Жаңақала, Қызылоба, Мастексай, Мұқыр, Жаңақазан, Жуалыой ауылдарының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 141 және Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 53-2 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 6506 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес ауданы 2030,0546 гектар, периметрі 22706,73 метр Жаңақала ауданы Жаңақала ауылдық округі, Жаңақала ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес ауданы 186,8286 гектар, периметрі 6358,41 метр Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округі, Қызылоба ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес ауданы 294,3939 гектар, периметрі 8259,83 метр Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округі, Мастексай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
4. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4-қосымшасына сәйкес ауданы 40,6582 гектар, периметрі 2618,58 метр Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округі, Мұқыр ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшасына сәйкес ауданы 300,7270 гектар, периметрі 8837,29 метр Жаңақала ауданы Жаңақазан ауылдық округі, Жаңақазан ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
6 Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 6-қосымшасына сәйкес ауданы 100,5152 гектар, периметрі 4489,84 метр Жаңақала ауданы Жаңақазан ауылдық округі, Жуалыой ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
7. Аудан әкімі аппараты басшысы (М.Жұмалиев) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
8. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (А.Мұқамбетжанов) және Жаңақала аудандық мәслихатының хатшысына (З.Сисенғали) жүктелсін.

Об установлении границ (черты) сел Жангала, Кызылоба, Мастексай, Мукур, Жанаказан, Жуалыой
Совместное постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2020 года № 141 и решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 ноября 2020 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 декабря 2020 года № 6506
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Жангала Жангалинского сельского округа Жангалинского района площадью 2030,0546 гектаров, периметром 22706,73 метров согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению;
2. Установить границу (черту) села Кызылоба Кызылобинского сельского округа Жангалинского района площадью 186,8286 гектаров, периметром 6358,41 метров согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению;
3. Установить границу (черту) села Мастексай Мастексайского сельского округа Жангалинского района площадью 294,3939 гектаров, периметром 8259,83 метров согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению;
4. Установить границу (черту) села Мукур Мастексайского сельского округа Жангалинского района площадью 40,6582 гектаров, периметром 2618,58 метров согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению;
5. Установить границу (черту) села Жанаказан Жанаказанского сельского округа Жангалинского района площадью 300,7270 гектаров, периметром 8837,29 метров согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению;
6. Установить границу (черту) села границу села Жуалыой Жанаказанского сельского округа Жангалинского района площадью 100,5152 гектаров, периметром 4489,84 метров согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению и решению;
7. Руководителю аппарата акима района (Жумалиев М.) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции.
8. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (Мукамбетжанов А.) и секретаря Жангалинского районного маслихата (Сисенгали З.).

9. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданының әкімі Н. Карагойшин
Сессия төрағасы К. Ешимов
Мәслихат хатшысы З. Сисенғали
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 қарашадағы
№ 141 бірлескен қаулысы мен
Жаңақала аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
25 қарашадағы № 53-2 шешіміне
№1 қосымша
Жаңақала ауданының Жаңақала ауылдық округінің Жаңақала ауылының шекарасы (шегі)
1:50 000
Шартты белгілер:
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 қарашадағы
№ 141 бірлескен қаулысы мен
Жаңақала аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
25 қарашадағы № 53-2 шешіміне
№2 қосымша
Жаңақала ауданының Қызылоба ауылдық округінің Қызылоба ауылының шекарасы (шегі)
1:20 000
Шартты белгілер:
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 қарашадағы
№ 141 бірлескен қаулысы мен
Жаңақала аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
25 қарашадағы № 53-2 шешіміне
№3 қосымша
Жаңақала ауданының Мастексай ауылдық округінің Мастексай ауылының шекарасы (шегі)
1:20 000
Шартты белгілер:
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 қарашадағы
№ 141 бірлескен қаулысы мен
Жаңақала аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
25 қарашадағы № 53-2 шешіміне
№4 қосымша
Жаңақала ауданының Мастексай ауылдық округінің Мұқыр ауылының шекарасы (шегі)
1:10 000
Шартты белгілер:
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 қарашадағы
№ 141 бірлескен қаулысы мен
Жаңақала аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
25 қарашадағы № 53-2 шешіміне
№5 қосымша
Жаңақала ауданының Жаңақазан ауылдық округінің Жаңақазан ауылының шекарасы (шегі)
1:20 000
Шартты белгілер:
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 қарашадағы
№ 141 бірлескен қаулысы мен
Жаңақала аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
25 қарашадағы № 53-2 шешіміне
№6 қосымша
Жаңақала ауданының Жаңақазан ауылдық округінің Жуалыой ауылының шекарасы (шегі)
1:10 000
Шартты белгілер:

9. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жангалинского района Н. Карагойшин
Председатель сессии К. Ешимов
Секретарь маслихата З. Сисенғали
Приложение 1
к совместному постановлению
акимата Жангалинского района
от 19 ноября 2020 года № 141 и
решению маслихата
Жангалинского района
от 25 ноября 2020 года № 53-2
Граница ( черта) села Жангала Жангалинского сельского округа Жангалинского района
1:50 000
Условные обозначения:
Приложение 2
к совместному постановлению
акимата Жангалинского района
от 19 ноября 2020 года № 141 и
решению маслихата
Жангалинского района
от 25 ноября 2020 года № 53-2
Граница ( черта) села Кызылоба Кызылобинского сельского округа Жангалинского района
1:20 000
Условные обозначения:
Приложение 3
к совместному постановлению
акимата Жангалинского района
от 19 ноября 2020 года № 141 и
решению маслихата
Жангалинского района
от 25 ноября 2020 года № 53-2
Граница ( черта) села Мастексай Мастексайского сельского округа Жангалинского района
1:20 000
Условные обозначения:
Приложение 4
к совместному постановлению
акимата Жангалинского района
от 19 ноября 2020 года № 141 и
решению маслихата
Жангалинского района
от 25 ноября 2020 года № 53-2
Граница ( черта) села Мукыр Мастексайского сельского округа Жангалинского района
1:10 000
Условные обозначения:
Приложение 5
к совместному постановлению
акимата Жангалинского района
от 19 ноября 2020 года № 141 и
решению маслихата
Жангалинского района
от 25 ноября 2020 года № 53-2
Граница ( черта) села Жанаказан Жанаказанского сельского округа Жангалинского района
1:20 000
Условные обозначения:
Приложение 6
к совместному постановлению
акимата Жангалинского района
от 19 ноября 2020 года № 141 и
решению маслихата
Жангалинского района
от 25 ноября 2020 года № 53-2
Граница ( черта) села Жуалыой Жанаказанского сельского округа Жангалинского района
1:10 000
Условные обозначения: