Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 ақпанда № 6051 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудан мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысына (Г.Терехов) осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Ислямов
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4
шешіміне қосымша
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5502 тіркелген, 2019 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Зеленов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5523 тіркелген, 2019 жылы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі №32-6 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5617 тіркелген, 2019 жылы 24 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 33-2 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5664 тіркелген, 2019 жылы 30 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Бәйтерек
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2020 года № 6051
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Бәйтерек согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Ислямов
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 20 февраля 2020 года № 44-4
1. Решение Зеленовского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 28-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5502, опубликованное 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Зеленовского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5523, опубликованное 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение маслихата района Бәйтерек от 5 апреля 2019 года № 32-6 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года №28-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5617, опубликованное 24 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение маслихата района Бәйтерек от 13 мая 2019 года № 33-2 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года №29-3 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5664, опубликованное 30 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 35-2 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5734 тіркелген, 2019 жылы 9 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 шілдедегі № 36-2 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5747 тіркелген, 2019 жылы 26 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 37-4 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5785 тіркелген, 2019 жылы 18 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы № 38-2 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5826 тіркелген, 2019 жылы 17 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы № 38-3 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5827 тіркелген, 2019 жылы 18 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №40-11 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5900 тіркелген, 2019 жылы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение маслихата района Бәйтерек от 21 июня 2019 года № 35-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года №28-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5734, опубликованное 9 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение маслихата района Бәйтерек от 15 июля 2019 года № 36-2 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года №29-3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5747, опубликованное 26 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение маслихата района Бәйтерек от 12 сентября 2019 года № 37-4 "О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года № 28-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5785, опубликованное 18 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение маслихата района Бәйтерек от 11 октября 2019 года № 38-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года №28-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5826, опубликованное 17 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение маслихата района Бәйтерек от 11 октября 2019 года № 38-3 "О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года № 29-3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5827, опубликованное 18 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение маслихата района Бәйтерек от 13 декабря 2019 года № 40-11 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года №28-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5900, опубликованное 24 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

11. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-2 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5911 тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение маслихата района Бәйтерек от 25 декабря 2019 года № 41-2 "О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года № 29-3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5911, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).