Ұлан ауданы мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 133 "Сот шешімімен Ұлан ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің қолданылуы 2021 жылдың 1 қаңтарына дейін тоқтатылу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 386 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7276 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 1-тармағына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан ауданы мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 133 "Сот шешімімен Ұлан ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5332 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің қолданылуы 2021 жылдың 1 қаңтарына дейін тоқтатылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы
О. Сыдыков

О приостановлении действия решения Уланского районного маслихата от 4 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность Уланского района"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июля 2020 года № 7276
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Приостановить до 1 января 2021 года действие решения Уланского районного маслихата от 4 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность Уланского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5332, опубликовано 12 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
Секретарь Уланского районного маслихата
О. Сыдыков