Казталов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 187 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 6362 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 132 "Казталов ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4428 тіркелген, 2016 жылы 22 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) және 2018 жылғы 13 қарашадағы № 359 "Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 132 "Казталов ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5408 тіркелген, 2018 жылы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е.Ескендиров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А. Есалиев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Казталовского района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 17 сентября 2020 года № 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 сентября 2020 года № 6362
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Казталовского района от 22 апреля 2016 года № 132 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4428, опубликованное 22 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и от 13 ноября 2018 года № 359 "О внесении изменения в постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 132 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5408, опубликованное 27 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата акима района (Е.Ескендиров) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Есалиев