Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 51/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7780 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 55/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 55/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6470 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12393768,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3295626 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20952,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 78555,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8998633,8 мың теңге;
2) шығындар – 12778568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 365312 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 413040 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 47728 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -750111,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 750111,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 580146 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47728 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 217693,9 мың теңге.";
3-тармақ алып тасталсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2020 года № 51/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 ноября 2020 года № 7780. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 55/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 55/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6470, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Глубоковский районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12393768,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3295626 тысяч тенге;
неналоговые поступления –20952,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 78555,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8998633,8 тысячи тенге;
2) затраты – 12778568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 365312 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 413040 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47728 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -750111,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 750111,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 580146 тысяч тенге;
погашение займов – 47728 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 217693,9 тысячи тенге.";
пункт 3 исключить;

келесі мазмұндағы 3-1- тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенцияның көлемі 3998637 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 1671488,4 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 540033,9 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 1131454,5 мың теңге сомасында.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер 276689 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 60675,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в районном бюджете на 2020 год объем субвенции передаваемой из республиканского бюджета, в районный бюджет в сумме 3998637 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1671488,4 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 540033,9 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 1131454,5 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 276689 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 60675,7 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

57200
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
187,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90639
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3278,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
107435
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
26527
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44403
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
62925,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62925,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40632,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6421
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15872
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1508974,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
568139,2
4588
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
384220
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
280000
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
104220
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
183919,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
154821,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
29097,7
2
Коммуналдық шаруашылық
938756
4588
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6147
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
147
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
6000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
932609
058
Ауылды елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
932609
3
Елді-мекендерді көркейту
2079
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

57200
006
Оказание жилищной помощи
187,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90639
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3278,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
107435
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26527
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44403
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
62925,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62925,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40632,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6421
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15872
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1508974,2
1
Жилищное хозяйство
568139,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
384220
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
280000
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
104220
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
183919,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
154821,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
29097,7
2
Коммунальное хозяйство
938756
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6147
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
147
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
6000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
932609
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
932609
3
Благоустройство населенных пунктов
2079
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)