Дәрілік заттың саудалық атауына өндірушінің шекті бағаларын, бөлшек және көтерме саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2021 жылғы 27 тамыздағы № ҚР ДСМ-94 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 қыркүйекте № 24229 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 245-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Дәрілік заттың саудалық атауына өндірушінің шекті бағалары, бөлшек және көтерме саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағалар бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оынң Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы сақтау бірінші вице-министрі
М. Шоранов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау
және дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
міндетін атқарушының
2021 жылғы 27 тамыздағы
№ҚР ДСМ-94 бұйрығына
1 – қосымша
Дәрілік заттың саудалық атауына өндірушінің шекті бағалары, бөлшек және көтерме саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 07.08.2023 № 465 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Саудалық атауы
ХПА
Дәрілік түрі
Өндіруші
Тіркеу куәлігі
Өндірушінің шекті бағасы
Көтерме саудада өткізу үшін шекті баға
Бөлшек саудада өткізу үшін шекті баға
1
"Золотая звезда®" бальзамы
Деректер жоқ

Об утверждении предельных цен производителя на торговое наименование лекарственного средства, предельных цен на торговое наименование лекарственного средства для розничной и оптовой реализации
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № ҚР ДСМ-94. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2021 года № 24229.
В соответствии с пунктом 2 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить предельные цены производителя на торговое наименование лекарственного средства, предельные цены на торговое наименование лекарственного средства для розничной и оптовой реализации согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Комитету медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
М. Шоранов
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите и
развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 27 августа 2021 года
№ ҚР ДСМ-94
Предельные цены производителя на торговое наименование лекарственного средства, предельные цены на торговое наименование лекарственного средства для розничной и оптовой реализации
Сноска. Предельные цены - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 07.08.2023 № 465 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Торговое наименование
МНН
Лекарственная форма
Производитель
Регистрационное удостоверение
Предельная цена производителя
Предельная цена для оптовой реализации
Предельная цена для розничной реализации
1
Бальзам "Золотая звезда®"
Нет данных

6889
Ярина®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №21
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ
ҚР-ДЗ-5№012999
3 823,28
5 914,61
7 688,99
6890
Ярина® Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №28
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ
ҚР-ДЗ-5№025080
4 127,76
5 943,56
7 726,63
* Бағалар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-247/2020 бұйрығымен бекітілген Дәрілік заттардың шекті бағалары мен үстеме бағаларын реттеу, қалыптастыру қағидаларының 42-тармағына сәйкес қалыптастырылған.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы
2021 жылғы 27 тамыздағы
№ ҚР ДСМ-94 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Бөлшек және көтерме саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 15 шілдедегі № ҚР ДСМ-104 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19037 болып тіркелген).
2. "Бөлшек және көтерме саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 15 шілдедегі № ҚР ДСМ-104 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 9 қаңтардағы № ҚР ДСМ-3/2020 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19854 болып тіркелген).
3. "Бөлшек және көтерме саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 15 шілдедегі № ҚР ДСМ-104 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 11 шілдедегі № ҚР ДСМ-82/2020 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20959 болып тіркелген).
4. "Бөлшек және көтерме саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 15 шілдедегі № ҚР ДСМ-104 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-337/2020 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22014 болып тіркелген).

6889
Ярина®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №21
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ
РК-ЛС-5№012999
3 823,28
5 914,61
7 688,99
6890
Ярина® Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №28
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ
РК-ЛС-5№025080
4 127,76
5 943,56
7 726,63
Приложение 2
к приказу Исполняющий
обязанности Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 27 августа 2021 года № ҚР ДСМ-94
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 июля 2019 года № ҚР ДСМ-104 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственного средства для розничной и оптовой реализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19037).
2. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 января 2020 года № ҚР ДСМ-3/2020 "О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 июля 2019 года № ҚР ДСМ-104 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственного средства для розничной и оптовой реализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19854).
3. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июля 2020 года № ҚР ДСМ-82/2020 "О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 июля 2019 года № ҚР ДСМ-104 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственного средства для розничной и оптовой реализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20959).
4. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-337/2020 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 июля 2019 года № ҚР ДСМ-104 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственного средства для розничной и оптовой реализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22014).