2020-2022 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/10-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6514 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/9-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 25.12.2020 № 77/9-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді – Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 02.07.2020 № 69/8-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VІ шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6471 тіркелген) негізінде, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 32718,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 1669,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 454,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 2217,3 мың теңге;
трансферттер түсімі– 28377,2 мың теңге;
2) шығындар – 32718,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі– 0 теңге;
қарыздарды өтеу– 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 27.11.2020 № 73/18-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенция көлемі 13282 мың теңге сомасында көзделсін.

О бюджете сельского округа Полянское на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/10-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6514. Утратило силу - решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 77/9-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 77/9-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 69/8-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6471), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Полянское на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32718,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1669,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 454,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2217,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28377,2 тысяч тенге;
2) затраты – 32718,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 27.11.2020 № 73/18-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть в бюджете сельского округа Полянское на 2020 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 13282 тысячи тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 27.11.2020 № 73/18-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-1. 2020 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен трансферттер көлемі 13384,7 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 02.07.2020 № 69/8-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 27.11.2020 № 73/18-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2020 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен трансферттер көлемі 1710,5 мың теңге сомасында көзделсін.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 27.11.2020 № 73/18-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа Полянское на 2020 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 13384,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 69/8-VI (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 27.11.2020 № 73/18-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2-2. Предусмотреть в бюджете сельского округа Полянское на 2020 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 1710,5 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 27.11.2020 № 73/18-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Р. Карагужина
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2020 жылғы 5 қаңтары
№ 61/10-VI шешіміне
1- қосымша
2020 жылға арналған Первороссийск ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 27.11.2020 № 73/18-VI (вводится в действие с 01.01.2020);
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Карагужина
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 5 января 2020 года
№ 61/10-VI
Бюджет Первороссийского сельского округа на 2020 год