Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 107-1402 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 сәуірде № 1321 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің27.12. 2022 № 107-3855 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына және 62-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің27.12. 2022 № 107-3855 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің27.12. 2022 № 107-3855 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 107-105 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1202 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 ақпанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің27.12. 2022 № 107-3855 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в дошкольных организациях города Астаны
Постановление акимата города Нур-Султана от 23 апреля 2021 года № 107-1402. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 29 апреля 2021 года № 1321.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Астаны от 27.12.2022 № 107-3855 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата города Астаны от 27.12.2022 № 107-3855 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Астаны от 27.12.2022 № 107-3855 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 24 января 2019 года № 107-105 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в дошкольных организациях города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1202, опубликовано 2 февраля 2019 года Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Руководителю государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата города Астаны от 27.12.2022 № 107-3855 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің27.12. 2022 № 107-3855 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Кульгинов
Астана қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 23 сәуірдегі
№ 107-1402 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымшаның оң жақ бұрышы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің27.12. 2022 № 107-3855 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің27.12. 2022 № 107-3855 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір тәрбиеленушіге бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге) (арнайы мектепке дейінгі ұйымдар мен түзету топтарын қоспағанда)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым
Жеке мектепке дейінгі ұйым
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Мектепке дейінгі ұйымдағы жалпы дамыту топтары
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
Санаториялық балабақшасы
1. Мектепке дейінгі ұйымдағы түзету және инклюзивті топтары.
2. Астана қаласы әкімдігінің "Көз көру қабілеті бұзылған балаларға арналған "№ 23 "Алтын бесік" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
3. Астана қаласы әкімдігінің "№ 64 "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
4. Астана қаласы әкімдігінің "№ 96 "Аяла" арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым;
толық келу күнімен шағын орталық тар
Жеке мектепке дейінгі ұйым
толық күн болатын
жарты күн болатын
толық күн болатын
жарты күн болатын
1
23195
27168
600
4548
41718
31995

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления акимата города Астаны от 27.12.2022 № 107-3855 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 23 апреля 2021 года № 107-1402
Сноска. Правый верхний угол приложения - в редакции постановления акимата города Астаны от 27.12.2022 № 107-3855 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях города Астаны
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Астаны от 27.12.2022 № 107-3855 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в дошкольных организациях города Астаны
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Государственная дошкольная организация
Частная дошкольная организация
Дошкольный мини-центр при государственной дошкольной организации
Общеразвивающие группы в дошкольной организации
Дошкольный мини-центр при государственной дошкольной организации
с полным днем прибывания
с неполным днем прибывания
с полным днем прибывания
1
23195
27168
600
4548
41718
31995
Продолжение таблицы
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в дошкольных организациях города Астаны
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге)
(за исключением специальных дошкольных организаций и коррекционных групп)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Дошкольный мини-центр при государственной дошкольной организации
Санаторный ясли-сад
1. Коррекционные и инклюзивные группы в дошкольной организации.
2. Коммунальное государственное учреждение "Ясли-сад № 23 "Алтын бесік" для детей с нарушением зрения" акимата города Астаны.
3. Коммунальное государственное учреждение "Специальный детский сад № 64 "Асыл бөбек" акимата города Астаны.
4. Коммунальное государственное учреждение "Специальный детский сад № 96 "Аяла" акимата города Астаны
Государственная дошкольная организация;
мини-центры полного дня прибывания
Частная дошкольная организация
с полным днем прибывания