Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 48/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 мамырда № 7059 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 24.12.2020 № 58/3-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 38/424-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6993 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6475 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 508 679,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 478 462,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 395,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 023 652,7 мың теңге;
2) шығындар – 9 074 507,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 177 664,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 194 847,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 183,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 820,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 81 820,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VІ "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 5 мая 2020 года № 48/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 мая 2020 года № 7059. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24.12.2020 № 58/3-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 апреля 2020 года № 38/424-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6993) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VІ "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6475, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 января 2020 года) следующие изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 508 679,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 478 462,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 170,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 395,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 023 652,7 тысяч тенге;
2) затраты – 9 074 507,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 177 664,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 194 847,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 183,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 820,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 81 820,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 825 311,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 825 311,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 714 602,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 183,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 127 892,2 мың теңге.";
4 тармақтың 2 абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 825 311,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 825 311,4 тысяч тенге;
поступление займов – 1 714 602,2 тысяч тенге;
погашение займов - 17 183,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 892,2 тысяч тенге.";
абзац 2 пункта 4 изложить в следующей редакции:
"Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следущей редакции согласно приложению к настоящему решению.