Зубовск кентінде телефон кәрізін орналастыру және пайдалану үшін жер теліміне шектеулі мақсатта пайдалану (қауымдық сервитут) құқығын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Зубовск кентінің әкімінің 2020 жылғы 2 қарашадағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қарашада № 7771 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданы Зубовск кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зубовск кенті Тохтаров көшесіндегі 237-АТС бастап Лазо көшесіндегі 55 үйге дейін телефон кәрізін орналастыру және пайдалану үшін "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, жалпы алаңы 0,0082 га, 2030 жылдың 31-желтоқсанына дейін 10 жыл мерзімге жер учаскелерін шектеулі мақсатты пайдалану құқығы (жария сервитут) белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданының Зубовск кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. "Алтай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қазақтелеком" акционерлік қоғамымен сервитут шартын жасасын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім В. Морозов

Об установлении права ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) земельным участком для размещения и эксплуатации телефонной канализации в поселке Зубовск
Решение акима поселка Зубовск района Алтай Восточно-Казахстанской области от 2 ноября 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 ноября 2020 года № 7771
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким поселка Зубовск района Алтай РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" право ограниченного целевого пользования земельным участком (публичный сервитут), без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей, общей площадью 0,0082 га сроком на 10 лет до 31 декабря 2030 года, для размещения и эксплуатации телефонной канализации от АТС-237 по улице Тохтарова до дома 55 по улице Лазо в поселке Зубовск.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Зубовск района Алтай Восточно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений района Алтай" заключить договор сервитута с акционерным обществом "Казахтелеком".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким В. Морозов