радиационной медицины и экологии".
Избирательный участок № 272
Центр: Университетский госпиталь некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей", переулок Сеченова, 1.
Университетский госпиталь некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей", коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Реабилитационный центр" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, коммунальное государственное казенное предприятие "Хоспис города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 274
Центр: Учреждение "Почечный центр города Семей", улица Сеченова, 1.
Избирательный участок № 275
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Инфекционная больница города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Гагарина, 254.
Избирательный участок № 276

Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "№ 2 Семей арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сеченов тұйық көшесі, 11.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының психиатриялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Дулатов көшесі, 282.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының жедел медициналық жәрдем ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Мичурин көшесі, 140 "А".
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының № 1 корпусы, Жамақаев көшесі, 100.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жәмилә" мекемесі, Жамақаев көшесі, 73.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Засядко көшесі, 91.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының тері-венерологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Беспаев көшесі, 26.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының наркологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мәңгілік Ел көшесі, 34.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасының Қызыл Ай қоғамының медбикелік күтім ауруханасы" мекемесі, Жамақаев көшесі, 2.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының өңірлік туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Тоқтабаев көшесі, 54.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: "Озерки жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Озерки ауылы, Комсомол көшесі, 22 "А".
Озерки ауылы, Кіші Ақтөбе ауылы, Каштак ауылы, Каштак орман шаруашылығы.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы: "Талица жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талица ауылы, Талица көшесі, 126.
Талица ауылы, Тепкаши ауылы, Половинки ауылы.
№ 1156 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы полиция департаментінің Семей қаласы полиция басқармасының уақытша ұстау изоляторы, Қаржаубайұлы көшесі, 251.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Семейский Центр оказания специальных социальных услуг № 2" управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области, переулок Сеченова, 11.
Избирательный участок № 277
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Психиатрический диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Дулатова, 282.
Избирательный участок № 279
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница скорой медицинской помощи города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Мичурина, 140 "А".
Избирательный участок № 280
Центр: Корпус № 1 коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Жамакаева, 100.
Избирательный участок № 281
Центр: Учреждение "Жамиля", улица Жамакаева, 73.
Избирательный участок № 282
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Семейская железнодорожная больница", улица Засядко, 91.
Избирательный участок № 283
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кожно-венерологический диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Беспаева, 26.
Избирательный участок № 284
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Наркологический диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Мәнгілік Ел, 34.
Избирательный участок № 285
Центр: Учреждение "Больница сестринского ухода Общества Красного Полумесяца Республики Казахстан", улица Жамакаева, 2.
Избирательный участок № 286
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Региональный противотуберкулезный диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Туктабаева, 54.
Избирательный участок № 288
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Озерская средняя общеобразовательная школа", село Озерки, улица Комсомольская, 22 "А".
Село Озерки, село Малая Актюба, село Каштак, Каштакское лесничество.
Избирательный участок № 290
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Талицкая основная общеобразовательная школа", село Талица, улица Талица, 126.
Село Талица, село Тепкаши, село Половинки,
Избирательный участок № 1156
Центр: Изолятор временного содержания управления полиции города Семей Департамента полиции Восточно-Казахстанской области, улица Каржаубайулы, 251.