Бесқарағай ауданы әкімінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 1 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан Бесқарағай ауданының әкімінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7047 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Бесқарағай ауданы әкімінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 1 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6994 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 30 сәуірде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі Ш. Байбеков

О признании утратившим силу решение акима Бескарагайского района от 24 апреля 2020 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2020 года № 7047
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Бескарагайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Бескарагайского района от 24 апреля 2020 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6994, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 апреля 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района Ш. Байбеков