"Бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды өткізу саласында бақылау субъектісіне (объектісіне) бармай профилактикалық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды растау және (немесе) растамау туралы қорытындының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 346 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 7 маусымдағы № 281 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 маусымда № 22978 болып тіркелді
Нұр-Сұлтан қаласы город Нур-Султан
"Бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды өткізу саласында бақылау субъектісіне (объектісіне) бармай профилактикалық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды растау және (немесе) растамау туралы қорытындының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 31 мамырдағы
№ 346 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды өткізу саласында бақылау субъектісіне (объектісіне) бармай профилактикалық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды растау және (немесе) растамау туралы қорытындының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 346 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18785 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2021 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Лауазымы
Аты-жөні
КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі

О признании утратившим силу приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 346 "Об утверждении формы заключения о подтверждении и (или) неподтверждении выявленных нарушений по результатам профилактического контроля без посещения субъекта (объекта) контроля в сфере реализации ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 7 июня 2021 года № 281. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2021 года № 22978
Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2021 года.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казастан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 346 "Об утверждении формы заключения о подтверждении и (или) неподтверждении выявленных нарушений по результатам профилактического контроля без посещения субъекта (объекта) контроля в сфере реализации ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18785).
2. Комитету индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан