Жарма аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күштері жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/388-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6884 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 1 сәуірі
№ 44/388-VI шешіміне қосымша
Жарма аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-162 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 21 қаңтарында, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 15 қаңтарында жарияланған) шешімі.
2. Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-164 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 21 қаңтарында, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 1 наурызында жарияланған) шешімі.
3. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 30/255-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5775 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 22 наурызында, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 27 наурызында жарияланған) шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений Жарминского районного маслихата
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 44/388-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6884
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жарминский районый маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жарминского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Сахметжанова
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение
к решению Жарминского
районного маслихата
от 1 апреля 2020 года
№ 44/388-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Жарминского районного маслихата
1. Решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-162, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 января 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 15 февраля 2019 года).
2. Решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-164, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 января 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 1 марта 2019 года).
3. Решение Жарминского районного маслихата от 5 марта 2019 года № 30/255-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5775, опубликовано в газете "Қалба тынысы" от 22 марта 2019 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 марта 2019 года).

4. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 31/266-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5799 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 3 сәуірде, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 10 мамырында жарияланған) шешімі.
5. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 33/272-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5969 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 29 мамырында жарияланған) шешімі.
6. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 34/281-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6002 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 14 маусымында, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 18 маусымында жарияланған) шешімі.
7. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 шілдедегі № 35/292-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6062 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 15 шілдедегі, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 26 шілдедегі жарияланған) шешімі.
8. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 шілдедегі № 36/294-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6080 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 2 тамызында, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 5 тамызында жарияланған) шешімі.

4. Решение Жарминского районного маслихата от 15 марта 2019 года № 31/266-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5799, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 3 апреля 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 10 мая 2019 года).
5. Решение Жарминского районного маслихата от17 мая 2019 года № 33/272-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5969, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 мая 2019 года).
6. Решение Жарминского районного маслихата от 7 июня 2019 года № 34/281-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6002, опубликовано в газете "Қалба тынысы" от 14 июня 2019 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 июня 2019 года).
7. Решение Жарминского районного маслихата от 2 июля 2019 года № 35/292-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6062, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 июля 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 26 июля 2019 года).
8. Решение Жарминского районного маслихата от 16 июля 2019 года № 36/294-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6080, опубликовано в газете "Қалба тынысы" от 2 августа 2019 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 августа 2019 года).

9. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 тамызандағы № 37/301-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6131 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 6 қыркүйегінде, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 13 қыркүйегінде жарияланған) шешімі.
10. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 қыркүйектегі № 38/310-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6167 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 24 қыркүйегінде, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 27 қыркүйегінде жарияланған) шешімі.
11. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйегіндегі № 38/314-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6178 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 3 қазанда, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылы 4 қазанда жарияланған) шешімі.
12. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 40/325-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6301 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 27 қарашада жарияланған) шешімі.
13. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 40/331-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6376 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 18 желтоқсанында жарияланған) шешімі.

9. Решение Жарминского районного маслихата от 23 августа 2019 года № 37/301-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6131, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 6 сентября 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 13 сентября 2019 года).
10. Решение Жарминского районного маслихата от 16 сентября 2019 года № 38/310-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6167, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 сентября 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 27 сентября 2019 года).
11. Решение Жарминского районного маслихата от 23 сентября 2019 года № 38/314-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6178, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 3 октября 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 4 октября 2019 года).
12. Решение Жарминского районного маслихата от 18 ноября2019 года № 40/325-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6301, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 ноября 2019 года).
13. Решение Жарминского районного маслихата от 27 ноября 2019 года № 40/331-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6376, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 декабря 2019 года).