Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 17 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 6473 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылдық округі әкімінің 05.11.2021 № 17 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қаратөбе аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылғы 11 қарашадағы № 1-25/519 ұсынысы негізінде, Сулыкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе ауданының Сулыкөл ауылдық округі Сулыкөл ауылы М.Мақатаев, Б.Аманшин, Ж.Жабаев, А.Құнанбаев көшелерінің тұрғындарының 54 жеке ауласының аумағында және "Игілік-АН", "Әділбек", "Әділғазы", "Тотай" шаруа қожалықтарының аумағында мүйізді ірі қара малы арасында бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Сулыкөл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Т.Нурбергенов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылдық округінің әкімі Б. Муса

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сулыкольского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 19 ноября 2020 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 ноября 2020 года № 6473. Утратило силу решением акима Сулыкольского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 5 ноября 2021 года № 17
Сноска. Утратило силу решением акима Сулыкольского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 05.11.2021 № 17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Каратобинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 11 ноября 2020 года № 1-25/519, аким Сулыкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории 54 личных подворий жителей улиц М.Макатаева, Б.Аманшина, Ж.Жабаева, А.Кунанбаева и на территории крестьянских хозяйств "Игілік-АН", "Әділбек", "Әділғазы", "Тотай" расположенных в селе Сулыколь Сулыкольского сельского округа Каратобинского района, в связи с возникновением болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Главному специалисту аппарата акима Сулыкольского сельского округа (Т.Нурбергенов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сулыкольского сельского округа
Каратобинского района
Б. Муса