Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 шілдедегі № 52-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 6311 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 30.03.2021 № 3-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5926 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 15 155 256 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 207948 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 296 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 93 081 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 845 931 мың теңге;
2) шығындар – 18 169 150 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 473 612 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 604 492 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 130 880 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 487 506 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 487 506 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 568 805 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 130 880 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 581 мың теңге.";
3-тармақтың:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 6 713 671 мың теңге ескерілсін":
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 июля 2020 года № 52-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 июля 2020 года № 6311. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 3-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30.03.2021 № 3-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5926, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы – 15 155 256 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 207 948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 296 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 081 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 12 845 931 тысяча тенге;
2)затраты – 18 169 150 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 473 612 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 604 492 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 130 880 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 487 506 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 487 506 тысяч тенге:
поступление займов – 3 568 805 тысяч тенге;
погашение займов – 130 880 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49 581 тысяча тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 6 713 671 тысяча тенге:":
абзац шестой изложить в следующей редакции:

"техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге– 5 846 мың теңге";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 3 896 452 мың теңге ескерілсін:":
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданының Переметный ауылындағы автокөлік жолдарын күрделі және орташа жөндеу - 293 609 мың теңге";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"Бәйтерек ауданының Янайкин ауылындағы "Батурин жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеме ғимаратын күрделі жөндеу - 36 532 мың теңге";
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Бәйтерек ауданының Калинин ауылындағы "Камен жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеме ғимаратын күрделі жөндеу- 71 588 мың теңге";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Бәйтерек ауданының Переметное, Калинин ауылдарындағы су құбырының желілерін күрделі жөндеу III-кезеңі - 9 217 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Кужиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

"на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств– 5 846 тысяч тенге";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 3 896 452 тысячи тенге:":
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на капитальный и средний ремонт автомобильной дороги в селе Переметное района Бәйтерек – 293 609 тысяч тенге";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания коммунальное государственное учреждение "Батуринская средняя общеобразовательная школа" в селе Янайкино района Бәйтерек - 36 532 тысячи тенге";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания коммунальное государственное учреждение "Каменская средняя общеобразовательная школа" в селе Калининское района Бәйтерек - 71 588 тысяч тенге";
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на капитальный ремонт водопроводной сети в селах Переметное, Калининское района Бәйтерек III-очередь – 9 217 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата районного маслихата (Кужиева А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

9 449
3
Ақпараттық кеңiстiк
237 904
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 543
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
17 543
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
220 361
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
219 361
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
1 000
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
45 885
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26 074
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 653
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 421
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
19 811
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 811
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
157 422
1
Ауыл шаруашылығы
7 015
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7 015
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 015
6
Жер қатынастары
18 647
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 647
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 951
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 696
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
131 760
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
131 760
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
131 760
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 830
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 830
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 830
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

9 449
3
Информационное пространство
237 904
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 543
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
17 543
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
220 361
006
Функционирование районных (городских) библиотек
219 361
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 000
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
45 885
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26 074
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13 653
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 421
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19 811
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
19 811
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
157 422
1
Сельское хозяйство
7 015
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 015
6
Земельные отношения
18 647
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 647
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 951
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 696
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
131 760
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
131 760
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
131 760
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 830
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 830
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 830
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)