Катонқарағай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 38/334-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 мамырда № 7052 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерi осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Малахов
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 сәуірдегі
№ 38/334-VI шешіміне
1-қосымша
Катонқарағай ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақтың №
Аймаққа кірген ауылдық елді мекеннің атауы
I
Үлкен Нарын а., Новохайрузовка а., Алтынбел а., Солоновка а.
II
Солдатово а, Катонқарағай а., Приморское а., Көкбастау а.
III
Жұлдыз а., Малонарымка а, Белқарағай а.
IV
Көктерек а., Свинчатка а., Балғын а., Майемер а., Алыбай а., Новополяковка а.
V
Кұндызды а., Үштөбе а, Егінді а.
VI
Бесүй а., Өрнек а., Топқайын а., Сөгір а.
VII
Сенное а., Қаражал а., Қабырға а., Аққайнар а., Өрел а.
VIII
Жаңа Үлгі а., Шынғыстай а., Жамбыл а., Ақсу а., Коробиха а.
IX
Мойылды а., Қызыл-Жұлдыз а., Ақмарал а., Қайынды а., Еңбек а., Бекалқа а., Ақшарбақ а., Жазаба а., Барлық а., Үшбұлақ а., Рахман қайнары а.
X
Шұбарағаш а., Берел а., Аршаты а.
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 сәуірдегі
№ 38/334-VI шешіміне
2-қосымша
Катонқарағай ауданының жерлерін (елді мекендердің жерлерінен басқа) аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақтың №
Кадастрлық нөмірі
Аймаққа кірген кадастрлық кварталдардың атауы
I

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Катон-Карагайского района
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2020 года № 38/334-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 мая 2020 года № 7052
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Катон-Карагайского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Малахов
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение 1
к решению Катон-Карагайского
районного маслихата
от 17 апреля 2020 года
№ 38/334-VI
Проект (схема) зонирования земель сельских населенных пунктов Катон-Карагайского района
№ зоны
Наименование населенных пунктов, входящих в зону
I
с. Улкен Нарын, с. Ново-Хайрузовка, с. Алтынбел, с. Солоновка
II
с. Солдатово, с. Катон-Карагай, с. Приморское, с. Кокбастау
III
с. Жулдыз, с. Малонарымка, с. Белкарагай
IV
с. Коктерек, с. Свинчатка, с. Балгын, с. Майемер, с. Алыбай, с. Новополяковка
V
с. Кундызды, с. Уштобе, с. Егынды
VI
с. Бесюй, с. Орнек, с. Топкайын, с. Согорное
VII
с. Сенное, с. Каражал, с. Кабырга, с. Аккайнар, с. Урыль
VIII
с. Жана-Ульго, с. Шынгыстай, с. Жамбыл, с. Аксу, с. Коробиха
IX
с. Мойылды, с. Кызыл-Жулдыз, с. Акмарал, с. Кайынды, с. Енбек, с. Бекалка, с. Акшарбак, с. Жазаба, с. Барлык, с. Ушбулак, с. Рахмановские ключи
X
с. Шубарагаш, с. Берель, с. Аршаты
Приложение 2
к решению Катон-Карагайского
районного маслихата
от 17 апреля 2020 года
№ 38/334-VI
Проект (схема) зонирования земель Катон-Карагайского района (кроме земель населенных пунктов)
№ зоны
Кадастровый номер
Наименование кадастровых кварталов, входящих в зону
I