Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-5 "Бөрлі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 51-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 шілдеде № 6326 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-5 "Бөрлі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4658 тіркелген, 2020 жылы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Ан
Мәслихат хатшысы А. Куликешев

О признании утратившим силу решения Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-5 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Бурлинского районного маслихата" и его описания"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 июля 2020 года № 51-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 июля 2020 года № 6326
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-5 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Бурлинского районного маслихата" и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4658, опубликованное 25 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Ан
Секретарь маслихата А. Куликешев