2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Аягөз қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 43/300-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 6599 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42/291-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6482 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Аягөз қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1049464,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 146473,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2659,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 900332,8 мың теңге;
2) шығындар – 1064323,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14858,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14858,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14858,1 мың теңге.

О бюджете города Аягоза Аягозского района на 2020-2022 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 43/300-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2020 года № 6599. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55/529-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 55/529-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/291-VI "О бюджете Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6482), Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аягоза на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1049464,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 146473,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2659,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 900332,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1064323,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14858,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14858,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14858,1 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 08.12.2020 № 54/506-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4 қосымшаға сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Габдуллина
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.12.2020 № 54/506-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Признать утратившими силу некоторые решения Аягозского районного маслихата согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Габдуллина
Секретарь Аягозского районного маслихата С. Искаков
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата

2020 жылғы 10 қаңтары
№ 43/300-VI шешіміне
4 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/223-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-192 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 22 қаңтарында жарияланған);
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы № 35/239-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/223-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5787 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 28 наурызында жарияланған);
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 05 шілдедегі № 39/268-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/223-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6073 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 24 шілдесінде жарияланған);
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қазандағы № 40/278-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/223-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6229 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 08 қарашасында жарияланған);
5. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 41/288-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/223-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6373 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 19 желтоқсанында жарияланған).

от 10 января 2020 года
№ 43/300-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Аягозского районного маслихата
1. решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/223-VІ "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-192, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года);
2. решение Аягозского районного маслихата от 14 марта 2019 года № 35/239-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/223-VІ "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5787, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 марта 2019 года);
3. решение Аягозского районного маслихата от 05 июля 2019 года № 39/268-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/223-VІ "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6073, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 июля 2019 года);
4. решение Аягозского районного маслихата от 15 октября 2019 года № 40/278-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/223-VІ "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6229, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 ноября 2019 года);
5. решение Аягозского районного маслихата от 29 ноября 2019 года № 41/288-VІ "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/223-VІ "О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6373, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 декабря 2019 года).