"2020-2022 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қантардағы № 61/12-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 69/11-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7302 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 25.12.2020 № 77/5-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 -1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 маусымдағы 67/2-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7219 тіркелген) сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2020-2022 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қантардағы № 61/12-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6521 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 20 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі радакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 25726,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 3639,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 615,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0 мың теңге;
трансферттер түсімі– 21472,0 мың теңге;
2) шығындар – 25726,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/12-VI "О бюджете Никольского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 2 июля 2020 года № 69/11-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 7302. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 77/5-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 25.12.2020 № 77/5-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением маслихата района Алтай от 11 июня 2020 года № 67/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7219), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/12-VI "О бюджете Никольского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 6521, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Никольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25726,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3639,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 615,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21472,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25726,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті)– 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге
қарыздарды өтеу – 0 теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
аталған шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2020 жылға арналған Никольск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 5100,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Мангулова
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай ауданының
мәслихатының 2020 жылғы
2 шілдедегі № 69/11-VI
шешіміне қосымша
Алтай ауданының
мәслихатының 2020 жылғы
5 қантардағы № 61/12-VI
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1, следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в бюджете Никольского сельского округа на 2020 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 5100,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Мангулова
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай
от 2 июля 2020 года
№ 69/11-VI
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 5 января 2020 года
№ 61/12-VI
Бюджет Никольского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I. Доходы