Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 41-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6149 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5924 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 081 093 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 408 424 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 647 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 406 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 631 616 мың теңге;
2) шығындар – 10 246 376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 844 457 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 910 323 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 009 740 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 009 740 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 910 093 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 866 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 165 513 мың теңге.";
4-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 6 886 749 мың теңге:";
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2020 года № 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6149. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2021 № 3-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5924, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 081 093 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 408 424 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 12 647 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 631 616 тысяч тенге;
2) затраты – 10 246 376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 844 457 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 6 910 323 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 009 740 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 009 740 тысяч тенге:
поступление займов – 6 910 093 тысячи тенге;
погашение займов – 65 866 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 165 513 тысяч тенге.";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 6 886 749 тысяч тенге:";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:

"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Жаңа Өмір ауылындағы 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз) – 520 797 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Подстепное ауылындағы 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 576 376 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Ақжайық ауылындағы 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 289 619 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Жаңа Өмір ауылында 300 орынға арналған мәдениет үйінің құрылысына – 329 199 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Абай ауылы мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық клубы күрделі жөндеуге – 73 424 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка ауылының Рабочая көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 61 180 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка ауылының Молодежная көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 55 272 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылы Ақжайық көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 138 616 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Подстепное ауылының № 17 көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 74 492 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Подстепное ауылының № 48 көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 331 706 мың теңге.";
11- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 58 035 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Плотникова
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының

"на строительство 3-х этажного многоквартирного жилого дома в селе Жана Омир Теректинского района Западно–Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 520 797 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"на строительство 3-х этажного многоквартирного жилого дома в селе Подстепное Теректинского района Западно–Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 576 376 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на строительство 3-х этажного многоквартирного жилого дома в селе Акжаик Теректинского района Западно–Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 289 619 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на строительство дома культуры на 300 мест в селе Жана Омир Теректинского района Западно – Казахстанской области – 329 199 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт сельского клуба расположенного по адресу: Западно – Казахстанской область, Теректинский район, село Абай – 73 424 тысячи тенге;";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт дороги улицы Рабочая села Федоровка Теректинского района Западно – Казахстанской области – 61 180 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт дороги улицы Молодежная села Федоровка Теректинского района Западно – Казахстанской области – 55 272 тысячи тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт дороги улицы Акжайык села Акжайык Теректинского района Западно – Казахстанской области – 138 616 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт дороги улицы № 17 села Подстепное Теректинского района Западно – Казахстанской области – 74 492 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"на капитальный ремонт дороги улицы № 48 села Подстепное Теректинского района Западно – Казахстанской области – 331 706 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в размере 58 035 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е. Плотникова
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата