Батыс Қазақстан облысы бойынша 2020-2021 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 180 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 тамызда № 6328 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2021 учебный год по Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2020 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 августа 2020 года № 6328
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысы бойынша 2020–2021 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 маусымдағы №157 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019 – 2020 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5740 тіркелген, 2019 жылы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020–2021 учебный год по Западно-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2019 года №157 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019–2020 учебный год по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5740, опубликованное 11 июля 2019 году в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. "Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.А.Мыңбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары С.Р.Егізбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
2020 жылғы 30 шілдедегі № 180
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген

3. Государственному учреждению "Управление образования Западно-Казахстанской области" (Мынбаева А.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Егизбаева С.Р.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 30 июля 2020 года № 180

3 500
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
МЕББМ – мемлекеттік емес білім беру мекемесі;

3500
Полное написание аббревиатуры:
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие;
НУО – негосударственное учреждение образования;