Бәйтерек ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 ақпандағы № 95 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 ақпанда № 6027 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 116 "Бәйтерек ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5535 тіркелген, 2019 жылғы 21 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Бәйтерек ауданы әкімі аппаратының басшысына (А.Кобенов) осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Бисакаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шахаров

О признании утратившим силу постановления акимата района Бәйтерек
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2020 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 февраля 2020 года № 6027
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Бәйтерек от 12 февраля 2019 года № 116 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по району Бәйтерек" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5535, опубликованное 21 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата акима района Бәйтерек (А.Кобенов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Е.Бисакаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Шахаров