Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2020 жылғы 4 тамыздағы № 20 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 тамызда № 6334 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2023 жылғы 29 мамырдағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 29.05.2023 № 19 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғаныс туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына және 2020 жылғы 21 шілдедегі Орал қаласы әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою жөніндегі жоспардан тыс комиссия отырысының №06-16/1761 хаттамасына сәйкес, Орал қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Неусыпов көшесі бойындағы өзі ағынды кәріздік коллектордағы апатқа және қала тұрғындарына ауыз су жетпеу мәселесіне байланысты Орал қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайдың салдарын жою басшысы болып Орал қаласы әкімінің орынбасары М.Мүлкәй тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Орал қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі басшысы (Ж.Дуйсенгалиев) зардап шеккен объектілерді тексеру жүргізсін.
4. Орал қаласы әкімі аппаратының басшысы (И.Джазыкбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын қадағалау өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі А. Шыныбеков

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 4 августа 2020 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 августа 2020 года № 6334. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 29 мая 2023 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 29.05.2023 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола внепланового заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате города Уральск от 21 июля 2020 года №06-16/1761, аким города Уральск РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в городе Уральск в связи с аварией на самотечном канализационном коллекторе по улице Неусыпова и недостатком водоснабжения жителям города.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Уральск Мулкай М. и поручить провести соответствующие мероприятии, вытекающих из данного решения.
3. Руководителю отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральск (Дуйсенгалиев Ж.) провести обследование пострадавших объектов.
4. Руководителю аппарата акима города Уральск (Джазыкбаев И.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Уральска А. Шыныбеков