Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 44-5/1 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 56-6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7293 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 44-5/1 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4453 болып тіркелген және 2016 жылдың 22 сәуірінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 8 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Тусупов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев

О признании утратившим силу решения Зайсанского районного маслихата от 16 марта 2016 года № 44-5/1 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2020 года № 56-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 7293
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 16 марта 2016 года № 44-5/1 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4453 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 апреля 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 8 июня 2020 года.
Председатель сессии Т. Тусупов
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев