Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округінің Тайпақ ауылының кейбір бағыттағы бағымдарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 36 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 6354 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімінің 09.04.2021 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2020 жылғы 8 қыркүйектегі №1-15/295 ұсынысы негізінде, Тайпақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округінің Тайпақ ауылының әуежай, техникалық колледж, электробекет, зират, орман шаруашылығы, телебекет, автобекет, коммуналдық шаруашылық бағыттарындағы бағымдарына ұсақ мүйізді қара мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Тайпақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (З.Гапуова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тайпақ ауылдық округінің әкімі Б. Шаленов

Об установлении ограничительных мероприятий на выпасы в некоторых направлениях села Тайпак Тайпакского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2020 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 сентября 2020 года № 6354. Утратило силу решением акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 9 апреля 2021 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 09.04.2021 № 10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 8 сентября 2020 года №1-15/295, аким Тайпакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на выпасы в направлении аэропорта, технического колледжа, электростанции, кладбищ, лесного хозяйства, телестанции, автостанции, коммунального хозяйства села Тайпак Тайпакского сельского округа Акжаикского района в связи с выявлением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Главному специалисту аппарата акима Тайпакского сельского округа (Гапуова З.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Тайпакского сельского округа Б. Шаленов