Алтай ауданы Тұрғысын ауылдық округінің Тұрғысын ауылының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Тұрғысын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 6998 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 -тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес, Тұрғысын ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Тұрғысын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Алтай ауданы Тұрғысын ауылдық округінің Тұрғысын ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Безымянная көшесі Павел Кольцов көшесіне;
2) Заводская көшесі Талғат Бигельдинов көшесіне;
3) Первомайская көшесі Абай көшесіне.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданынің Тұрғысын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіптен:
1) осы шешімді Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімін мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Алтай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберу;
3) ресми жарияланғаннан кейін Алтай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыру.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тұрғысын ауылдық округіңін әкімі Д. Кожанова

О переименовании улиц села Тургусун Тургусунского сельского округа района Алтай
Решение акима Тургусунского сельского округа района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 апреля 2020 года № 6998
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2019 года, учитывая мнение жителей села Тургусун, аким Тургусунского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Тургусун Тургусунского сельского округа района Алтай:
1) улицу Безымянная на улицу Павла Кольцова;
2) улицу Заводская на улицу Талгата Бигельдинова;
3) улицу Первомайская на улицу Абая.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тургусунского сельского округа района Алтай Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории района Алтай;
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акима района Алтай после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тургусунского сельского округа Д. Кожанова