Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 54-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қарашада № 7759 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 56-5-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6500 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 16 қаңтарда, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2020 жылғы 31 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7184638,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1076983,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7114,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22938 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6077602,5 мың теңге;
2) шығындар – 7574272,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107225 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 139178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31953 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -496858,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 496858,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 418039,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31953 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110771,7 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 октября 2020 года № 54-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 ноября 2020 года № 7759. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 56-5-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6500, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2020 года, в районных газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 31 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7184638,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1076983,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7114,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6077602,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7574272,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107225 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 139178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31953 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -496858,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 496858,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 418039,9 тысяч тенге;
погашение займов – 31953 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110771,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1379561 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және кредиттер 724704,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 75691,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.

"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1379561 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты и кредиты из областного бюджета в сумме 724704,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 75691,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

24520
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1626
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
45
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3550
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
22699,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22699,8
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22197,8
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
502
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
129715
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80597
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25489
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1300
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
53308
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14844
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14604
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
34274
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33137
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1137
02
Қорғаныс
39890
1
Әскери мұқтаждар
12129
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
12129
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
12129
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
27761
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
27761
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
26742
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерге өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

24520
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1626
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
45
018
Капитальные расходы государственного органа
270
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3550
5
Планирование и статистическая деятельность
22699,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22699,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
22197,8
004
Капитальные расходы государственного органа
502
9
Прочие государственные услуги общего характера
129715
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80597
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25489
013
Капитальные расходы государственного органа
1300
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
500
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
53308
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
14844
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
14604
003
Капитальные расходы государственного органа
240
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
34274
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
33137
003
Капитальные расходы государственного органа
1137
02
Оборона
39890
1
Военные нужды
12129
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12129
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12129
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
27761
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27761
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
26742
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы