Бөрлі ауданы Бумакөл ауылдық округі Бумакөл ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Бумакөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 12 мамырдағы № 11 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 6238 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Бумакөл ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Бумакөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданы Бумакөл ауылдық округі Бумакөл ауылының кейбір көшелері:
"Степная" көшесі – "Садақ" көшесі;
"Линейная" көшесі – "Ақжол" көшесі;
"Школьная" көшесі – "Мектеп" көшесі;
"А.Гусманов" көшесі – "Аманжол Ғұсманов" көшесі;
"Набережная" көшесі – "Жағажай" көшесі деп қайта аталсын.
2. Бумакөл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Н.Туканов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж. Жумашева

О переименовании некоторых улиц села Бумаколь Бумакольского сельского округа Бурлинского района
Решение акима Бумакольского сельского округа Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 12 мая 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 мая 2020 года № 6238
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бумаколь и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким сельского округа Бумаколь РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Бумаколь Бумакольского сельского округа Бурлинского района:
улица "Степная" - улица "Садақ";
улица "Линейная" – улица "Ақжол";
улица "Школьная" – улица "Мектеп";
улица "А.Гусманов" – улица "Аманжол Ғұсманов";
улица "Набережная"– улица "Жағажай".
2. Главному специалисту аппарата акима Бумакольского сельского округа (Н.Туканов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Ж. Жумашева