"Аягөз ауданының Аягөз қаласындағы және Ақтоғай кентіндегі тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 09 ақпандағы № 19/138-VІ шешімнің қолданылуын тоқтата тұру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 46/367-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 6951 болып тіркелді. Күші жойылды – Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 21/429-VII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды – Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 21/429-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және 7-бабының 4-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 09 ақпандағы № 19/138-VІ "Аягөз ауданының Аягөз қаласындағы және Ақтоғай кентіндегі тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5490 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 27 ақпанында, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2018 жылдың 03 наурызында жарияланған), Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаға оны сәйкестендіріп және Аягөз аудандық мәслихатының сессиясында қабылданғанына дейін қолданылуы тоқтатылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Дюсенбаев
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы С. Искаков

О приостановлении действия решения Аягозского районного маслихата от 09 февраля 2018 года № 19/138-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Аягоз и поселке Актогай Аягозского района"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2020 года № 46/367-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2020 года № 6951. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 16.01.2023 № 21/429-VII.
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 16.01.2023 № 21/429-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 и пункта 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Приостановить действие решения Аягозского районного маслихата от 09 февраля 2018 года № 19/138-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Аягоз и поселке Актогай Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5490, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 февраля 2018 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 03 марта 2018 года) до приведения его в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан и принятия решения на сессии Аягозского районного маслихата.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Дюсенбаев
Секретарь Аягозского районного маслихата С. Искаков